Najbardziej pożądane artykuły :)

chmura
Infrzak
Posty: 39
Rejestracja: pn mar 26, 2007 2:20 pm
Kontakt:

Re: Najbardziej pożądane artykuły :)

Post autor: chmura »

Ja bym sobie zyczyl publikacje waszych wspolnych analiz, przemyslen ktore sie napewno wam wylaniaja po odpowiednio duzej dawce lektury. Bardzo mi tego brakuje z racji tego ze jako grupa badawcza macie wiekszy potencjal jak i dane na miarodajne (ciekawe) wypowiadanie sie na temat np ufo itp.
Jul
Infrzak
Posty: 35
Rejestracja: pt sie 29, 2008 11:12 am
Kontakt:

Re: Najbardziej pożądane artykuły :)

Post autor: Jul »

Jak niektórzy przedmówcy chętnie czytam i czekam na wszelkie artykuły związane z duchami i życiem po śmierci.

Często interesujące są też dla mnie różne artykuły historyczne, które zdarza się Wam umieszczać (chociażby ten ostatni o wyprawie rosyjskich studentów czy biografie ciekawych ludzi).

Artykuły związane z UFO trochę mnie nudzą, chyba wszystko już napisano na ten temat (choć przyznaję, że kilka tekstów mnie jeszcze zaskoczyło). Zdaję sobie jednak sprawę, że UFOmiłośnicy to pewno najsilniejsze lobby ;)
Lothar
Infrzak
Posty: 65
Rejestracja: pn gru 03, 2007 8:34 pm
Kontakt:

Re: Najbardziej pożądane artykuły :)

Post autor: Lothar »

Chętnie poczytałbym coś wiarygodnego o TR-3B. ;)


"Wszystko czym jesteśmy jest rezultatem tego, o czym myśleliśmy" - Budda.



"Gdy myślisz, że możesz lub nie możesz - w obu przypadkach masz rację" - Henry Ford.

Awatar użytkownika
Dreamer
Infrańczyk
Posty: 190
Rejestracja: ndz mar 25, 2007 10:02 pm
Kontakt:

Re: Najbardziej pożądane artykuły :)

Post autor: Dreamer »

Ja bym sobie zyczyl publikacje waszych wspolnych analiz, przemyslen ktore sie napewno wam wylaniaja po odpowiednio duzej dawce lektury. Bardzo mi tego brakuje z racji tego ze jako grupa badawcza macie wiekszy potencjal jak i dane na miarodajne (ciekawe) wypowiadanie sie na temat np ufo itp.




Hmmm no racja choć ostatnio pojawiło się kilka ciekawych raportów.

Myślę że jak sezon się zacznie to i więcej ciekawych zgłoszeń będziemy dostawać a co za tym idzie więcej analiz pojawi się na naszych stronach
ODPOWIEDZ

Wróć do „OPINIE, UWAGI I SKARGI”