Przesuwanie przedmiotów

Pozostałe tematy dotyczące parapsychologii
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: Przesuwanie przedmiotów

Post autor: aelreda »

Jako członek managementu forum (miarka cierpliwości mi się przebrała), proszę o zaprzestanie takich praktyk w swoich wypowiedziach co po nie których. Jeżeli dyskusja nie wróci na właściwy tor, temat ten jak i parę innych zostanie chwilowo zamknięty, a co do niektórych zastosowane środki zapobiegawcze w postaci ostrzeżenia, w przypadkach ciężkich zawieszenie konta. Przy tym upominam także wszystkich innych użytkowników, którzy chętnie podjęliby dyskusję za innych - nie radzę. Zwady załatwiajcie poza forum bądź na PW.

Od tego momentu wszystkie "wyskoki", łamanie punktów regulaminu itp będą karane, a wszelkie konwersacje z managementem będą bezcelowe

To może nauczy wszystkich obecnych porządku, szacunku oraz brania odpowiedzialności za niektóre wypowiedzi.

My jako zarząd pragniemy dbać i dążyć do wysokiego poziomu na forum.



Spierających się przywołuje do porządku. Resztę forumowiczów proszę o wypowiedzi na odpowiednim poziomie.



Wszystkie prośby proszę kierować bądź do Rysia bądź do mnie na PW

Wszelkie ostateczne decyzje będą podejmowane tylko i wyłącznie przez Rysia.

Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: Przesuwanie przedmiotów

Post autor: aelreda »

[quote name='Pantanal' post='54479' date='sob, 30 maj 2009 - 18:26']Dlatego mowa, z którą występuje Augeamma jest dla mnie raczej wyrazem pychy i przejawem buntu, anizeli mową człowieka "oświeconego" i na wyższym duchowym poziomie, co już dla mnie jest wierutną bzdurą.[/quote]



A co dla Ciebie nie jest bzdurą? Jak dla mnie Augeamma wyraźnie wytłumaczył, że nie lubi udowadniać takim osobach jak np. Tobie o prawdziwości swoich zdolności.

Nikt z uzdolnionych nie będzie na siłę pokazywał co umie, bo zawsze będzie przyjmowane to z dezaprobatą.

Pantanal Twoja niechęć odnosi się także do innych uzdolnionych ludzi, no nie wiem np, uzdolnionych muzycznie, plastycznie, czy też dajmy na to mają dar oratorski?

Czy dla Ciebie człowiek jest naprawdę taką tępą jednostką życiową?



[quote name='Pantanal' post='54479' date='sob, 30 maj 2009 - 18:26']Drodzy młodzi - życie i duchowość to nie gra komputerowa, gdzie osiaga się coś i wskakuje na drugi wyższy poziom. To nie tak! A jeśli tak sądzicie, to mało jeszcze o tym życiu wiecie.[/quote]

Może i masz duży bagaż doświadczeń, ale pamiętaj jedno - ludzie się zmieniają tak jak czasy. Miło, że masz własne zdanie, jednakowoż nie przekonuj innych o swoich racjach i przekonaniach, bo odwróci się to przeciwko Tobie. Młodzi ludzie sami chcą wybrać swoją drogę i nic im w tym nie przeszkodzi. Nawet rady "dobrego wujka"

Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: Przesuwanie przedmiotów

Post autor: aelreda »

[quote name='Pantanal' post='54484' date='sob, 30 maj 2009 - 18:46']Zwykle napaleni laicy przyjmują wszystko na wiarę, ale po jakimś czasie przekonują się, że wszystko legło w gruzach. Wypalają się i tyle, bo nie znajdują tego, czego szukali. Kończy się entuzjazm.[/quote]



A masz zamiar ich nawracać?

Ludzie raczej nie będą przyjmować takiej pomocy, bo chcą sami dążyć do celu.

Nie baw się w Boga. Wolnej woli nie da się złamać, więc po co te dyskusje z Twojej strony.

Przeczytasz coś co Ci się nie podoba, to wyłącz tą stronę, daj sobie spokój.

Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: Przesuwanie przedmiotów

Post autor: aelreda »

[quote name='Pantanal' post='54488' date='sob, 30 maj 2009 - 18:57']Zaczynam powoli wierzyć w to, że wasze wywnętrzanie to gadanie dla gadania. A ja i tak jestem pewien, że Auegamma żadnych zdolności nie posiada a wszystkie jakże wzniosłe i mądre słowa to tylko próba zasłonięcia się przed tym, co napisał wcześniej Rysiek. Jakże patetyczna jest gadka o samym dążeniu do celu i własnej drodze. Tylko zrozum, że jeśli powiedział "A" powinien powiedzieć też "B".[/quote]



Jako oficjalni i nieoficjalnie (nazwij to jak chcesz) badacze zjawisk paranormalnych, rozumiemy Auegamma o odcięciu się od komentarzy typu "pokaż co potrafisz".



Jakbyś sam cokolwiek umiał, to byś wiedział jak zawistni potrafią być ludzie.



Ja prywatnie rozumiem Auegamma.

Nikt nie będzie kończył jeśli nie chce, nawet pod presją. Daruj sobie podjudzanie innych.

Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: Przesuwanie przedmiotów

Post autor: aelreda »

[quote name='Pantanal' post='54491' date='sob, 30 maj 2009 - 19:10']Nazywasz się profesjonalną badaczką a chcesz kontynuowania mitów wokół zjawiska, które może być realne? Chcesz ukrywania prawdy? Jeśli ktoś coś potrafi, coś czego szukamy, to trzeba to wydobyć na swiatło dzienne. To przecież starają się robić wszyscy inni...

Ale wiadomo też, że istnieje wielu ludzi, którzy będą się chronić i zakrywać, bo nie maja do zaoferowania nic prócz pustych twierdzeń. Przecież nie chodzi o publikacje danych Auegammy tylko próbkę zdolności. Jeśli wielu się nie udało, to może nam się uda? Tylko problem jest jak to się mówi z innej mańki.

Równie dobrze mógłbym podsunąć wam moją relację mówiącą, że opanowałem sztukę lewitacji, jestem mistrzem duchowym, ale ha ha ha! Nie pokaże wam tego, bo nie! I już. Mawiano, że papier zniesie wszystko. Internet jeszcze więcej.[/quote]



Nie, nie nazywam siebie profesjonalną badaczką, nie jestem nią, ale jeśli tak twierdzisz, miło z Twojej strony.

Nie stoję za ukrywaniem prawdy tylko za człowiekiem, który tej prawdy nie chce ujawniać. Dalej chcesz to podważać?

Proszę znajdź swój obiekt badań, udowodnij że dana osoba, twierdząca o swoich zdolnościach ich nie posiada. Chętnie poczytam o Twoich wnioskach.



Wiesz zapewne jak to jest. Najgłośniej będzie krzyczał ten co nie ma nic do zaoferowania i pokazania. Nieprawdaż Pantanal?

Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Przesuwanie przedmiotów

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='Auegamma' post='54492' date='sob, 30 maj 2009 - 19:16']dlatego wybacz, ale jeżeli nie masz nawet odwagi się tego nauczyć to nasza konwersacja jest bezcelowa, nawet jeżeli uważasz że jestem buc, nie zmieni to faktu iż sam jesteś ignorantem[/quote]



Dlaczego uważasz, że ktoś chciałby się tego uczyć? Czy dzięki zdolności przesuwania solniczki zbawiasz świat czy to jakaś forma zabawy? Zapewne jestem na zbyt niskim poziomie rozwoju duchowego by to zrozumieć... W każdym razie mimo naszych próśb zaczynasz obrażać innych nazywając ich ignorantami. Mimo mojego niskiego poziomu duchowości muszę Cię poprosić o zaprzestanie tej praktyki, może jesteś aniołem ale bądź czasem człowiekiem.
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: Przesuwanie przedmiotów

Post autor: aelreda »

[quote name='Pantanal' post='54498' date='sob, 30 maj 2009 - 19:31']Zupełnie nie rozumiesz, co chce ci przekazać.[/quote]



Nie i nie chce rozumieć.

W każdym bądź razie dzięki Ci za przekazanie moich argumentów. Było miło pogadać.



A to Auegamma gratuluje odwagi i wytrwałości.

Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: Przesuwanie przedmiotów

Post autor: aelreda »

[quote name='Pantanal' post='54510' date='sob, 30 maj 2009 - 19:53']Rozczarowałem się tą odpowiedzą Aelreda, że "nie i nie chcesz rozumieć". Otwartość jak widze jest ci tak bliska, jak kostium kąpielowy Eskimosowi. Widze, że forumowa pani sierżant nie rozpatruje spraw poprzez wiarygodnosć czy realnośc, ale poprzez wzajemne uprzedzenia czy też traktowanie mnie jako wroga. To że gratulujesz Auegammie wytrwałości jest tylko pogłebieniem nie mojej, a jego ignorancji i kontynuowaniem błednego korowodu... kłamstwa. W internecie każdy może być kazdym a przecież na forum nie chodzi o to, aby przewyższać się w twierdzeniach kto jest na wyższym poziomie duchowym, ale przełamując zakłamania i mity docierać do prawdy.[/quote]



Czemu mam podchodzić do sprawy TK tak jak Ty to robisz?

Ja mam swoje zdanie, czasem wybieram mniejsze zło. Akurat nie zajmuje się TK czy tym podobnymi, bo mnie na chwilę obecną to nie interesuje. Więc nie będę opowiadać się za tym czy ktoś jest wiarygodny i to co mówi jest prawdziwe.



I żebyś nie sądził, że traktuje Cię jako wroga, bo tak nie jest. Cenię Cię za Twoje wypowiedzi, ale czasem sprawiasz wrażenie jakby to co piszesz miało tylko rację bytu i nosiło znamiona całkowitej prawdy.



Gratuluje Auegammie bo po prostu chcę. Ma siłę powiedzieć "nie". To jest chyba w tym najlepsze. Jak dla mnie głupie jest po prostu udowadnianie na siłę wszystkim sceptykom, niedowiarkom, że pewne umiejętności się posiada. To ja przepraszam, ja wysiadam. Na miejscu Auegammy wolałabym żyć dalej tylko w przeświadczeniu, że coś umiem, a inni nie muszą wiedzieć o co chodzi.



Zgodzę się, w internecie można być każdym, są jednak osoby które nie kłamią, tacy jak Ty czy Ja.



Sprawa dochodzenia o prawdę życiową i pochodnych jest sprawą indywidualną każdego człowieka. Dlatego na świecie mamy taką różnorodność.

Jakby wszyscy byli tacy sami to byśmy sie masakrycznie nudzili.



Wracając do sprawy, Ty piszesz, że przesuwania przedmiotów nie można się nauczyć a ja twierdzę, że tak. I tyle. Parę adekwatnych argumentów i jesteśmy w domu.

Nie nazywam Cię ignorantem, tylko osobą, która jak wielu ma swoje własne zdanie. I dobrze, przynajmniej takie jak ta dyskusja mają miejsce w tym rozemłanym świecie.



I jak dla mnie jest git.



[quote name='Pantanal' post='54510' date='sob, 30 maj 2009 - 19:53']Auegamma nie udowodni tego ani mnie, ani innym. I jestem w 100% pewien, że każdy kto przeczyta jego elaboraty odnośnie jego zdolności oraz duchowego poziomu, równie jak ja w to zwątpi.



PS: Poczekajmy teraz na użytkownika, który poda się za Astara Sherana albo inkarnację Marii Skłodowskiej. Wiem, że moze liczyc na protekcję.[/quote]



Nie no ktoś się znajdzie kto uwierzy zdolnościom Auegammy, już tam bez przesady.



A proszę, zapewne wszyscy fani UFO pogawędziliby sobie z Sheranem.

MORG
Infrzak
Posty: 71
Rejestracja: ndz sie 24, 2008 10:28 pm
Kontakt:

Re: Przesuwanie przedmiotów

Post autor: MORG »

Wybacz Pantanal ale co do Aelredy to ja mam większe prawo sie wypowiedzieć na temat Jej możliwości. W końcu to ja Ją "znalazłem" i "obudziłem" oraz znam jej zdolności które rosną ( pewne osoby wiedzą o czym mówię ). Bo widziałem w "akcji" że sie tak wypowiem i nadal współpracujemy...

Nie chodzi o to by kogoś wywyższać a innego poniżać. Każdy ma tu na ziemi swoje zadanie ale nie każdy wie co i jak ma to robić... Więc proszę o więcej wyrozumiałości...
Widzimy świat tak, jak widzi go robak, podczas gdy pilnie potrzebujemy widoku z lotu ptaka.
ODPOWIEDZ

Wróć do „DYSKUSJA OGÓLNA”