Wielka Przepowiednia INDIAN HOPI

Proroctwa dotyczące Polski i świata. Nostradamus, Wanga, Edgar Cayce oraz inni profeci.
Awatar użytkownika
jerry
Infranin
Posty: 221
Rejestracja: pt wrz 19, 2008 10:25 pm
Kontakt:

Re: Wielka Przepowiednia INDIAN HOPI

Post autor: jerry »

Witam wszystkich. Tak sobie siedzę i czytam i rozumiem lecz jednego mi tu brak, nawet trochę ważnego wątku. Mianowicie o siły dobra ( Jezus, Aniołowie) i siły zła (Szatan i jego wysłannicy). Natknąłem się już kilkanaście razy na różnego rodzaju artykuły które przedstawiały iż "Koniec" naszej planety a zarazem nowy początek ma być istnym armagedonem i walką zła z dobrem. Zszokował mnie fakt iż prawdą miało by być ogromna walka tych sił i rasa ludzka po środku. Dosłownie jak w filmie "Terminator- The Sarah Connor Chronicles" ( http://www.fox.com/terminator/ ), gdzie zamiast maszyn walczymy o przetrwanie z małymi karzełkami które nas łamią i zabijają jak małe cienkie patyczki.



A tak nawiasem mówiąć to ten serial (pierwsza i druga seria bo dalej nie oglądałem) to jest cudo wśród seriali. Dla mnie na prawdę 10/10. Polecam na prawdę warto zobaczyć. Myślałem że to będzie kolejny chłam kontynuacji "Terminatora" a okazało się czymś nowym. Myślę że jest to coś nowego jak w stylu i technice "Matrixa". Jakby ktoś miał jakieś nowinki czy informacje to proszę na e-maila. Pozdrawiam.
Ukryta Tajemnica M. Nighta Shyamalana

(The Buried Secret of M. Night Shyamalan)



"Prawdziwe tajemnice dotrzymują się same"



"Każdy ma swoje tajemnice, życie bez tajemnic byłoby nudne, nieprawdaż?



[ external image ]
rysiojur
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: wt mar 25, 2008 2:57 pm
Kontakt:

Re: Wielka Przepowiednia INDIAN HOPI

Post autor: rysiojur »

To wszystko bajeczki. Motywów dla których pojawiają się takie historie jest wiele. Można tu wyliczyć popularność, pieniądze, sławę. Niestety coraz więcej "przepowiadaczy" i coraz więcej przepowiedni ile z nich jest autentycznych a ile to tylko powielenie wątku? Moim zdaniem ponad 99% tych historii to kalka. Mam wrażenie, że im będziemy bliżej daty 2012 tym będzie tego więcej. Tylko, że nic nowego nie wniosą. A w 2013 euro będzie kosztowało 2.5zł ;) Mówił o tym Nos-Adamus i Wojtek z klatki obok. Czyli wszystko w normie a i mam nadzieję, że piwo będzie miało smak piwa.
ODPOWIEDZ

Wróć do „JASNOWIDZE I PROROCTWA”