TRÓJKĄT BERMUDZKI

Ufologia, badania, obcy, kontakt i inne kontrowersyjne tematy.
spacemaster92
Full Active
Posty: 544
Rejestracja: sob paź 04, 2008 10:07 am
Kontakt:

Re: TRÓJKĄT BERMUDZKI

Post autor: spacemaster92 »

Sorka że odnawiam temat ale bardzo mnie zafascynował i nie ma sensu zakłądania nowego tematu. Więc tak:

Ja mam kilka zdań co to tego Trójkąta bermudzkiego. Wcześniej ktoś pisał o tym, że Columb w swej wyprawie do Ameryki wpłynął do trójkąta i coś zobaczył. W filmie pod takim właśnie tytułem "Trójkąt Bermudzki" (bardzo ciekawy film) Columb zobaczył obok swojego statku ogromny tankowiec. I według mnie Trójkąt Bermudzki jest:

1. Teleportem do innego wymieru,

2. Teleportem do przenoszenia w czasie(nie zdiwiłbym się gdyby w niedalekiej przyszłości z trójkąta wyleciały te bąbowce :P),

3. Teleport na inne planety zbudowane przez obcych,

4. To tak zapasowo: Portal, który został wybudowany przez ludzi z przyszłości, którzy otwierają go i zamykają kiedy chcą.

Ten czwarty punkt nie jest bardzo realny, ale zastanawiam się czy ludzie zdolni byliby do kontrolowania Trójkąta Bermudzkiego.



PS: Polecam obejżenie togo filmu, o którym napisałem wyżej pzdr :D
Czy wiesz że tylko jedno naciśnięcie guzika może przekreślić 10 000 lat ludzkiej cywilizacji ? A to ...będzie dopiero początek końca .


"Laa shay'a waqi'un mutlaq bale kul'un mumkin"
 
"Jedno ziarenko ryżu może przechylić szale. Jeden człowiek może odmienić losy całego świata"
ODPOWIEDZ

Wróć do „UFOLOGIA I INNE ZAGADNIENIA”