Orbs

Zagadka doświadczeń z pogranicza śmierci (NDE), tematy związane z nurtującą odwiecznie ludzi kwestią życia po życiu.
Awatar użytkownika
Xion80
Infrzak
Posty: 94
Rejestracja: czw paź 30, 2008 8:24 pm
Kontakt:

Orbs

Post autor: Xion80 »

Chciałem zaprezentować fotkę z orbsem, fotka została zrobiona na wsi, przez moją rodzinkę :)



[ external image ]
Ewangelia św. Mateusza

24:27 - Albowiem jako błyskawica wychodzi od wschodu słońca i ukazuje się aż na zachód, tak będzie i przyjście Syna człowieczego.

24:28 - Bo gdziekolwiek będzie ścierw, tam się zgromadzą i orły.
Awatar użytkownika
Jerzy Wójcicki
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: ndz lip 08, 2007 1:24 pm
Kontakt:

Re: Orbs

Post autor: Jerzy Wójcicki »

[quote name='Xion80' post='51586' date='pon, 13 kwi 2009 - 23:23']Chciałem zaprezentować fotkę z orbsem, fotka została zrobiona na wsi, przez moją rodzinkę :)



[ external image ][/quote]

Moim skromnym zdaniem to nie ORBS lecz palec osoby fotografującej który dziwnym trafem znalazł się przed obiektywem aparatu... :)
Jerzy Wójcicki
Awatar użytkownika
Xion80
Infrzak
Posty: 94
Rejestracja: czw paź 30, 2008 8:24 pm
Kontakt:

Re: Orbs

Post autor: Xion80 »

Właśnie też rozważałem taką możliwość, ale do końca nie mam pewności, czy to palec, a jest to jak najbardziej podobne do orbsa.
Ostatnio zmieniony pn kwie 13, 2009 8:48 pm przez Xion80, łącznie zmieniany 1 raz.
Ewangelia św. Mateusza

24:27 - Albowiem jako błyskawica wychodzi od wschodu słońca i ukazuje się aż na zachód, tak będzie i przyjście Syna człowieczego.

24:28 - Bo gdziekolwiek będzie ścierw, tam się zgromadzą i orły.
Awatar użytkownika
Zit
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: pt sty 12, 2007 11:18 am
Kontakt:

Re: Orbs

Post autor: Zit »

[quote name='Mad Death Dragon' post='51602' date='wto, 14 kwi 2009 - 12:57']To nie orbs. To jest drobinak kurzu , która zatrzymala sie na obiektywie i podczas robienia zdjecia fotograf ustawił sie tak iż promienie słoneczne padły na obiektyw i z tąd to. Nic wiecej.[/quote]



Mad ma rację ;]



Mam kilka zdjęć robionych w zakurzonych miejscach, gdzie "orb" to było nic innego jak kurz w świetle słońca ;)
[ external image ]

,, Veni Vidi Vici" - przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem



Timeo Danaos Et Dona Ferentes ;)



**********Sol Omnibus Lucet!!!**********
ODPOWIEDZ

Wróć do „ŻYCIE PO ŻYCIU & NDE”