Podróż do Strefy 51

Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Podróż do Strefy 51

Post autor: Rysiek23 »

[ external image ]Leżąca w surowym klimacie newadzkiej pustyni Strefa 51 (formalnie wciąż nieistniejąca), od dawna była tematem spekulacji związanych z rozwijanymi tam sekretnymi technologiami. Zwolennicy teorii spiskowych twierdzą, że placówka nie tylko przechowuje, ale i pracuje nad zdobycznymi pojazdami obcych cywilizacji. Na czym jednak wyrosła legenda Strefy 51 i nad czym naprawdę pracowano tam kiedyś i dziś? Niezależnie od wniosków, na ostateczną odpowiedź przyjdzie pewnie jeszcze długo poczekać.



CAŁOŚĆ
Awatar użytkownika
Immortal_girl
Infrańczyk
Posty: 152
Rejestracja: sob kwie 26, 2008 2:00 pm
Kontakt:

Re: Podróż do Strefy 51

Post autor: Immortal_girl »

Cóż, co sie tam znajduje, nie dowiemy się. Możemy jedynie opierać się na spekulacjach, plotkach i mitach, jednak faktem jest że coś chcą ukryć ( no właściwie zawsze coś chcą ukryć ;P) , że jest tam coś, co moga poznać jedynie nielicznie, a Ci którzy poznają wiedze przez przypadek- przez wścibstwo, źle kończą. Ci którzy opowiadają o Strefie 51, o tym że tam pracowali, o tym co się tam dzieje.. cóż takich ludzi jest mało, a nawet jeśli już coś mówią, to amerykanie mają nadzieje że po prostu ludzie stwierdzą że to ich bujna wyobraźnia i chęć zwrócenia na siebie uwagi. Jednak miłośnikom teorii spiskowych dają jedynie nowy materiał do analizy ^^

Co moge powiedzieć więcej? Coś tam jest. Tyle wiem na pewno.
xedos
Homo Infranius
Posty: 467
Rejestracja: sob wrz 13, 2008 1:26 pm
Kontakt:

Re: Podróż do Strefy 51

Post autor: xedos »

Ślicznie opisaliście najbardziej tajemniczy, a równocześnie najbardziej jawny "ufologicznie" kawałek naszej planety. Oczywiście brakuje nam fotografii tego miejsca, a marzeniem jest zbliżenie kadru. Podłubałem trochę w swoim archiwum i znalazłem to...




Fotografia ta nie jest nowa, zawiera fragment Strefy - budynki stworzone w latach sześdziesiątych.



Pozdrawiam wszystkich i życzę Wesołych Świąt.



m.
Awatar użytkownika
Zit
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: pt sty 12, 2007 11:18 am
Kontakt:

Re: Podróż do Strefy 51

Post autor: Zit »

W STREFIE 51 nie trzymają UFO, spodka czy coś.



Myślę, że mają tam o wiele ciekawsze rzeczy niż spodki. Gdzieś w końcu trzeba opracowywać nowe technologie.

Baza z dala od ludzi, formalnie nie istniejąca. Nie ma innego wyjaśnienia jak jakieś nowe wynalazki militarne, niedostępne dla szerszej publiki.
[ external image ]

,, Veni Vidi Vici" - przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem



Timeo Danaos Et Dona Ferentes ;)



**********Sol Omnibus Lucet!!!**********
Przemek
Homo Infranius
Posty: 425
Rejestracja: pn lip 09, 2007 2:11 pm
Kontakt:

Re: Podróż do Strefy 51

Post autor: Przemek »

Bob Lazar mówił prawdę 9 pojazdów w kształcie dysku. Trzymają nadal tam pojazdy pozaziemskie. Najciemniej pod latarnią.
ODPOWIEDZ

Wróć do „AREA 51, TAJNE PROJEKTY”