Agharta - Inny świat we wnętrzu Ziemi

Dyskusje o jednej z wielkich obsesji ludzkości - Apokalipsie.
Awatar użytkownika
Yasashii
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: pn lut 09, 2009 5:33 pm
Kontakt:

Agharta - Inny świat we wnętrzu Ziemi

Post autor: Yasashii »

Historii nie znam dokładnie. Pamiętam, że jakiś amerykański pilot zmuszony był przelecieć nad biegunem północnym. Kiedy przyleciał do bazy opowiedział o rzekomej dziurze w ziemi która jest wejściem do świata... wewnątrz ziemi. Mówił, że dogadał się z mieszkańcami tamtego świata i że byli zaniepokojeni wybuchami atomowymi na powierzchni oraz powstawaniem kopalń. według schematu wygląda to mniej więcej tak:

[ external image ]

Więcej na ten temat można się dowiedzieć na stronie http://www.greyfalcon.us/Agartha.htm (po angielsku)



Ja mam szczerze mówiąc dość sceptyczne podejście do tego wszystkiego. Po pierwsze dlaczego w takim razie naukowcy twierdzą że ziemia składa się z warstw, a środku mamy jądro i lawę. Po drugie dlaczego na zdjęciach satelitarnych nie zostało nigdy zauważone jakieś wejście (chociaż fakt, że może być po prostu przysypane śniegiem albo dobrze ukryte.)
Ostatnio zmieniony śr lut 11, 2009 6:42 pm przez Yasashii, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Lazy
Full Active
Posty: 546
Rejestracja: pn paź 01, 2007 9:35 pm
Kontakt:

Re: Agharta - Inny świat we wnętrzu Ziemi

Post autor: Lazy »

ŻYCIE JEST TYLKO GRĄ

WSZYSTKO,CZYM ONO JEST,TO ILUZJA,ALE WY,GRACZE,DOSZLIŚCIE DO PRZEKONANIA,ŻE TO JEDYNA RZECZYWISTOŚĆ
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Agharta - Inny świat we wnętrzu Ziemi

Post autor: Rysiek23 »

Yasashii przed założeniem nowego tematu korzystaj z wyszukiwarki czy aby się nie zdubluje. Ona naprawdę dobrze działa :)
Awatar użytkownika
Yasashii
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: pn lut 09, 2009 5:33 pm
Kontakt:

Re: Agharta - Inny świat we wnętrzu Ziemi

Post autor: Yasashii »

Przepraszam, uznałem że tego tematu jeszcze nie ma, bo przejrzałem cały dział z nowej ziemi, gdzie moim zdaniem jest miejsce na taki temat i takiego nie znalazłem, nie wziąłem pod uwagę innych działów, mój błąd. :rolleyes: Proponuję zamknąć temat i przenieść do kosza bo i tak się nie przyda w takim razie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „KONIEC ŚWIATA”