NDE - Wasze Doświadczenia

Doświadczenia wyjścia z ciała, stany bliskie śmierci, sny...
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: NDE - Wasze Doświadczenia

Post autor: aelreda »

Odgrzeję temat ale nie napiszę o sobie, tylko o bliskim członku z mojej rodziny.

Ta osoba, on w wieku 4 lat, jak to w przypadku małych rozbrykanych i ciekawskich dzieci, nudził się więc wziął widelec i wetknął go do kontaktu. Oczywiście nie będę pisać co dalej, bo to wiadoma sprawa. A że to było pół wieku temu zapobiegliwa mama zwołała z wioski paru chłopów, jedni wykopali dół w ziemi, gdzie potem go zasypano po szyję. Oczywiście wszystko się skończyło dobrze. Niestety wiedzy co działo się po wyjściu z ciała nie posiadam bo ta osoba, po pierwsze 4 lata miał, po drugie nie chciał się tak dzielić swoimi przeżyciami.

Co mu pozostało? Odkrył u siebie zdolność przyciągania metali i "wyciągania" bólu z ciała drugiej osoby z wielkim powodzeniem. Jak na razie zaprzestał takich praktyk.

Ale dlatego wierzę w NDE :)

Awatar użytkownika
jerry
Infranin
Posty: 221
Rejestracja: pt wrz 19, 2008 10:25 pm
Kontakt:

Re: NDE - Wasze Doświadczenia

Post autor: jerry »

Wierzę w NDE. Ale uważam że jest to coś od czegoś złego i zaprzestałem praktyk na etapie poznawania. Mam swoje zdanie na ten temat i przeczucia...



Poza tym raz przez "zabawę" straciłem przytomność...

Straciłem dużo energii. Jedyne co pamiętam to to że jechałem samochodem od znajomej i poczułem się jeszcze gorzej... postanowiłem zajechać do mojego prywatnego lekarza do jego kliniki. Zajechałem i tylko pamiętam że wysiadłem z samochodu.... upadłem i znalazł mnie kumpel sanitariusz z karetki sanitarnej. Leżałem 2 dni pod kroplówka przez 24h pod obserwacją. Dopiero jak się ocknąłem to się dowiedziałem że byłem kompletnie osłabiony. Lekarz się dziwił że byłem w stanie prowadzić samochód. Przez kolejne jakieś 2 miechy czółem się jak zbity pies albo i gorzej. Ps. "Kubuś" stawia na nogi... hihihi



Nigdy ale to nigdy już w to się nie będę bawić, choć czasem nie które kobiety mi wspominają że czasem "kopię" prądem lub "gilgoczę" dotykiem dłoni po mimo że nic nie robię.
Ukryta Tajemnica M. Nighta Shyamalana

(The Buried Secret of M. Night Shyamalan)



"Prawdziwe tajemnice dotrzymują się same"



"Każdy ma swoje tajemnice, życie bez tajemnic byłoby nudne, nieprawdaż?



[ external image ]
ODPOWIEDZ

Wróć do „OOBE, LD, NDE, HIPNOZA”