United International kupuje polskie stocznie [!]

Teorie dotyczące 9.11, tajne zakony i stowarzyszenia, New World Order
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: United International kupuje polskie stocznie [!]

Post autor: aelreda »

[quote name='Kiute' post='53698' date='wto, 19 maj 2009 - 14:27']dlaczego ludzie mądrzy znający się na fachu nie kandydują???[/quote]



Dlaczego??



Bo ci mądrzy ludzie, wiedzą jakie jest teraz bagno w polityce...

Awatar użytkownika
Kiute
Infrzak
Posty: 88
Rejestracja: wt mar 04, 2008 7:17 pm
Kontakt:

Re: United International kupuje polskie stocznie [!]

Post autor: Kiute »

[quote name='Pantanal' post='53732' date='wto, 19 maj 2009 - 20:04']Do polityki nigdy nie pchali się porządni ludzie, a ten co się pcha, to widać ma jakieś złudzenia. Myślę, że to co dzieje się teraz w kraju, czyli ten ogólny rozpiździel połączony z rządami "boskiego" Donalda to jedna wielka paranoja. Zauważcie jak wielu karierowiczów garnie się do okrętu o nazwie PO, który wkrótce zatonie..., jak wiele innych. Ale powiedzcie mi jeszcze jedno - skąd te wyniki w sondażach? Dlaczego jeśli pytac ludzi każdy psioczy i złorzeczy? Skąd biorą się te gigantyczne słupki poparcia? Jedna wielka manipulacja. Choć jestem "antyfanem" PIS-u i Radia Maryja to zgadzam sie z nimi w jednej kwesti... TVN to "nie perfumeria" na usługach rządu i taki malutki organ partyjny udający niezależnego, ale wiernie kochający swego Donalda...[/quote]





Z pierwszym stwierdzeniem akurat się nie zgodzę Kwiatkowski, Grabski, Korfanty, Dmowski i wielu innych to świetnej klasy politycy byli...no tak, ale to był okres międzywojnia inne czasy, ludzie lepsi, a przede wszystkim mieli to coś czyli KLASĘ!!! ;) Szkoda, że dziś takich nie ma. Co do PO to nie wiem czy się śmiać czy płakać, 50% poparcie w każdym sondażu- śmiechu warte. Najlepsze są wypowiedzi polityków PO na temat tych sondażów:



Dziennikarz: Jakie jest pana zdanie na temat słupków poparcia dla PO? Dodam, że wynoszą one po 50%

Idiota z PO: Cieszę się wielce, że naród głosuje na wartościowych ludzi, oddanych ojczyźnie...



Szczyt hipokryzji.



"Zauważcie jak wielu karierowiczów garnie się do okrętu o nazwie PO, który wkrótce zatonie"

Może zatonie, ale co z tego za chwilę powstanie kolejna "nowa" partia składająca się z tych samych nierobów.
"O, Egipcie, Egipcie!

Z twojej wiedzy pozostaną tylko bajki,

które przyszłym pokoleniom

wydawać się będą

nie do wiary"



Lucjusz Apulejusz( II.w p.n.e)
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: United International kupuje polskie stocznie [!]

Post autor: aelreda »

Wiecie co, nie ma co dywagować nad kompetencją naszych polityków, bo jak nie ci to będą inne "gagatki" chcący udowodnić swoją rację. Po co sobie palce niszczyć i języki strzępić na tych ludzi. Co nam wyjdzie w z tego marudzenia?

ODPOWIEDZ

Wróć do „9.11, TAJNE ZAKONY, NWO”