Trójkątne UFO tuż przed trzęsieniem ziemi

Raporty, zdjęcia i nagrania UFO ze świata.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Trójkątne UFO tuż przed trzęsieniem ziemi

Post autor: Rysiek23 »

Wieczorem 6 kwietnia b.r. potężne trzęsienie ziemi nawiedziło Włochy powodując wiele ofiar w ludziach. Mierzyło ono 6.3 stopnia w skali Richtera, uderzając głównie w miasto L'Aquila w Abruzji. Tego samego dnia w Rzymie na kilka godzin przed tragedią widziano trójkątne UFO. Kolejnym świadkiem obserwacji z tego dnia był Antonio Urzi, który zobaczył UFO w Mediolanie. Nie jest to pierwszy raz, gdy obserwacje NOL towarzyszą naturalnym katastrofom. Zwykle określa się je mianem "ziemskich świateł" i przypisuje im naturalne pochodzenie. Czy tak było i w tym przypadku?



<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/1uqvvwbTbo4&co ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/1uqvvwbTbo4&co ... edded&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
Awatar użytkownika
Zit
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: pt sty 12, 2007 11:18 am
Kontakt:

Re: Trójkątne UFO tuż przed trzęsieniem ziemi

Post autor: Zit »

Jak dla mnie to po prostu szukanie na siłę jakiejś tajemnicy...



Póki co nie uznaję tej teorii. Za dużo niewiadomych. Najpierw spróbujmy dokładnie poznać trzęsienia ziemi potem szukajmy powiązań z obserwacjami UFO.



Na codzień się widuje UFO a katastrof nie ma...
[ external image ]

,, Veni Vidi Vici" - przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem



Timeo Danaos Et Dona Ferentes ;)



**********Sol Omnibus Lucet!!!**********
ferdas
Infrańczyk
Posty: 135
Rejestracja: pt kwie 17, 2009 6:41 pm
Kontakt:

Re: Trójkątne UFO tuż przed trzęsieniem ziemi

Post autor: ferdas »

ciekawe , niektórzy sądzą , że gdy waliło się WTC też było tam UFO. Sądze , że katastrofy i UFO mogą mieć powiązania. Jednak niestety za mało jest na razie przykładów żeby to zatwierdzić.
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Trójkątne UFO tuż przed trzęsieniem ziemi

Post autor: UFOWORLDNEWS »

[quote name='Zit' post='51753' date='pią, 17 kwi 2009 - 22:24']Jak dla mnie to po prostu szukanie na siłę jakiejś tajemnicy...



Póki co nie uznaję tej teorii. Za dużo niewiadomych. Najpierw spróbujmy dokładnie poznać trzęsienia ziemi potem szukajmy powiązań z obserwacjami UFO.



Na codzień się widuje UFO a katastrof nie ma...[/quote]



Racja jak nie wiadomo o co chodzi to zaraz o U.F.O :rolleyes:
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE ZE ŚWIATA”