PROROCTWA OSTATNICH LAT

Proroctwa dotyczące Polski i świata. Nostradamus, Wanga, Edgar Cayce oraz inni profeci.
Awatar użytkownika
Adam7
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: czw wrz 27, 2007 1:57 am
Kontakt:

Re: PROROCTWA OSTATNICH LAT

Post autor: Adam7 »

Grzegorz Tarczynski napisal:


Tak z chęcią poczytam, ale i tak upieram się przy swoim, że każda religia prowadzi do jednego Boga- Każdy ma swoją teorię, a ja właśnie mam takową.


Odp. Kazdy moze miec swoja opinie. Ale duzo mowi to przezycie buddyjskiego mnicha, ktore zamieszczam ponizej.



Budda jest w piekle!



http://bibleprobe.com/backfromthedead.htm - po angielsku

http://www.amightywind.com/prophecypolish/...ell.polish.html -po polsku



--------------

Helo, ja nazywam sie Athet Pyan Shinthaw Paulu. Ja jestem z Myanmar. Ja chcialbym podzielic sie z wami moim swiadectwem o tym, co sie mnie przydarzylo.

Ja urodzilem sie w 1958 roku w miescie Bogale, na obszarze Delty Irrywaddy w poludniowym Myanmar (Burma). Moi rodzice byli bardzo religijnymi buddystami, podobnie jak wiekszosc ludzi w Myanmar. Rodzice nazwali mnie Thitpin (oznacza ?drzewo?). Nasze zycie bylo bardzo proste. W wieku 13 lat, ja opuscilem szkole i zaczalem pracowac na lodzi rybackiej. My lapalismy ryby, a czasem krewetki w licznych rzekach i strumieniach w okolicach Irrawaddy.



W wieku 16 lat zostalem zostalem liderem lodki. W tym czasie ja zylem na wyspie Mainmahlagyon na polnoc od Bogale, gdzie sie urodzilem. To miejsce jest okolo 100 mil na poludnie od Yangon, stolicy kraju.

Pewnego dnia, kiedy mialem 17 lat, zlapalismy wiele ryb w nasze sieci. Z powodu tej ilosci ryb, duzy krokodyl zainteresowal sie nami i plynal za nami i probowal nas atakowac. My bylismy przerazeni i goraczkowo wioslowalismy w kierunku ujscia rzeki. Ale krokodyl plynal za nami i uderzyl ogonem w nasza lodz.



Chociaz nikt nie zginal w tym wypadku, to jednak on wplynal powaznie na moje zycie. Nie chcialem juz wiecej lowic ryb. Nasza mala lodz utonela i my musielismy powracac do domu do naszej wsi pasazerska lodzia. W niedlugi czas pozniej, pracodacy mego ojca przeniesli ojca do miasta Yangon.

W wieku 18 lat, zostalem poslany do buddyjskiego klasztoru i zostalem poczatkujacym buddyjskim mnichem. Wiekszosc rodzicow w Myanmar probuje poslac ich synow do buddyjskiego klasztoru, przynajmniej na krotki czas. To jest uwazane za honorowa rzecz, aby miec syna w klasztorze. To byl zwyczaj od wielu, wielu lat.



Kiedy mialem 19 lat i trzy miesiace, zostalem normalnym mnichem. Starszy mnich w klasztorze dal mi nowe buddyjskie imie, jak to bylo w zwyczaju. Teraz ja bylem nazywany U Nata Pannita Ashinthuriya. Kiedy stajemy sie mnichami, to juz wiecej nie uzywamy imienia nadanego nam przez naszych rodzicow. Ja zylem w klasztorze Mandalay Kyaikasan Kyaing.

Starszy mnich mial na imie U Zadila Kyar Ni Kan Sayadaw (?U Zadila? jest tytulem) On byl najslawniejszym buddyjskim mnichem w Myanmar w tym czasie. Kazdy go znal. On byl bardzo respektowany przez ludzi i respektowany jako nauczyciel. Ja mowie, ze on byl, poniewaz w 1983 roku nagle zmarl w wypadku samochodowym. Jego smierc wstrzasnela wszystkimi. W tym czasie ja bylem mnichem juz szosty rok.



Ja bardzo probowalem byc najlepszym mnichem i przestrzegalem zasad Buddyzmu.

W pewnym momencie, ja prznioslem sie na cmentarz, gdzie zylem i ciagle rozmyslalem. Niektorzy z mnichow, ktorzy chca poznac prawdy Buddy, czynia takie rzeczy. Niektorzy przenosza sie w glebie lasu, gdzie zyja w biedzie, zapierajac sie siebie.

Ja zylem wyrzekajac sie samolubczych mysli i pozadan, aby ucieknac od chorob i cierpien, i aby odciac sie od kolowrotka tego swiata. Na cmentarzu nie balem sie duchow. Ja probowalem osiagnac wewnetrzny spokoj i oswiecenie do tego stopnia, ze nawet kiedy komar usiad na moim ramieniu, to ja pozwalalem mu ukasic mnie, zamiast go odgonic.

Ja staralem sie przez lata, aby byc najlepszym mnichem, i aby nie zaszkodzic nikomu. Ja studiowalem swiete buddyjskie nauki tak samo, jak to czynili moi przodkowie.



Moje zycie bylo zyciem mnicha az do czasu, gdyz zachorowalem. Ja w tym czasie bylem w Mandalay i musialem byc zabrany do szpitala na zabieg. Doktorzy przeprowadzili testy i powiedzieli mi, ze mam Zolta Goraczke i Malarie jednoczesnie.

Po miesiacu w szpitalu, poczulem sie znacznie gorzej. Doktorzy powiedzieli mi, ze nie ma zadnej szansy dla mnie na wyzdrowienie. Zwolnili mnie ze szpitala i porobili przygotowania na smierc.



Wizja, ktora zmienila moje zycie.



Po zwolnieniu ze szpitala, powrocilem do klasztoru, gdzie inni mnisi dbali o mnie. Ja slabnalem coraz wiecej i tracilem przytomnosc. Potem dowiedzialem sie, ze w zasadzie zmarlem juz, i bylem umarly przez trzy dni. Moje serce przestalo bic. Moje cialo zaczelo sie rozkladac i wydawac stechlizne smierci. Moje cialo bylo przygotowane do kremacji i poddano je tradycyjnym buddyjskim obrzadkom oczyszczania.

Chociaz ja odeszlem z mego ciala, ja pamietam, ze moj umysl i duch byly zywe.



Ja bylem w poteznym sztormie. Potezny wiatr polozyl wszstko, az nie bylo zadnego drzewa, ani niczego stojacego, a tylko pustkowie.

Ja szedlem tym pustkowiem, a bylem sam i po pewnym czasie przebrnalem przez rzeke. Na drugiej stronie rzeki zobaczylem straszne, straszne jezioro ognia!

W buddyzmie nie ma pojecia o takim miejscu. Ja bylem wprawiony w zaklopotanie i nie wiedzialem, ze to jest Pieklo, az ujrzalem Jama, krola Piekla. (Jama oznacza Krola Piekla w wielu azjatyckich kulturach).

Jego twarz wygladala jak twarz lwa. Jego cialo bylo jak cialo lwa, ale jego nogi byly jak nogi Naga (duch-waz); on mial wiele rogow na swojej glowie; jego twarz byla bardzo grozna i balem sie bardzo.

Drzac, zapytalem go o imie. On odpowiedzial: Ja jestem krolem Piekla, Niszczycielem!



Straszne, straszne jezioro ognia



Krol Piekla powiedzial me, azebym popatrzyl na to jezioro ognia. Ja popatrzylem i zobaczylem buddyjskie sukmany o kolorze noszonym przez mnichow buddyjskich w Myanmar. Ja przygladnalem sie blizej i zobaczylem ogolona glowe mezszczyzny. Kiedy popatrzalem na jego twarz, to zobaczylem ze to byl U Zadila Kyar Ni Kan Sayadaw, ten slawny buddyjski mnich, ktory zmarl w wypadku samochodowym w 1983 roku!

Zapytalem krola Piekla, dlaczego moj lider z przeszlosci zostal poslany do tego jeziora cierpien? Ja zapytalem: Dlaczego on jest w tym jeziorze ognia, przeciez on byl takim dobrym nauczycielem! On nawet mial tasme do nauczania pod tytulem: Czy jestes czlowiekiem, czy psem? ktora to tasma pomogla tysiacom zrozumiec, ze ich wartosc jako ludzie jest znacznie wieksza anizeli zwierzat.



Krol Piekla odpowiedzial: Tak, on byl dobrym nauczycielem, ale on nie wierzyl w JEZUSA CHRYSTUSA. Dlatego jest w Piekle! (Ew. Sw. Jana 14:6)

Powiedziano mi, abym popatrzyl na inna osobe, ktora byla w ogniu. Ja zobaczylem mezszczyzne z dlugimi wlosami skreconymi na lewej stronie glowy. On rowniez nosil szate. Zapytalem krola Piekla: Kim jest ten czlowiek? A on odpowiedzial: Gautama (tj. Budda)



Ja bylem bardzo poruszony, widzac Gautama (Budde) w Piekle!

Ja protestowalem: ?Gautama mial dobra etyke i dobry moralny charakter. Dlaczego on cierpi w tym jeziorze ognia? A krol Piekla odpowiedzial mi: To nie wazne jak dobry on byl. On jest w tym miejscu, poniewaz nie wierzyl w Wiecznego BOGA!

Potem widzialem innego czlowieka, ktory wygladal jakby nosil mundur zolnierski. On mial duza rane na piersi. Ja zapytalem: Kim jest ten czlowiek? Krol Piekla odpowiedzial: To jest Aung San, rewolucyjny lider Myanmar.? Powiedziano mi: Aung San jest tutaj poniewaz on przesladowal i zabijal Chrzescijan, ale glownie dlatego, ze nie wierzyl w JEZUSA CHRYSTUSA!



W Myanmar ludzie maja takie powszechne powiedzenie: ?Zolnierze nigdy nie umieraja, oni zawsze zyja.

Mnie powiedziano, ze: Legiony w Piekle maja takie powiedzenie: Zolnierze nigdy nie umieraja, ale ida do Piekla na zawsze!



Ja popatrzylem i widzialem innego czlowieka w jeziorze ognia. On byl wysokim czlowiekiem i byl ubrany w stroj wojskowy. On rowniez trzymal miecz i tarcze. Ten czlowiek mial rane na jego czole. Ten czlowiek byl wyzszy, anizeli ktokolwiek inny, kogo widzialem w moim zyciu. On mial wzrost szesciu lokci, odleglosci pomiedzy ludzkim lokciem, a koncem palcow u rak, kiedy wyprostuje swoja reke, plus jedna dlugosc palcow, kiedy wyprostuje swoja reke. Krol Piekla powiedzial: ?Imie tego czlowieka jest Goliat. On jest w Piekle poniewaz bluznil przeciw wiecznemu BOGU i JEGO sludze Dawidowi. Krol Piekla powiedzial: Goliat jest zapisany w Chrzescijanskiej Biblii. Ty nie znasz go teraz, ale kiedy staniesz sie Chrzescijaninem, to dowiesz sie kim on jest. (Pierwsza Samuela, rozdz 17)



Ja rowniez zauwazylem osobnika, ktorego praca bylo podtrzymywac ogien w jeziorze ognia, podtrzymywac jego goraco. Ten osobnik zapytal mnie: Czy ty rowniez idziesz do jeziora ognia? Ja odpowiedzialem, ze nie, ze ja jestem tylko, aby obserwowac. Wyglad tego stworzenia podtrzymujacego ognie piekielne byl rowniez bardzo przerazajacy. On mial dziesiec rogow na glowie i dzide w rece, ktora miala siedem ostrych ostrzy na koncu! (Apokalipsy 12:3)

Ten stwor powiedzial mi: Masz racje. Ty przybyles tutaj dla obserwacji. Ja nie moge znalezc twego imienia tutaj. Ty musisz powrocic ta sama droga jaka przybyles. On wskazal mi na pustkowie, ktorym przybylem do tego jeziora ognia!



Ja szedlem dlugo, az zaczalem krwawic. Bylo goraco i bylem obolaly. W koncu po dlugim marszu, okolo trzy-godzinnym, doszedlem do szerokiej drogi. Szedlem wzdluz tej drogi, az przyszedlem na rozdroze. Jedna droga skrecala na lewo i byla szeroka, a mniejsza droga skrecala na prawo.

Byl tam tez i drogowskaz na rozdrozu mowiacy, ze ta droga na lewo byla dla tych, ktorzy nie wierzyli w PANA JEZUSA CHRYSTUSA, a ta mniejsza droga na prawo byla dla wierzacych w JEZUSA! (Ew. Sw. Mateusza 25:31-46)

Ja bylem ciekawy, gdzie ta wieksza droga wiedzie, a wiec zaczalem nia isc. Tam bylo dwoch mezszczyzn idacych okolo 300 jardow przede mna. Ja probowalem ich dogonic, aby isc z nimi, ale bez wzgledu jak bardzo probowalem, nie moglem ich doscignac. Wiec zawrocilem spowrotem do rozdroza.

I patrzylem na tych dwoch, jak szli ta droga oddalajac sie. Kiedy osiagneli koniec drogi, to widzialem co sie z nimi stalo i ja zdalem sobie sprawe, ze ta wieksza droga konczy sie wielkim niebezpieczenstwem dla tych, ktorzy nia podrozuja! (Ew. Sw. Mateusza 7:13-14)



Ja zaczalem wiec isc droga dla wierzacych. Po godzinnej podrozy nawierzchnia drogi zmienila sie na zloto tak czyste, ze kiedy patrzylem w dol, to moglem zobaczyc moje doskonale odbicie. (Apokalipsy, rozdz. 21) Potem zobaczylem czlowieka stojacego naprzeciw mnie. On byl ubrany w biala szate. Ja rowniez slyszalem piekny spiew. Oh, bylo tak pieknie i czysto! Bylo znacznie lepiej i o glebszym znaczeniu, anizeli mamy w kosciolach tutaj na Ziemi. Mezszczyzna w bialej szacie poprosil mnie, abym z nim poszedl. Ja zapytalem sie go: Jak masz na imie? Ale on nie odpowiedzial. Potem jak zapytalem go jeszcze szesc razy, on powiedzial: Ja jestem tym, ktory ma klucz do Nieba!



Niebo jest bardzo, bardzo pieknym miejscem! Wy nie mozecie isc tam teraz, ale jesli idziecie za JEZUSEM CHRYSTUSEM, to bedziecie mogli tam isc jak sie zakonczy wasze zycie tutaj na Ziemi. Ten czlowiek mial na imie Piotr.



Potem Piotr powiedzial: A teraz powstan i pojdz spowrotem tam, skad przyszedles!

Mow ludziom, ze beda musieli pojsc do Piekla, jesli sie nie zmienia!

Ci, ktorzy buduja swiatynie i bozki beda musieli rowniez pojsc do Piekla!

Ci, ktorzy daja jalmuzne mnichom, aby zarobic zaslugi dla siebie, pojda do Piekla!

Wszyscy, ktorzy modla sie do mnichow i nazywaja ich Pra (Tytul odzwierciedlajacy szacunek) pojda do Piekla!

Ci, ktorzy intonuja piesni i daja zycie bozkom pojda do Piekla!

Wszyscy ci, ktorzy nie wierza w JEZUSA CHRYSTUSA pojda do piekla!

Piotr powiedzial mi, abym powrocil na Ziemie i swiadczyl o tych rzeczach, ktore widzialem.

On rowniez powiedzial: Musisz mowic w twoim nowym Imieniu. Odtad ty bedziesz sie nazywal: Athet Pyan Shinthaw Paulu (Znaczy Pawel, ktory powrocil do zycia).

Ja nie chcialem wracac. Ja chcialem byc w Niebie. Aniolowie otworzyli Ksiege. Najpierw popatrzyli na moje imie z dziecinstwa (Thitpin) w tej Ksiedze, ale nie mogli go znalezc. Potem popatrzyli czy jestem tam zapisany pod moim buddyjskim imieniem (U Nata Pannita Ashinthuriya) ale rowniez pod tym imieniem mnie tam nie bylo. Potem Piotr powiedzial: Nie ma tutaj zapisanego Twego imienia! Ty musisz powrocic i swiadczyc o JEZUSIE buddystom.



Ja szedlem wzdluz tej zlotej drogi. Ponownie slyszalem piekne piesni, takie jakich nigdy nie slyszalem ani przedtem, ani potem. Piotr szedl ze mna az do czasu, kiedy powrocilem na Ziemie.

On pokazal mi drabine, ktora schodzila z Nieba na dol. Ta drabina nie dosiegala Ziemi, ale konczyla sie w powietrzu powyzej Ziemi. Ja widzialem wiele Aniolow na drabinie. Niektorzy wychodzili w gore do Nieba, a niektorzy schodzili w dol. Oni byli bardzo zajeci. Ja zapytalem Piotra: Kim oni sa? Piotr odpowiedzial: To sa poslancy BOGA.



Potem Piotr powiedzial mi, ze jest juz czas, aby isc spowrotem.

Nastepna rzecza, o ktorej pamietam byl glos i placz. Slyszalem moja wlasna matke placzaca: Moj synu, dlaczego opusciles nas? Ja rowniez slyszalem innych placzacych ludzi i zdalem sobie sprawe, ze lezalem w skrzynce.

Zaczalem sie ruszac. Moja matka i ojciec zaczeli krzyczec: On jest zyw! On jest zyw!

Inni ludzie, ktorzy byli dalej nie wierzyli moim rodzicom. Potem ja polozylem moja reke na boku skrzyni i usiadlem. Wiele ludzi oniemialo z przerazenia. Oni krzyczeli: To jest duch! i uciekli tak szybko jak tylko mogli!

Ci, ktorzy pozostali, trzesli sie w oniemieniu. Ja zauwazylem, ze siedzialem w smierdzacym plynie, ktory wyciekl z ciala, ktorym latwo mozna by wypelnic trzy i pol kubka. To byly plyny, ktore wyszly z mego zoladka, jelit podczas, gdy lezalem w trumnie. I to jest dlaczego ludzie wiedzieli, ze ja rzeczywiscie umarlem. Wewnatrz trumny byla plastykowa wykladzina przyczepiona do drewna. Ta plastkowa plachta zostala polozona tam, aby zatrzymac plyny z trupa, gdyz wiele trupow wydziela duzo plynow podobnie jak moje cialo.



Potem dowiedzialem sie, ze ja mialem byc wkrotce wyslany do krematorium na spalenie.

W Myanmar ludzie sa umieszczani w trumnach, a potem pokrywa jest przybijana gwozdziem i cala trumna jest palona.

Kiedy powrocilem do zycia, moja matka i ojciec mieli pozwolone, aby popatrzec jeszcze ostatni raz na moje cialo. W chwile potem pokrywa mojej trumny miala byc przybita gwozdziami i ja zostalbym spalony!

Natychmiast zaczalem tlumaczyc wszystko to, co widzialem i uslyszalem. Ludzie byli zdumieni. Ja powiedzialem im o ludziach, ktorych widzialem w jeziorze ognia i powiedzialem im, ze tylko Chrzescijanie znaja Prawde! I ze nasi ojcowie i my zostalismy oszukani przez tysiace lat! Ja powiedzialem im, ze wszystko co wierzymy jest klamstwem. Ludzie byli zdumieni, poniewaz wiedzieli jakim bylem zakonnikiem i jakim bylem zagorzalym zwolennikiem pouczen Buddy.

W Myanmar, kiedy osoba umiera, to ich imiona i wiek sa napisane na boku trumny. Kiedy buddyjski mnich umiera, to jego wiek i jak dlugo sluzyl, sa zapisane na boku trumny. Ja juz zostalem zapisany jako martwy, ale jak widzicie jestem zywy!
Ostatnio zmieniony śr lut 25, 2009 8:23 pm przez Adam7, łącznie zmieniany 1 raz.
Ducha nie gaście, proroctwa nie lekceważcie! (Pierwszy List do Tesalonian 5:19-20)
Awatar użytkownika
Lazy
Full Active
Posty: 546
Rejestracja: pn paź 01, 2007 9:35 pm
Kontakt:

Re: PROROCTWA OSTATNICH LAT

Post autor: Lazy »

@Adam7

Podaj mi chociaż jeden powód,dla którego powinienem wierzyć w to ,co niby widział buddyjski mnich.Mam to wziąć za fakt,dlatego że tak jest napisane?
ŻYCIE JEST TYLKO GRĄ

WSZYSTKO,CZYM ONO JEST,TO ILUZJA,ALE WY,GRACZE,DOSZLIŚCIE DO PRZEKONANIA,ŻE TO JEDYNA RZECZYWISTOŚĆ
Awatar użytkownika
sasquatch
Homo Infranius
Posty: 430
Rejestracja: śr mar 07, 2007 11:30 am
Kontakt:

Re: PROROCTWA OSTATNICH LAT

Post autor: sasquatch »

Mam uważać Adamie że to kontrargument do mojej odpowiedzi? Cóż może podasz jakieś wiarygodne źródło które pozwoli w jakiś sposób uwiarygodnić tą historię. Ale chodzi o dowód w ziemskim znaczeniu tego słowa.

Awatar użytkownika
Adam7
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: czw wrz 27, 2007 1:57 am
Kontakt:

Re: PROROCTWA OSTATNICH LAT

Post autor: Adam7 »

Mam uważać Adamie że to kontrargument do mojej odpowiedzi?


Odp. W twoich wypowiedziach objawia sie brak zrozumienia tematu ktory poruszam i jego wagi.

Na przyklad, ty napisales:
To nie ma już innych religii które posiadają święta? A Islam, Buddyzm, Judaizm, Hinduizm... i ich odłamy? Poza tym widzę 2 razy w tygodniu w szkole przedstawiciela religii chrześcijańskiej, który dyktuje ci do zeszytu kilka stron co lekcje a jak się zapytasz to ci nie odpowie bo, tu cytat "nie jesteś w stanie zrozumieć" a jak mówisz że nie rozumiesz i właśnie dlatego się pytasz to wylatujesz z klasy z oceną niedostateczną.


Odp. Widzisz, ja mowie o prawdziwym BOGU, ktory stworzyl nas, i ktory daje nam zycie w kazdym momencie naszego zycia, ktory powoduje, ze serca nasze bija bez wzgledu na to, co my myslimy lub czynimy, ktory zrobil nas tak wspaniale. Ja mowie o JEGO swietach, a nie o swietach poganskich, ktore wymieniles, a ktore nie sa wcale swiete, gdyz oddaja czesc demonom. Ja mowie, ze w kosciolach chrzescijankich znajdziesz Biblie, ktorej nie ma w szkolach, w pracy w miejscach rozrywki. A przeciez ta Biblia jest naszym skarbem, bo daje nam wiedze, ktora jest naszym pozywieniem duchowym. Ja nie mowie tutaj, ze koscioly chrzescijankie czynia wszystko tak, jak im PAN BOG nakazal. Nie mowie tego, gdyz nie pouczaja one wielu podstawowych rzeczy z Biblii, jak na przyklad calych 10 Przykazan, wszystkich Swiat ustanowionych przez PANA BOGA, a ktore sa w Biblii, Imion PANA BOGA, itd. Ale te koscioly maja Biblie i nalezy to docenic. A religie poganskie wioda do szatana i na to zwroc swoja uwage.


Ty w ogóle wiesz o czym piszesz? Rozwój kraju nie ma powiązania z przykazaniami. W USA kara śmierci jest w zapisana w Kodeksie Karnym, ten kraj to w twoich pojęciach Sodoma i Gomora. Chiny za kilkanaście lat będą największą gospodarką na świecie i przykazania mają głęboko. Afryka jest biedna bo te "rozwinięte kraje" wyzyskiwały ich przez grubo ponad 100 lat i pozostawiły po sobie burdel. Światem rządzą prawa rynku a nie dekalog. Dziwne że ty tego nie widzisz.


Odp. To ty sie zapytaj siebie czy wiesz o czym mowisz? Ponownie wykazujesz brak zrozumienie tego, co ja ci mowie. Nie rozumiesz faktu, ze gospodarka dziala tak, jak system prawny jej pozwala. A PAN BOG kieruje wszystkim i albo wspiera albo nie wspiera tego, co panstwo chce zrobic. Jesli system prawny uwzglednia zasady BOZE, to jest blogoslawiony. Dziwne, ze ty nie wiesz o tym. Ja tez nie wiedzialem, gdy mialem 19 lat, ale jak sie nauczylem, to teraz wiem. Powtorze ci, ze system prawny panstw najbardziej rozwinietych zostal ustalony na podstawie 10 Przykazan oraz zasad biblijnych i jesli nie wierzysz, to idz do prawnikow i spytaj sie ich!



Jednoczesnie historia potwierdza, ze kraje europejskie i USA z Kanada, ktore rowniez maja system prawny oparty na zasadach biblijnych, rozwinely sie najszybciej. Japonia i Chiny zreformowaly po drugiej wojnie swiatowej swoje systemy prawne i gospodarcze na wzor zachodnich, rowniez Polska to uczynila.



Jest tez znanym faktem, ze w ostatnich dwudziestu latach kraje zachodu odchodza od Biblii, od PANA BOGA, i nastepuja rok po roku zwiekszone zaklocenia jak na przyklad kataklizmy na przyklad wskutek Al Nino, upadek systemu finansowego, ktory dzisiaj objawia sie w olbrzymiej recesji gospodarczej calego swiata.



:excl: Proroctwa ostatnich lat wskazuja na role PANA BOGA w naszym zyciu. PAN BOG wyraznie mowi, dlaczego kary na nas spadaja. Rzady nie chca zwracac uwage na slowa PANA BOGA i lekcewaza JEGO obecnosc, a my wszyscy cierpimy z tego powodu.


Cóż może podasz jakieś wiarygodne źródło które pozwoli w jakiś sposób uwiarygodnić tą historię. Ale chodzi o dowód w ziemskim znaczeniu tego słowa.


To swiadectwo jest interesujace, dlatego je podalem polegajac na opinii znajomego i Amightywind Misji. Ale lepiej jest samemu sprawdzic.Twoje pytanie jest sluszne, dlatego sprawdze net i poszukam opinii ludzi, ktorzy wiedza wiedza cos wiecej na ten temat, lub moze sa i tacy, ktorzy spotkali sie z tym bylym mnichem i robili wywiad.



Sasquatch napisal
Twierdzisz że mamy czasy ostateczne więc na ziemi będą co najwyżej fałszywi prorocy. No ale może ty spotkałeś jakiegoś. Nie wnikam w to.


Odp. Nie twierdze tego, co napisals. Ale twierdze, ze zyjemy w czasach ostatecznych i ze PAN BOG wysyla SWOICH Prorokow. Jednym z waznych prorokow jest Elisabeth Elijah Nikomia.



Jednoczesnie wiemy, ze pojawiaja sie i falszywi prorocy. I my musimy byc roztropni, aby sie nie dac takim nabrac. MY mozemy zrobic dwa wielkie bledy:

1. Przyjac falszywego proroka

2. Odrzucic prawdziwego proroka

Sa to wielkie bledy, ktore moga kosztowac nas zycie.



Sasguatch napisal:
Ludzie widzą tylko formy energii które umysł formuje w trójwymiarowe obrazy a klucza do stworzenia takiego obrazu szuka w naszej świadomości i podświadomości więc zazwyczaj widzimy bóstwa zależna od kręgu kulturowego.


Odp. "Baju, baju bedziesz w raju" Nie odchodz od tematu Proroctw.



Sasquatch napisal:


Niektórzy rzekomo widzą także istoty pozaziemskie.


Odp. Wiele osob widzi osoby pozaziemskie i to widzenie nie jest rzekome, a potwierdzaja to nam kamery!
Ducha nie gaście, proroctwa nie lekceważcie! (Pierwszy List do Tesalonian 5:19-20)
Awatar użytkownika
Lazy
Full Active
Posty: 546
Rejestracja: pn paź 01, 2007 9:35 pm
Kontakt:

Re: PROROCTWA OSTATNICH LAT

Post autor: Lazy »

@Adam7

Źle trafiłeś,wdając się w polemikę ze mną,dlatego mnie zignorowałeś.Nie przystoi człowiekowi bogobojnemu takie zachowanie.Piszesz o Bogu,Miłości proroctwach i co? Nie dopuszczasz myśli,że ktoś może mieć inne zdanie niż Twoje.Jest to fanatyzm.Prawda i tylko prawda leży po Twojej stronie.I tu jest pies pogrzebany.Trudno,Twój problem.



Z Sasem też nie podyskutujesz,wiesz dlaczego?Bo Sas nie ma klapek na oczach jak koń dorożkarski a odpowiedź w stylu:

"Baju, baju bedziesz w raju" Nie odchodz od tematu Proroctw,o czymś świadczy (pomyśl)



Tak dla przypomnienia i zapamiętania na przyszłość:



Fanatyzm (łac. fanaticus - zagorzały, szalony) – postawa oraz zjawisko społeczne polegające na ślepej i bezkrytycznej wierze w słuszność jakichś poglądów politycznych, religijnych lub społecznych. Przejawem fanatyzmu jest skrajna nietolerancja wobec przedstawicieli odmiennych poglądów.



Dyskusja - jeden ze sposobów wymiany poglądów (poparty argumentami) praktykowany przez dwoje lub więcej osób zainteresowanych danym tematem lub zjawiskiem. Przeprowadzana zwykle w formie ustnej, ale nie tylko (np. dyskusje w formie pisemnej prowadzone są na internetowych forach dyskusyjnych). W wyniku dyskusji dochodzi zwykle do ścierania się różnych poglądów, czasami wypracowywania kompromisów i określania wspólnych stanowisk.
ŻYCIE JEST TYLKO GRĄ

WSZYSTKO,CZYM ONO JEST,TO ILUZJA,ALE WY,GRACZE,DOSZLIŚCIE DO PRZEKONANIA,ŻE TO JEDYNA RZECZYWISTOŚĆ
Awatar użytkownika
Adam7
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: czw wrz 27, 2007 1:57 am
Kontakt:

Re: PROROCTWA OSTATNICH LAT

Post autor: Adam7 »

Sasquatch napisal:
Cóż może podasz jakieś wiarygodne źródło które pozwoli w jakiś sposób uwiarygodnić tą historię. Ale chodzi o dowód w ziemskim znaczeniu tego słowa.


Odp. A oto lista niektorych misji i organizacji na internecie, ktore zamiescily swiadectwo Athet Pyan Shinthaw Paulu.



bibleprobe.com

worldrec.info

www.scribd.com

malaysiaforjesus.com

pedson.blogspot.com

www.raised-from-the-dead.org.uk

www.stumbleupon.com

www.nntpnews.net/f5002/re-buddha-hell-713749/ - 39k

hissheep.org/messages/back_from_the_dead_and_budha.html

http://www.lotusoflife.com/index2.php?o ... df=1&id=12

http://www.unleavenedbreadministries.or ... BackToLife

http://www.bible-teaching.dk/Textfiles% ... _chris.htm

www.nntpnews.net/f5002/re-buddha-hell-710834

http://www.identitynetwork.net/articles.asp?columnid=2093





Ale to swiadectwo jest kwestionowane przez www.ccgm.org.au



W obec czego, ja wyslalem e-mail do CCG z prosba o potwierdzenie ich wypowiedzi zrobionej w formie raportu. Jednakze nie otrzymalem od nich odpowiedzi.



Zwrocilem sie rowniez do Amightywind Misji prosto do Proroka Elisabeth Elijah Nikomia z prosba o modlitwe w tej sprawie do PANA BOGA. W odpowiedzi otrzymalem potwierdzenie, ze Siostra Elisabeth modlila sie i otrzymala w odpowiedzi Slowa PANA, ze to Swiadectwo o Buddzie w Piekle ma byc dalej przedstawiane na stronie Misji i ze jednoczesnie mamy sie modlic o tego Paula, ktory byl buddysta, a teraz jest chrzescijaninem, gdyz ma on wielu wrogow nienawidzacych jego swiadectwo i niektorzy atakuja go tak jak faryzeusze.



:rolleyes: Dla mnie to jest najlepsze potwierdzenie jakie moglem uzyskac.
Ducha nie gaście, proroctwa nie lekceważcie! (Pierwszy List do Tesalonian 5:19-20)
Awatar użytkownika
sasquatch
Homo Infranius
Posty: 430
Rejestracja: śr mar 07, 2007 11:30 am
Kontakt:

Re: PROROCTWA OSTATNICH LAT

Post autor: sasquatch »

Ja też mogę napisać jakieś przesłanie i potwierdzeniem na to będzie przekaz od Boga. Prosiłem o jakiś namacalny dowód twoich argumentów tymczasem ty argumentujesz niepotwierdzone wizje mnicha kolejną, jeszcze mniej realną wizją. Nie masz żadnych dowodów na potwierdzenie opowieści mnicha. Umieściłeś tu jedynie adresy stron które umieściły tę historię ale to żaden dowód bo to po prostu umieszczanie na serwerach kolejnych kopii tej opowieści. Wiele newsów na stronach internetowych pojawia się w ten sposób.



Szkoda czasu na debatę. Twoja postawa przypomina fanatyczną jak napisał wcześniej Lazy. Takie same zdanie mają moi przyjaciele po przeczytaniu twoich tekstów. Dlatego nie będę kontynuował debaty bo nie ma sensu. Nie masz namacalnego dowodu na potwierdzenie historii mnicha a twierdzisz że tylko twoje argumenty są niepodważalne i prawdziwe.
Ostatnio zmieniony śr mar 04, 2009 8:51 am przez sasquatch, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Adam7
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: czw wrz 27, 2007 1:57 am
Kontakt:

Re: PROROCTWA OSTATNICH LAT

Post autor: Adam7 »

Sasquatch Napisano Dzisiaj, 10:47

Ja też mogę napisać jakieś przesłanie i potwierdzeniem na to będzie przekaz od Boga.


Odp. Jesli PAN BOG nie potwierdzi, to twoje przeslanie bedzie falszywym! Tak czynia falszywi prorocy! Prawdziwe Proroctwa i Przeslania sa mowione przez PANA BOGA! Objawia sie to wymawianiem Slow przez Proroka, Slow ktorych tresci ten prawdziwy prorok nie kontroluje.



Jesli ktos sobie pisze przeslania wymyslone przez siebie, to taki prorok jest falszywym. A wiec jesli ty sie zdecydujesz na takie pisanie, to bedziesz falszywym prorokiem i PAN BOG da ci odpowiedni wyrok za falszowanie, za podszywanie sie pod prawdziwego proroka!




Prosiłem o jakiś namacalny dowód twoich argumentów tymczasem ty argumentujesz niepotwierdzone wizje mnicha kolejną, jeszcze mniej realną wizją.




Odp. Proszenie o namacalny dowod bez sprecyzowania co jest dla ciebie namacalne a, co nie, moze prowadzic do nieporozumienia. Po pierwsze musisz poznac co jest dowodem na prawdziwe Proroctwo.



Jesli dla ciebie dowodem w tym wypadku byloby zobaczenie samemu Buddy w Piekle, to zapraszam cie do zamowienia sobie miejsca na wycieczke do Piekla, abys samemu mogl sie przekonac. Jednakze ostrzegam Cie, ze PAN BOG ostrzegl nas w Proroctwach, ze nie ma powrotu z Piekla. Jak sie tam raz czlowiek dostanie, to nie moze juz wyjsc oraz nie ma tam zadnych praw! A wiec jak bedziesz wykupywal bilet do Piekla, to nie zamawiaj biletu powrotnego! :lol:


Nie masz żadnych dowodów na potwierdzenie opowieści mnicha. Umieściłeś tu jedynie adresy stron które umieściły tę historię ale to żaden dowód bo to po prostu umieszczanie na serwerach kolejnych kopii tej opowieści. Wiele newsów na stronach internetowych pojawia się w ten sposób.


Odp. Moim dowodem jest jedynie potwierdzenie od prawdziwego proroka, a to jest Elisabeth Elijah Nikomia, ktora otrzymala niezwykla ilosc prawdziwych Proroctw, potwierdzonych cudami, i moimi wlasnymi obserwacjami i obserwacjami innych namaszczonych Chrzescijan. Ja jestem wdzieczny bardzo pani Elisabeth Elijah Nikomia, ze przyjala moja prosbe i modlila sie w tej sprawie do PANA BOGA JAHWEH! A przede wszystkim jestem wdzieczny PANU BOGU, ktory dal nam potwierdzenie przez Proroka Elisabeth Elijah Nikomia! Ta odpowiedz byla rowniez dla nas. Czy potrafisz to docenic?


Szkoda czasu na debatę. Twoja postawa przypomina fanatyczną jak napisał wcześniej Lazy. Takie same zdanie mają moi przyjaciele po przeczytaniu twoich tekstów. Dlatego nie będę kontynuował debaty bo nie ma sensu. Nie masz namacalnego dowodu na potwierdzenie historii mnicha a twierdzisz że tylko twoje argumenty są niepodważalne i prawdziwe.


Odp. Nie przyjmujesz swiadectwa Proroka? To jest twoja sprawa, ale opinia "fanatyczna postawa" jest krzywdzaca dla Proroka i dla mnie i dla tysiecy Chrzescijan, ktorzy wierza, bo czytaja Proroctwa, bo PAN BOG potwierdza wieloma cudami, potwierdza sprawdzaniem sie tych Proroctw, potwierdza przemawiajac do naszych dusz! PAN BOG nakazal wiare w Proroctwa i nazywa to wiara. Fanatyzm prawdopodobnie odnosi sie do wiary w falszywe proroctwa. Jesli wiec napiszesz sam od siebie Proroctwa i wierzysz w nie, to bedziesz fanatykiem.



I jeszcze jedno, to nie moj argument, ale potwierdzenie od Proroka, kobiety namaszczonej DUCHEM SWIETYM, ktora uslyszala to potwierdzenie od PANA BOGA. Nie przekrecaj wiec faktow. Napisz, ze nie przyjmujesz Slow Proroka i to bedzie prawda, ale to, co ci przekazuje nie jest moja opinia i ja wcale nie twierdze, ze moje argumenty sa niepodwazalne, ale powtarzam opinie i argumenty, ktore uslyszalem od prawdziwego Proroka. Jest duza roznica miedzy moim argumentem, a argumentem nadchodzacym z Nieba. Ja to rozpoznaje, a dlaczego ty masz trudnosci rozpoznania tego. Jesli nie wiesz, to sie zapytaj.



Ten temat jest tematem o prawdziwych Proroctwach ostatnich lat. Jesli nie mozesz sie zgodzic z faktem istnienia prawdziwych Proroctw, z zasadami wiary w Slowo PANA BOGA, ze swiadectwami prorokow, to ten temat nie jest dla ciebie! Ty odmawiasz rozwazania Proroctw i nie masz wiec nic tutaj do przekazania. Proponuje ci wiec nie tracic czasu i zajac sie innym tematem i nie przeszkadzaj nam w dyskusji.



:excl: Jeszcze raz wskazuje ci na mozliwosc namacalnego dowodu, a mianowicie sam idz do Piekla i sie przekonaj! Zdaje mi sie, ze to by cie przekonalo!



A dla obserwujacych ten temat przytocze Slowa z Biblii, napisane przez Apostola Pawla, ktory dal podsumowanie pasujace do powyzszej sytuacji.



Pierwszy List do Koryntians, rozdzial 2



4 A mowa moja i moje głoszenie nauki nie miały nic z uwodzących przekonywaniem słów mądrości, lecz były ukazywaniem ducha i mocy,

5 aby wiara wasza opierała się nie na mądrości ludzkiej, lecz na mocy Bożej.

6 A jednak głosimy mądrość między doskonałymi, ale nie mądrość tego świata ani władców tego świata, zresztą przemijających.

7 Lecz głosimy tajemnicę mądrości Bożej, mądrość ukrytą, tę, którą Bóg przed wiekami przeznaczył ku chwale naszej,

8 tę, której nie pojął żaden z władców tego świata; gdyby ją bowiem pojęli, nie ukrzyżowaliby Pana chwały;

9 lecz właśnie głosimy, jak zostało napisane, to, czego ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują.

10 Nam zaś objawił to Bóg przez Ducha. Duch przenika wszystko, nawet głębokości Boga samego.

11 Kto zaś z ludzi zna to, co ludzkie, jeżeli nie duch, który jest w człowieku? Podobnie i tego, co Boskie, nie zna nikt, tylko Duch Boży.

12 Otóż myśmy nie otrzymali ducha świata, lecz Ducha, który jest z Boga, dla poznania darów Bożych.

13 A głosimy to nie uczonymi słowami ludzkiej mądrości, lecz pouczeni przez Ducha, przedkładając duchowe sprawy tym, którzy są z Ducha.

14 Człowiek zmysłowy bowiem nie pojmuje tego, co jest z Bożego Ducha. Głupstwem mu się to wydaje i nie może tego poznać, bo tylko duchem można to rozsądzić.

15 Człowiek zaś duchowy rozsądza wszystko, lecz sam przez nikogo nie jest sądzony.




A na zakonczenie przytocze urywek z Proroctwa 102, otrzymanego przez Proroka Elisabeth Elijah Nikomia w 2008 roku. Proroctwo to oznajmia wyraznie, ze teraz jest Koniec Czasow. Mowi rowniez, ze powstana upadli aniolowie!



To jest Koniec Czasow.

To jest tylko kwestia czasu.

Wszystko, co zostalo prorokowane poprzez ta Misje sprawdzi sie.

Upadli aniolowie powstana. Upadli aniolowie beda mowic: ?Nie wierzcie juz wiecej w ta Biblie! To jest po prostu ksiega bajek! Teraz jestesmy we wspolczesnych czasach homoseksualizmu i malzenstw tej samej plci!? Oni beda krzyczec, ze maja prawo do zabijania nienarodzonego dziecka w plodzie matki!

Polityczni liderzy, ktorych serca wypelnil Szatan, az do przelewu, beda szalec i wydzierac sie: Wy, ktorzy wierzycie w tego JAHUSZUA, potocza sie wasze glowy!



To jest tylko kwestia czasu.



Dla tych z was, ktorzy mowia: ?Jest za ciezko; zbyt trudno jest zyc zyciem Swietego; ja poprawie sie przed Wielkim Uciskiem!? ? JA powiem wam to: Jesli nie potraficie uczynic tego teraz, a nie bylo potrzeby abyscie teraz musieli sie poswiecac, gdyz nie mieliscie powiedziane, aby oddac swoje zycie, aby polozyc swoje glowe na gilotynie, to co sklania was do myslenia, ze bedziecie mogli to uczynic wtedy, jesli nie mozecie uczynic tego nawet teraz? Co sklania was do myslenia, ze wy bedziecie mieli wiecej wiary wtedy, kiedy glod i smierc i zniszczenie, kiedy bedziecie widziec dookola siebie terror nie do pojecia, kiedy na tych drogach bedziecie musieli brodzic we krwi? Co sklania was do myslenia, ze bedziecie mieli wiecej wiary wtedy? Teraz nie kosztuje was nic innego, anizeli bycie nazwanym biblijnym krzykaczem.



I JA nie mowie to teraz do krain, gdzie to kosztuje was o wiele wiecej!



JA mowie do tej wiekszosci na tej Ziemi, ktorzy mowia: ?Oh, jest zbyt ciezko dla mnie, abym zyl po Swietemu; oh, diabel kusi mnie pornografia; oh, ja nie moge odlozyc papierosow na oltarz; oh, ja nie moge odlozyc trunkow; oh, jest zbyt ciezko, aby zyc po Swietemu; ja nie moge powstrzymac przeklenstw wychodzacych z moich ust; ja nie moge zyc po Swietemu; modl sie za mnie, ja nie moge zyc po Swietemu!?

Co sklania was do myslenia, ze wtedy bedzie latwiej?

Teraz wasze zoladki sa pelne; teraz wasze jezyki nie sa zeschniete z pragnienia;

(Komentarz: Slychac na tasmie jak JAHUSZUA placze poprzez Elisabeth i JEGO Glos sie zalamuje!)

A pomimo to, wy nie mozecie wychwalac MNIE teraz? Co sklania was do myslenia, ze wtedy bedzie latwiej?

Wy nasmiewacie sie z prorokow takich jak ta; wy mowicie: ?Jak smiesz mowic o Piekle i konsekwencjach grzechu!? Wy wysmiewacie sie z Misji takich jak ta! Wy mowicie: ?Wy jestescie niczym innym, a tylko glosicielami zlych wiadomosci i nieszczesc!?

JA pokaze wam zle wiadomosci i nieszczescia!

A teraz JA mowie do wrogow tej Misji i tych, ktorzy pouczaja Swietosc ? JA pokaze wam zle wiadomosci i nieszczescia; JA pokaze wam, co to jest pragnienie; JA pokaze wam, co to jest glod!

Ci, ktorzy maja ich oczy skierowane na zlotego cielca tego swiata, JA pokaze wam, co to jest glod! Wy bedziecie gryzc wasze wlasne jezyki z glodu!

Wy, ktorzy jestescie tak bogaci i mocarni, wy deptacie i miazdzycie tych, ktorzy nie sa w waszej grupie dochodowej ? JA pokaze wam! Ja pokaze wam, co stanie sie z tym zlotym cielcem; JA pokaze wam!



Widzicie, JA bylem tylko tym zabitym BARANKIEM jeden raz! JA pozwolilem wrogowi uderzyc MOJA Twarz. Ale to bylo tylko jeden raz! JA nioslem ta korone z cierni! JA wzialem upokorzenie tej Ziemi! Ale to bylo tylko jeden raz! JA zawislem na tym Krzyzu! JA bylem pobity nie do poznania! JA bylem spragniony za was! JA bylem spragniony z powodu waszej bezprawnosci! JA glodowalem za was! JA bylem wyszydzany i JA bylem lzony!




Calosc Proroctwa 102 jest pod nastepujacym adresem

http://www.amightywind.com/prophecypolish/...h102polish.html




Dostałeś ostrzeżenie i masz zawieszone konto, nie trzeba było wszczynać takiej dyskusji, która i tak jest bezcelowa. TEMAT ZAMYKAM

Aelreda
Ostatnio zmieniony czw mar 05, 2009 7:18 am przez Adam7, łącznie zmieniany 1 raz.
Ducha nie gaście, proroctwa nie lekceważcie! (Pierwszy List do Tesalonian 5:19-20)
Awatar użytkownika
jerry
Infranin
Posty: 221
Rejestracja: pt wrz 19, 2008 10:25 pm
Kontakt:

Re: PROROCTWA OSTATNICH LAT

Post autor: jerry »

A ja wam powiadam że Świat legnie od grzechu i pychy poprzez żadnych śmierci swych Sióstr i Braci. Początkiem będzie naród który nigdy nie znalazł swego miejsca.

Wojna zakończeniem Świata będzie.

Nastąpi ciemność, czerwień i głód.

Tak wam powiadam.





Grubo...
Ukryta Tajemnica M. Nighta Shyamalana

(The Buried Secret of M. Night Shyamalan)



"Prawdziwe tajemnice dotrzymują się same"



"Każdy ma swoje tajemnice, życie bez tajemnic byłoby nudne, nieprawdaż?



[ external image ]
Zablokowany

Wróć do „JASNOWIDZE I PROROCTWA”