Włamanie

LEMARI
Infrzak
Posty: 61
Rejestracja: śr lis 28, 2007 3:33 pm
Kontakt:

Re: Włamanie

Post autor: LEMARI »

Oczywiście ze nie przypadkowe, jeszcze to do was nie dotarło??
NATURA SANAT MEDICUS CURAT
Awatar użytkownika
sasquatch
Homo Infranius
Posty: 430
Rejestracja: śr mar 07, 2007 11:30 am
Kontakt:

Re: Włamanie

Post autor: sasquatch »

Nie tylko nas atakują...


Hakerzy zaatakowali Nissana



Srogo zawiedzeni musieli być fani japońskiego koncernu, poszukując informacji o nowych modelach samochodów na stronie internetowej firmy. Zamiast szczegółów promocyjnych ofert, strona przedstawiała algierską flagę - o ciekawym odkryciu poinformował na skrzynkę Kontakt TVN24 internauta Piotr.



Oprócz flagi na stornie był przekaz: ?No war, no hating?, a więc ?bez wojny i nienawiści?. Kolejne hasło mówiło o... zakazie ?hakowania?.



Co symbolizuje flaga Algierii? Zielony pas na płótnie odnosi się do islamu, a biały ? do moralnej czystości. Z kolei widoczny na fladze półksiężyc jest godłem muzułmańskim.



Błąd naprawiony



Jaki był cel ataku? Najprawdopodobniej solidaryzowanie się z Palestyńczykami w konflikcie w Strefie Gazy. Grupa hakerów nazywa się: C-H Team Gaza Lovers.



Po kilkunastu godzinach Nissan usunął błąd ze strony.
Ostatnio zmieniony sob sty 17, 2009 9:31 am przez sasquatch, łącznie zmieniany 1 raz.

Maria
Zaangażowany Infranin
Posty: 312
Rejestracja: wt cze 12, 2007 4:16 pm
Kontakt:

Re: Włamanie

Post autor: Maria »

Sas, przeczytałam to o ataku na strone Nissana i jedno mnie zastanowiło ...imie...Piotr......czyżby to Polacy mudzili sie na obczyżnie ?

Podobno naszą strone, tez zaatakowałi ziomkowie...dziwny zbieg okoliczności...tak sobie myśle .

Polacy zdolni są !!!
JAM JEST Światłością Serca - Saint Germain
Awatar użytkownika
sasquatch
Homo Infranius
Posty: 430
Rejestracja: śr mar 07, 2007 11:30 am
Kontakt:

Re: Włamanie

Post autor: sasquatch »

Nie robiąc OT - Mario Piotr tylko poinformował o tym wydarzeniu.

Wiedzma
Infrzak
Posty: 74
Rejestracja: czw sty 17, 2008 4:00 pm
Kontakt:

Re: Włamanie

Post autor: Wiedzma »

wygląda na to, że konkurencja nie śpi... ale damy rade!
Awatar użytkownika
Bardock
Infrzak
Posty: 94
Rejestracja: pt sty 18, 2008 1:02 pm
Kontakt:

Re: Włamanie

Post autor: Bardock »

[quote name='RysiekINFRA' post='47619' date='pią, 16 sty 2009 - 23:57']Bardock zapewniam Cię, że admini nic innego nie robią od tygodnia jak tylko tym się zajmują. Daruj sobie takie uwagi. To jest poważna sprawa, a ataki nieprzypadkowe.[/quote]



Nie daruję sobie takich uwag. Przynajmniej pisząc tamtego posta, w odpowiedzi dowiedziałem się czegoś o sytuacji, bo wcześniej nie miałem info na ten temat.
ODPOWIEDZ

Wróć do „OPINIE, UWAGI I SKARGI”