Psychokatastrofa - Zabójczy mit Czarnobyla

Biologia, klimat, medycyna, eksperymenty, przyroda.
Awatar użytkownika
Conspiracy
Zaangażowany Infranin
Posty: 369
Rejestracja: pt lut 20, 2009 12:57 pm
Kontakt:

Re: Psychokatastrofa - Zabójczy mit Czarnobyla

Post autor: Conspiracy »

Informacje o Czarnobylu blokował ZSRR i to oni głosili o jego szkodliwości i ogromie. Jak wiadomo dziś była to polityka propagandy.



Co do płynu Lugola to był on większą trucizną niż Czarnobyl, nakazywano ludzią sporzywać doustnie jod elementarny - jak wiadomo jest to substancja toksyczna która przejawia się następujacymi objawiami:



"Polega głównie na jego działaniu drażniącym na śluzówki jamy ustnej i przewodu pokarmowego (działanie żrące i utleniające). Następstwem owrzodzeń w przewodzie pokarmowym jest wstrząs i powikłania ze strony układu nerwowego, układu krążenia i nerek. Podstawowymi objawami zatrucia są: piekący ból jamy ustnej, gardła, przełyku i brzucha, biegunka z krwią, nudności, złe samopoczucie. Typowe jest brązowe podbarwienie warg i śluzówek jamy ustnej. W dalszym przebiegu choroby może wystąpić spadek ciśnienia tętniczego, przyspieszenie akcji serca, bóle głowy i zaburzenia świadomości. Przy masywnych zatruciach przyczyną zgonu jest niewydolność krążenia, niewydolność nerek, lub zachłystowe zapalenie i obrzęk płuc. Jednorazową dawkę śmiertelną jodu określono na 1-4 gramów. Jodyna zawiera 3 gram jodu w 100 ml, a płyn Lugola – 5 gramów jodu w 100 ml."
Jestem Głosem Twoich Myśli...

[ external image ]

Kiedy leżę w łóżku, mam mroczną przeszłość!
Awatar użytkownika
jerry
Infranin
Posty: 221
Rejestracja: pt wrz 19, 2008 10:25 pm
Kontakt:

Re: Psychokatastrofa - Zabójczy mit Czarnobyla

Post autor: jerry »

Jedna wielka beznadziejna dziura. Widziałem prawdziwe zdjęcia wykonane bodajże w 2007r jak wygląda Czarnobyl. Masakra. Nawet wojskowe czołgi, samochody porzucili. Jeden wielki złom. Nic nie rośnie. A mówię wyłącznie o miasteczku mieszkaniowym pracowników elektrowni.

Zresztą jak ktoś dobrze poszuka to i znajdzie prawdziwe fotki, rarytasy i nawet z tamtych lat.

Co do Rosjan to do dziś mają to nadal w D. Pomyłka i tyle. A pomyśleć że poszło to tylko o jakieś testy i głupotę jednego człowieka.
Ukryta Tajemnica M. Nighta Shyamalana

(The Buried Secret of M. Night Shyamalan)



"Prawdziwe tajemnice dotrzymują się same"



"Każdy ma swoje tajemnice, życie bez tajemnic byłoby nudne, nieprawdaż?



[ external image ]
Awatar użytkownika
becia78
Infrzak
Posty: 61
Rejestracja: ndz sie 10, 2008 2:18 pm
Kontakt:

Re: Psychokatastrofa - Zabójczy mit Czarnobyla

Post autor: becia78 »

Polecam książkę Krzyk Czarnobyla (autorka Swietłana Aleksijewicz), bardzo poruszająca, a i paru rzeczy można się z niej dowiedzieć...
Bo tu każdy(a) ma Swego, najbardziej Swojego,

odchodząc najwyżej - pojmuje, że to Ten Sam;" (J. Kleyff)
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Psychokatastrofa - Zabójczy mit Czarnobyla

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Dla mnie ten artykuł to właśnie zabójczy mit.Jak można kwestionowac takie rzeczy? :angry :angry :angry
ODPOWIEDZ

Wróć do „CZŁOWIEK i NATURA”