transowe spojrzenie

Medytacje, relaksacje, channnelingi, czakry, trzecie oko itp.
STRusz
Infrzak
Posty: 75
Rejestracja: czw maja 15, 2008 10:52 am
Kontakt:

transowe spojrzenie

Post autor: STRusz »

Jeśli chcemy rozwinąć w u siebie hipnotyczną siłę spojrzenia to wystarczy patrzeć się w ten symbol najlepiej wydrukowany na kartce A4 na całą stronę z odległości 50-70cm jak najdłużej bez mrugania.

http://www.jantra.com.pl/image/shakti.gif

Podczas treningu powinno się zauważyć po jakimś czasie, kalkę astralną, wirowanie, rozdwajanie obrazka i inne symbole.

Patrzenie na ten obrazek rozwija energie w którejś z czakr ośrodka gardła (VISHUDDHI, BINDU, LALANA) to będziecie mogli idąc z tyłu i patrząc komuś na plecy sprawić że będzie ten ktoś czuł wasz wzrok na sobie lub wejść w tłum ludzi w zwrócić wszystkich uwagę na siebie albo patrząc swoim przeszywającym wzrokiem komuś w oczy można go zabić. Dobra przesadzam, jak znajdę o tym artykuł to wstawię chociaż niepotrzebny.



Powodzenia w rozwijaniu techniki SHARINGAN
Nisargadatta Maharaj Szri - Rozmowy z mędrcem

Najwyższa prawda jest taka że nie ma prawdy

Armageddon jest blisko, przyjdź do nas na boisko, Tu hardcore nie disco, patrz jak człowiek upadł nisko.

Moja drużyna zapowiada koniec świata, który nadejdzie za ok 2lata. [ external image ]
Quetesh
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:03 pm
Kontakt:

Re: transowe spojrzenie

Post autor: Quetesh »

Zgadzam się z Pantanalem. Moim skromnym zdaniem "zjawiska" związane z dłuższym patrzeniem się w obrazek są związane głównie ze zjawiskiem zmęczenia wzroku. Po prostu receptory w naszych oczach po pewnym czasie tracą swą czułość i dostrzegamy elementy jedynie najbardziej ze sobą kontrastujące. Dużo przykładów podobnych iluzji możemy znaleźć na poniżej wymienionych stronach internetowych:



http://www.zludzenia.pl/inne.html

http://dla-twojego-oka.blog.onet.pl/



Szczególnie polecam ten drugi adres, a w nim "magiczne koła" - naprawdę robi wrażenie. Niestety nie mogłam tu dodać obrazka, bo jest zabezpieczony przed kopiowaniem.

Życzę miłej zabawy z iluzjami.



Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Lazy
Full Active
Posty: 546
Rejestracja: pn paź 01, 2007 9:35 pm
Kontakt:

Re: transowe spojrzenie

Post autor: Lazy »

Quetesh,zapewne chodziło Ci o ten obrazek




Skopiowałem go bez niczego :)
ŻYCIE JEST TYLKO GRĄ

WSZYSTKO,CZYM ONO JEST,TO ILUZJA,ALE WY,GRACZE,DOSZLIŚCIE DO PRZEKONANIA,ŻE TO JEDYNA RZECZYWISTOŚĆ
Quetesh
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:03 pm
Kontakt:

Re: transowe spojrzenie

Post autor: Quetesh »

Quetesh,zapewne chodziło Ci o ten obrazek




Skopiowałem go bez niczego :)




Cóż, mi się to niestety nie udało, ale dziękuję że ty go umieściłeś.
Oczywiście panowie, macie racje.


Żeby uniknąć nieporozumień w przyszłości, ja jestem panią. :rolleyes:



Pozdrawiam.
STRusz
Infrzak
Posty: 75
Rejestracja: czw maja 15, 2008 10:52 am
Kontakt:

Re: transowe spojrzenie

Post autor: STRusz »

Złudzenia są konsekwencją nie tylko optyki ale też naszego mózgu.



Użyjcie trzeciego oka. Można nawet zbudować sobie portal na nim.
Nisargadatta Maharaj Szri - Rozmowy z mędrcem

Najwyższa prawda jest taka że nie ma prawdy

Armageddon jest blisko, przyjdź do nas na boisko, Tu hardcore nie disco, patrz jak człowiek upadł nisko.

Moja drużyna zapowiada koniec świata, który nadejdzie za ok 2lata. [ external image ]
Quetesh
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 6:03 pm
Kontakt:

Re: transowe spojrzenie

Post autor: Quetesh »

[quote name='STRusz' post='52752' date='śro, 06 maj 2009 - 20:02']Złudzenia są konsekwencją nie tylko optyki ale też naszego mózgu.



Użyjcie trzeciego oka. Można nawet zbudować sobie portal na nim.[/quote]





Moim skromnym zdaniem otwarcie jakiegokolwiek "portalu" na mózgu kwalifikuje się do niezwłocznej interwencji lekarza bądź... nie, farmaceuta tutaj nic nie da.
Awatar użytkownika
KERAM
Infrzak
Posty: 31
Rejestracja: sob kwie 18, 2009 9:31 am
Kontakt:

Re: transowe spojrzenie

Post autor: KERAM »

Oj STRusz od patrzenia się w takie obrazeczki to faktycznie można, ale dostać zeza jak powiedział Pantanal . Ale gdybyś chciał zobaczyć jak wygląda prawdziwe trasowe spojrzenie to najpierw zafunduj sobie siłą woli głęboki stan transu gdzie wszystkie zmysły są już odcięte a mózg praktycznie nie pracuje i wtedy zobacz jak wygląda spojrzenie z perspektywy transu.

Zafunduj sobie stan świadomego lunatyka ten stan pozwala zaobserwować jak wygląda życie z perspektywy transu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „EZOTERYKA”