UFO w XIX wieku

Historyczne przypadki spotkań z obiektami UFO i ich pasażerami.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: UFO w XIX wieku

Post autor: Arek 1973 »

Dreamer

Zastanowiło Cię kiedyś że być może w przyszłości ludzie będą na ufo inaczej patrzeć niż my teraz?

Sam piszesz i ja też tak mówię

"""Wcześniej ludzie brali UFO za objawienia boskie lub też wyraz gniewu bożego""""""

Może być że za 100 lat nasi potomkowie będą te same filmy i zdjącia inaczej intrpretować????

Dlaczego nie?

Kiedyś było to "objawienie boskie"

Dzisiaj "ufo"

a jutro?

Może my " z przyszłości"?

Może to nasze mocne "prądy mózgowe" pozwoliły powstać takim rzeczom jak: objawienie Boga, ufo, energię dającą nam prąd z niczego, rodzinę gdzie 2 mężczyzn posiada dwoje pięknych córek?.... To ostatnie to nie utopia,,,,,, to już mamy,,,,,,Ale przytoczyłem to dlatego że wiesz sam że przed 2000 lat nikt by o tym na serio nie pomyślał
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
spacemaster92
Full Active
Posty: 544
Rejestracja: sob paź 04, 2008 10:07 am
Kontakt:

Re: UFO w XIX wieku

Post autor: spacemaster92 »

Ja również uważam jak koledzy wyżej, że obcy towarzyszą nam od zawsze i tak będzie do końca ich i naszej cywilizacji.

Kod: Zaznacz cały

Zastanowiło Cię kiedyś że być może w przyszłości ludzie będą na ufo inaczej patrzeć niż my teraz?Sam piszesz i ja też tak mówięMoże być że za 100 lat nasi potomkowie będą te same filmy i zdjącia inaczej intrpretować????Dlaczego nie?Kiedyś było to "objawienie boskie"Dzisiaj "ufo"a jutro?Może my " z przyszłości"?
Też tak może być ale pomyśl, że może też tak być, że ludzi i różne rasy obcych będą mieszkać na Ziemi i na innych planetach między sąbą i będą współpracować. Taka jest moja wizja :D



Pozdrawiam
Czy wiesz że tylko jedno naciśnięcie guzika może przekreślić 10 000 lat ludzkiej cywilizacji ? A to ...będzie dopiero początek końca .


"Laa shay'a waqi'un mutlaq bale kul'un mumkin"
 
"Jedno ziarenko ryżu może przechylić szale. Jeden człowiek może odmienić losy całego świata"
Awatar użytkownika
Jacmu
Infrańczyk
Posty: 114
Rejestracja: pn wrz 01, 2008 6:55 pm
Kontakt:

Re: UFO w XIX wieku

Post autor: Jacmu »

Pomysł o tym że UFO mogą być ludzie z przyszłości wcale nie jest taki nowy, a na pewno nie pochodzi z "za 100 lat" ;)



W sumie nie jest to taka teoria bez sensu i trzeba przyznać, że nie jest mniej realna niż obce cywilizacje...
świętokrzyski oddział INFRA

Pytania i wątpliwości dot. forum lub serwisu - napisz PW
ODPOWIEDZ

Wróć do „HISTORIA SPOTKAŃ Z UFO”