Moje zdjęcie

Raporty, zdjęcia i nagrania UFO ze świata.
Awatar użytkownika
jerry
Infranin
Posty: 221
Rejestracja: pt wrz 19, 2008 10:25 pm
Kontakt:

Re: Moje zdjęcie

Post autor: jerry »

Witam wszystkich. Kolega ma trochę racji. Ruszcie głową. Laptop z dobrym programem do obróbki cyfrowej zdjęć i wyobraźnia to nie wszystko. Jakie fotki, jakie video, kompletna bzdura! My Polacy nie jesteśmy nudni i głupi. Ruszcie głową. Jeśli coś leci i jest w naszej przestrzeni to na natychmiast jest monitorowane i następuje próba przechwycenia tego z kilku powodów których już nie będę wymieniał. Obrona Cywilna i wojsko. Tu jest haczyk. Np. wystarczy dobry skaner częstotliwości, dobre miejsce na antenę i można wiedzieć wszystko co w eterze i nie ważne że na zastrzeżonych kanałach i czy częstotliwości. Nawet kodowanie mają w PL do ... . Każdy młody informatyk czy elektronik z olejem w głowie sobie poradzi.



Wystarczy tylko znać wykazy częstotliwości by wiedzieć gdzie co i jak. Bawiłem się to kiedyś ale to troszkę nie bezpieczne jak poleci "nośna" i wyroki wtedy zaczynają się bodajże od 3 lat za posiadanie takiego sprzętu bez uprawnień i zezwoleń odpowiednich podmiotów rządowych.



To tylko jeden przykład a ich może być wiele. I gdyby takie nagranie trafiło do neta to to byłby dopiero prykas.



Z chęcią bym wrócił do takich starych fajnych klimatów i obserwacji z teleskopem, kamerą VHS i sprzętem do obserwacji...



pozdrawiam.
Ukryta Tajemnica M. Nighta Shyamalana

(The Buried Secret of M. Night Shyamalan)



"Prawdziwe tajemnice dotrzymują się same"



"Każdy ma swoje tajemnice, życie bez tajemnic byłoby nudne, nieprawdaż?



[ external image ]
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: Moje zdjęcie

Post autor: aelreda »

Zdjęcie w ruchu, to po pierwsze. Obiekt jak w większości tego typu fotografii przypomina ptaka (może nie widać ale na dalekim planie ptaszki zlewają się w jedną różnokolorową kropkę).

Raczej nie robota programu graficznego a po prostu ptaszek.

ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE ZE ŚWIATA”