Formacja kulistych UFO koło Rzeszowa (25/10/08)

Relacje, zdjęcia i doniesienia z kraju.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Formacja kulistych UFO koło Rzeszowa (25/10/08)

Post autor: Rysiek23 »

[ external image ]Przyjrzyjmy się szczegółom ciekawej obserwacji jakiej dokonano w nocy 25 października 2008 roku w pobliżu Rzeszowa. Wówczas świadkowie zaobserwowali na niebie grupę kulistych obiektów ułożonych w kolorze czerwonym, tworzących w powietrzu formację przypominającą… „choinkę”.



RAPORT ARKADIUSZA MIAZGI
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Formacja kulistych UFO koło Rzeszowa (25/10/08)

Post autor: Rysiek23 »

Z poczty INFRA:



Witam.



Chciałabym się z państwem podzielić równie podobnym zjawiskiem jakie zaobserwowałam w Wielką Niedzielę tj.12.04.2009 roku.

Około godziny 20.30 wracałam ze swoim tatą samochodem do domu. Przy wjeździe do naszego miasta Opola Lubelskiego zaobserwowaliśmy na niebie trzy czerwone punkty . Ułożone były od siebie w równych odległościach. Były większe od gwiazd. Zjechaliśmy na pobocze by dokładniej im się przyjrzeć. Mój tata zdołał uchwycić jeden obiekt w lornetce. Z jego opisu wynika, że wyglądał jak czerwona kula. Po chwili zaczęły one kolejno znikać. Ostatni po prawej stronie utrzymywał się najdłużej ( o jakieś 15 sekund) po czym wygasł, tak jakby odleciał w górę. Jesteśmy pewni że nie były to samoloty, ani żadne światła. Zaraz po przyjeździe do domu znalazłam w internecie artykuł o " Formacji kulistych UFO koło Rzeszowa". Wszystkie informacje, za wyjątkiem ilości obiektów, zawarte w tym artykule zgadzają się z tym co ujrzeliśmy nad naszym miastem.

Całe to zdarzenie nie dawało nam spokoju, dlatego godzinę później pojechaliśmy raz jeszcze w to samo miejsce, z którego zauważyliśmy obiekty. Tak jak się spodziewaliśmy, na niebie nie było ani śladu. Jedyne na co zwróciliśmy uwagę to fakt, że gwiazdy przez samochodową szybę nie były widoczne, w przeciwieństwie do zauważonych wcześniej przez nas obiektów.



pozdrawiam.
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Formacja kulistych UFO koło Rzeszowa (25/10/08)

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Sam coś takiego obserwowałem i nie towarzyszyły temu jakieś dźwięki.Może były to pioruny kuliste który-e znikają po jakimś czasie z nieznanych przyczyn.... :(
Adrian744
Infrzak
Posty: 62
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:26 pm
Kontakt:

Re: Formacja kulistych UFO koło Rzeszowa (25/10/08)

Post autor: Adrian744 »

Tez kiedys to widzialem, na niebie latajace 3 kole w chaotyczny sposob, z duza predkoscia.

Opisalem to w moim watku.
ODPOWIEDZ

Wróć do „OBSERWACJE Z POLSKI”