Sen

Doświadczenia wyjścia z ciała, stany bliskie śmierci, sny...
BorysMR
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: sob lis 22, 2008 4:54 pm
Kontakt:

Sen

Post autor: BorysMR »

Jest to najdziwniejszy z moich snów bo najbardziej realistyczny i nie przyśnił mi się pod wpływem jakiegoś filmy albo co.

Rzecz działa się w jakimś parku, gdzie byłem na wycieczce szkolnej ( przynajmniej tak zapamiętałem). Po pewnym czasie postanowiłem z kolega ze odłączymy się od wycieczki co tez uczyniliśmy.

Biegliśmy takim jakby korytarzem-wąwozem głębokim na 2 metry który w połowie przecinała droga. w miejscach przecięcia tego"wąwozu" znajdowały się furtki aby nikt nie wybiegł znienacka na drogę. Kolega , ponieważ był szybszy, bardzo się ode mnie oddalił aż straciłem go z oczu. Nagle przede mną pojawił się mały chłopczyk ubrany w żółty sweter. Zatrzymałem się gdyż chłopiec wyglądał jakby chciał mi się o coś zapytać, no i zapytał biggrin3.gif Jego pytanie było bardzo dziwne i nie mające sensu "Czy przebiegłeś po książce czy pod książka ? " Zignorowałem go i pobiegłem dalej do pierwszej furtki, otworzyłem ja i przebiegłem przez ulice. Przy drugiej furtce stal ten sam chłopiec tylko ze w czerwonym swetrze i wyciągał do mnie rękę. Nagle usłyszałem skrzypienie furtki za plecami i gdy się obejrzałem leciał na mnie rzucony z wielka silą przez chłopca w żółtym fragment owej furtki i gdy już był przed moja twarzą obudziłem się zalany potem. Była godzina około 4 w nocy i już potem nie mogłem zasnąć.

Czy ktoś znający się na snach może mi wytłumaczyć co nieco z tego snu ?
Awatar użytkownika
Ariadna
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: czw wrz 18, 2008 12:36 pm
Kontakt:

Re: Sen

Post autor: Ariadna »

Oto co oznaczaj poszczegolne symbole w Twoim snie wdlug mojego Wielkiego Sennika :)



Park - Oznaka zdrowia i szczescia w milosci oraz nowych, prawdziwych przyjazni.

Wycieczka - To znak ze czekaja cie powazne klopoty.

Bieg - Szczesliwa przyszlosc, biegac w towarzystwie kogos innego to zapowiedz rychlego zaproszenia na wielka uroczystosc.

Furtka - Otwierac lub przechodzic przez nia wrozy straty i klopoty finansowe.

Chlopiec - Jest zapowiedzia zmiany na lepsze, maly chlopiec zwiastuje szczescie w rodzinie.



A teraz poskladajcie to wszystko do kupy i sprobujcie stworzyc jakas przepowiednie dla Borysa :D



Moja wersja -

Wpadniesz w klopoty finansowe i poniesiesz straty ale poznasz milych ludzi ktorzy pomoga ci sie wykaraskac z bagna. Byc moze stana sie oni dla ciebie bliscy i pomoga wyjsc na prosta. Czyli bedziesz mial przerabane ale wszystko dobrze sie skonczy :)
BorysMR
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: sob lis 22, 2008 4:54 pm
Kontakt:

Re: Sen

Post autor: BorysMR »

Dziękuje :D



No to mamy przepowiednie. A teraz chciałbym tak z bardziej psychologicznego punktu widzenia.
Awatar użytkownika
sasquatch
Homo Infranius
Posty: 430
Rejestracja: śr mar 07, 2007 11:30 am
Kontakt:

Re: Sen

Post autor: sasquatch »

Chłopiec w żółtym swetrze chciał tobą wstrząsnąć i na pewno mu się to udało :D Musisz poważnie zastanowić się nad swoim życiem. Czy przeżyłeś je dobrze? Dotarłeś do takiego miejsca w życiu gdzie musisz się zatrzymać i spojrzeć wstecz. Czasem aby zrobić dwa kroki do przodu musimy zrobić jeden w tył.

BorysMR
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: sob lis 22, 2008 4:54 pm
Kontakt:

Re: Sen

Post autor: BorysMR »

a ten w czerwonym ? Chciał mi w czymś pomoc albo zaprowadzić gdzieś tylko żółty w pewien sposób go powstrzymał. Co on mógł chcieć mi pokazać ?
Awatar użytkownika
QK1
Infrzak
Posty: 72
Rejestracja: pn lip 21, 2008 11:22 am
Kontakt:

Re: Sen

Post autor: QK1 »

a ten w czerwonym ? Chciał mi w czymś pomoc albo zaprowadzić gdzieś tylko żółty w pewien sposób go powstrzymał. Co on mógł chcieć mi pokazać ?






Khm...
Przy drugiej furtce stal ten sam chłopiec tylko ze w czerwonym swetrze
Każdego ranka, każdej nocy Dla męki ktoś na świat przychodzi.

Jedni się rodzą dla radości, inni dla nocy i ciemności.


[ external image ]

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Hodie Mihi, Cras Tibi -> Co Dziś Mnie, Jutro Tobie Się Stanie

[ external image ]
ODPOWIEDZ

Wróć do „OOBE, LD, NDE, HIPNOZA”