Sekta wyłudza pieniądze na Jezusa i UFO

Inne tematy z zakresu religii, wierzeń, cudów
Awatar użytkownika
Xion80
Infrzak
Posty: 94
Rejestracja: czw paź 30, 2008 8:24 pm
Kontakt:

Sekta wyłudza pieniądze na Jezusa i UFO

Post autor: Xion80 »

Właściwie to nie wiem, czy w dobrym dziale umieszczam ten temat ? jeśli złym, to proszę o przeniesienie.



Sekta wyłudza pieniądze na Jezusa i UFO

"Polska": Nieznana sekta z Czech łowi wyznawców w Polsce. Kosmici, mosty budowane między niebem a ziemią, latające spodki, a do tego Pan Jezus – wszystko w ramach jednej doktryny. Jednak w centrum zainteresowań sekty są... pieniądze od wiernych.

Jak pisze "Polska Kurier Lubelski", "misjonarze" zachęcają do wpłaty pieniędzy na ich konto.



Np. w Raciborzu do skrzynek na listy trafiły ulotki z wizerunkiem Chrystusa stojącego w towarzystwie "niebieskich przyjaciół" przypominających ufoludki. Kartki mają pomóc w komunikacji i "połączeniu się z przyjaciółmi z kosmosu i naszym Stworzycielem". nie zabrakło też wielkich znaków odciśniętych w zbożu.







– Może ulotki i strony internetowe, do których one kierują, są infantylne. Jednak dla niektórych ludzi podatnych na takie rzeczy to bardzo groźne adresy – mówi Dariusz Pietrek ze Śląskiego Centrum Informacji o Sektach.



Więcej w dzienniku "Polska".



Źródło - - -







Dziś zobaczyłem ten temat i powiem szczerze, że czego to już ludzie nie wymyślą. Może i jest to sekta, albo komuś na tym zależy żeby była taka sekta, która akurat

działa po przez właśnie taki sposób, żeby wprowadzić zamęt, bo jeśli chcą za to pieniądze i dają nr. kont żeby ludzie wpłacali kasę, to na 100% wałek.

Wprowadzają zamęt i kto by czego nie przeczytał, jeśli wcześniej wpadł w sidła takiej sekty, to już nie uwierzy w podobne relacje. Wydaje mi się, że jest to troszkę podejrzane, bo jednak namówić ludzi aby oddali swoje pieniądze Itp. Opierając się na tym, że Jezus przyleciał pojazdem Ufo, bez żadnych dowodów Itp. To do łatwych nie należy, a może ta sekta ma na celu inne działania takie jak zamęt i dezinformacja w tej tematyce, bo akurat jak by trafili na mnie, to bym im nie dał złamanego grosza :) a jak bym miał już komuś coś oddać, to tylko biedaką, tym którzy naprawdę potrzebują. Tylko zastanawia mnie jedno, jak oni to zrobili, że ludzie się nabierają i wpłacają pieniądze ? Widzę, że nadchodzą coraz to gorsze czasy i nikomu nie wolno ufać, trzeba się mieć na baczności i używać rozumu i ufać tylko swojemu sercu. W tych czasach dzieje się bardzo dużo i myślę, że dziać się będzie o wiele więcej, dlatego trzeba zadbać w własną wiarę i zbudować jej silne korzenie, aby się nie dać zwieść.
Ostatnio zmieniony pn mar 23, 2009 11:22 am przez Xion80, łącznie zmieniany 1 raz.
Ewangelia św. Mateusza

24:27 - Albowiem jako błyskawica wychodzi od wschodu słońca i ukazuje się aż na zachód, tak będzie i przyjście Syna człowieczego.

24:28 - Bo gdziekolwiek będzie ścierw, tam się zgromadzą i orły.
Awatar użytkownika
Erhion
Infrańczyk
Posty: 188
Rejestracja: śr kwie 30, 2008 12:09 pm
Kontakt:

Re: Sekta wyłudza pieniądze na Jezusa i UFO

Post autor: Erhion »

Trzeba być debilem by wysłać tam pięniądze.
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Sekta wyłudza pieniądze na Jezusa i UFO

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Przez takie bandy sprawa U.F.O jest w Polsce na poziomie na jakim była dno..........i obrzucanie się publicznie gó##$@.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Sekta wyłudza pieniądze na Jezusa i UFO

Post autor: Arek 1973 »

To nie po raz pierwszy taki pomysł. Można próbować, zawsze się paru skusi.

Ludzie na różne pierdoły pieniądze wydawają, i paru się znajdzie co na taką sektę wydadzą
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Sekta wyłudza pieniądze na Jezusa i UFO

Post autor: UFOWORLDNEWS »

[quote name='Arek 1973' post='50917' date='pon, 23 mar 2009 - 19:46']To nie po raz pierwszy taki pomysł. Można próbować, zawsze się paru skusi.

Ludzie na różne pierdoły pieniądze wydawają, i paru się znajdzie co na taką sektę wydadzą[/quote]



To prawda tylko wielka szkoda mi tych których własna wiara przerosła rozum.
Awatar użytkownika
hansinek
Infrzak
Posty: 79
Rejestracja: śr cze 11, 2008 8:21 pm
Lokalizacja: hanna
Kontakt:

Re: Sekta wyłudza pieniądze na Jezusa i UFO

Post autor: hansinek »

Jeśli sektom udaje sie zwerbowac ludzi i ich pieniądze może to tylko oznaczac ,że trafiają na podatny grunt ,, brak miłości, zrozumienia,wyobcowanie''W świecie , w którym najważniejsze są pieniądze a nie uczucia takich osób moze byc wiele,a przecież nieraz wystarczy wysłuchaci zrozumiec,przytulic niby tak niewiele a jednak...
Życie to tylko sen...
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Sekta wyłudza pieniądze na Jezusa i UFO

Post autor: Arek 1973 »

Masz rację Hanno

Ale jak codziennie widzimy na własne oczy, pieniądze i władza to pożądanie ogromnej ilości ludzi i o to się kręci ich świat.

Przykre to ale prawdziwe Pieniądze i Władza kształtują nas świat. Tak już zawsze było i tak nadal jest
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Silje
Infrzak
Posty: 52
Rejestracja: pt wrz 21, 2007 9:02 am
Kontakt:

Re: Sekta wyłudza pieniądze na Jezusa i UFO

Post autor: Silje »

Dla naiwnych, zazwyczaj tacy się nabierają . Wykształceni i bogaci.... Już gorszej głupoty nie mogli wymyśleć.
jagat palo jagannatho

mahakyo dvirupabrit

paramatma param-jyoti

nirgunaṣ ça nri-keṣari



Opiekun wszechświata. Pan wszechświata. Ten, który znany jest jako Wielki. Ten, który ma dwa aspekty ( lwa i człowieka). Naddusza. Najwspanialszy Blask. Wolny od doczesnych cech. Półczłowiek – półlew.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Sekta wyłudza pieniądze na Jezusa i UFO

Post autor: Arek 1973 »

Silje

Mogli ale potrzebowali kogoś z wykrziknikiem a słowo Jezus jest takie, wzięli te imię pod swoje czyny.

A Jezus by się w grobie oburzył jakby to słyszał, o ile by w grobie był
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „POZOSTAŁE”