PRZEWODNICY DUCHOWI

Medytacje, relaksacje, channnelingi, czakry, trzecie oko itp.
STRusz
Infrzak
Posty: 75
Rejestracja: czw maja 15, 2008 10:52 am
Kontakt:

Re: PRZEWODNICY DUCHOWI

Post autor: STRusz »

Karzdy posiada opiekuna, i jakies zadanie do spelnienia w danym wcieleniu.

Góra nas prowadzi przez życie fizyczne, stąd opaczność, zbiegi okoliczności etc.

Mogą być przydzieleni do konkretnego zadania na chwile, mogą pochodzić z rużnych gęstości,

np. z 3 czy 2 wiec czemu nie z 4? Channeling może być formą kontaktu tak jak i ekstrioryzacja. Co do piątki to możliwe że tylko poprzez wgląd mentalny, można to nazwać channelingiem, to jest narzędzie kontaktu.

Są też nadopiekuni którzy mogą sprawować piecze nad wyzszymi celami np rozwojem. ciał duchowych, ponadduchowych czy niebiańskich.
Nisargadatta Maharaj Szri - Rozmowy z mędrcem

Najwyższa prawda jest taka że nie ma prawdy

Armageddon jest blisko, przyjdź do nas na boisko, Tu hardcore nie disco, patrz jak człowiek upadł nisko.

Moja drużyna zapowiada koniec świata, który nadejdzie za ok 2lata. [ external image ]
froog
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: czw lip 19, 2007 10:47 pm
Kontakt:

Re: PRZEWODNICY DUCHOWI

Post autor: froog »

Boze, wiekszej bzdury w zyciu nie czytalem.



Jakie sa podstawy tych teorii i "wierzen"? Spotkania astralne? Jakas poszlaka, ktora wskazuje na to ze cos takiego istnieje?



Zadowolilaby mnie odpowiedz osoby ktora faktycznie cos wie, a nie tylko powiela slowa innych ludzi.
Ostatnio zmieniony wt sty 06, 2009 6:58 pm przez froog, łącznie zmieniany 1 raz.
ehe
matino3
Infranin
Posty: 241
Rejestracja: pn kwie 27, 2009 7:45 pm
Kontakt:

Re: PRZEWODNICY DUCHOWI

Post autor: matino3 »

;O Strasznie mnie ciekawi OOBE i przewodnicy duchowi, strasznie to zagmatwane ^^ nic z tego nie rozumiem, miałbym chęć zadać kilka pytań, ale komu?:P Może w dalekiej przyszłości odbędę taką podróż. Teraz strach przed tym mnie przerasta, gdybym spotkał mojego przewodnika zadałbym mu 1 pytanie mojego życia ;)
:)

ODPOWIEDZ

Wróć do „EZOTERYKA”