SŁYNNI JASNOWIDZE I ICH WIZJE

Proroctwa dotyczące Polski i świata. Nostradamus, Wanga, Edgar Cayce oraz inni profeci.
Awatar użytkownika
jerry
Infranin
Posty: 221
Rejestracja: pt wrz 19, 2008 10:25 pm
Kontakt:

Re: SŁYNNI JASNOWIDZE I ICH WIZJE

Post autor: jerry »

Dobra wszystko ładnie pięknie cacy ale podam to o czym myślę na konkretnym przykładzie mojej osoby. Wyobraźcie sobie że ktoś a w tym przykładzie Ja, siedzę sobie w domu i czytam taką przepowiednię i ja już znam, jej treść. I nachodzi mnie ochota zrobienia czegoś z nudów. Więc wychodzę z domu na ulicę i np zaczepiam młodą nie koniecznie piękną laskę i robię jej krzywdę. ( np. gwałcę i morduję). Mogę do tego dodać że mógłbym to zrobić na tle np rasowym. I co następuje? Zmieniam bieg historii mojego miasteczka. Mogło by się rozpętać piekło bo ludzie nie będą siedzieć cicho. I teraz. Wyobraźmy sobie co czuje rodzina tej zmarłej, co moja, jej i moi znajomi itd. W tym momencie już nie liczy się to czy zostanie za to dożywocie czy ktoś mi wymierzy gdzieś kare w jakimś zaułku ulicy lecz fakt co się stanie dalej po moim akcie zbrodni.... a gdyby ktoś inny zrobił podobną krzywdę mojej dziewczynie czy żonie? I tak sobie myślę że znam tą przepowiednię i nie mogę zmienić jej biegu? jej znaczenia? a gdyby "odbiło" komuś innemu kto ma dużo znajomości i kasy i zrobiłby coś na skalę np miasta czy państwa. Nie musi być to już coś złego, bo podałem taki przykład, ale taka jedna chwila, jeden akt przemocy już dużo zmienia a co dopiero coś większego?



I co wtedy z taką przepowiednią?



Myślę że pozostaje nam tylko inna interpretacja pod "dzień dzisiejszy"....





Pozdrawiam...
Ukryta Tajemnica M. Nighta Shyamalana

(The Buried Secret of M. Night Shyamalan)



"Prawdziwe tajemnice dotrzymują się same"



"Każdy ma swoje tajemnice, życie bez tajemnic byłoby nudne, nieprawdaż?



[ external image ]
Lothar
Infrzak
Posty: 65
Rejestracja: pn gru 03, 2007 8:34 pm
Kontakt:

Re: SŁYNNI JASNOWIDZE I ICH WIZJE

Post autor: Lothar »

Z tych generatorów nie ma żadnego pożytku, niestety. :(

A zapowiada się ciekawie. Może kiedyś zrobimy taką soczewkę jak w filmie "Paycheck". :)


"Wszystko czym jesteśmy jest rezultatem tego, o czym myśleliśmy" - Budda.



"Gdy myślisz, że możesz lub nie możesz - w obu przypadkach masz rację" - Henry Ford.

ODPOWIEDZ

Wróć do „JASNOWIDZE I PROROCTWA”