REINKARNACJA

Zagadka doświadczeń z pogranicza śmierci (NDE), tematy związane z nurtującą odwiecznie ludzi kwestią życia po życiu.
MORG
Infrzak
Posty: 71
Rejestracja: ndz sie 24, 2008 10:28 pm
Kontakt:

Re: REINKARNACJA

Post autor: MORG »

[quote name='Pantanal' post='53247' date='czw, 14 maj 2009 - 18:00']Osobiście wierzę w reinkarnację. Uważam to za logiczny porządek rzeczy, a właściwie ewolucję świadomości od zawsze towarzyszy mi poczucie tego, że świadomość to coś więcej niż tylko kilkudziesięcioletni twór, który wygasa. Natomiast wolałbym przyznać się do tego, że byłem w poprzednim wcieleniu wołkiem zbożowym lub szympansem niż ss-manem.[/quote]



Akurat co do tego ss-mana tak się składa ze przed śmiercią przyznał się do swego błędu bo osobiście widziałem to w sennej wizji... Ważne że się przyznał... w kolejnych wcieleniach do obecnego byłem zwierzakiem...
Widzimy świat tak, jak widzi go robak, podczas gdy pilnie potrzebujemy widoku z lotu ptaka.
spacemaster92
Full Active
Posty: 544
Rejestracja: sob paź 04, 2008 10:07 am
Kontakt:

Re: REINKARNACJA

Post autor: spacemaster92 »

ja w poprzednim wcieleniu ale nie wiem o ile wcześniejszym byłem legionistą rzymskim :D również sny mi to nieraz pokazują
Czy wiesz że tylko jedno naciśnięcie guzika może przekreślić 10 000 lat ludzkiej cywilizacji ? A to ...będzie dopiero początek końca .


"Laa shay'a waqi'un mutlaq bale kul'un mumkin"
 
"Jedno ziarenko ryżu może przechylić szale. Jeden człowiek może odmienić losy całego świata"
ferdas
Infrańczyk
Posty: 135
Rejestracja: pt kwie 17, 2009 6:41 pm
Kontakt:

Re: REINKARNACJA

Post autor: ferdas »

Dziwne że macie taką pewność kim byliście w poprzednim życiu. Przecież sny są różne czasem bardzo realistyczne i nie muszą znaczyć tego , że właśnie byliśmy kiedyś tym czym teraz we śnie. Ja niestety nie mam żadnych przeczuć kim mogłem być. Chociaż czuje dziwny związek z kosmosem, jakbym chciał tam spędzić całe swoje życie. Może kiedyś żyłem na innej planecie xD ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „ŻYCIE PO ŻYCIU & NDE”