UFO podczas kręcenia dokumentu

Raporty, zdjęcia i nagrania UFO ze świata.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

UFO podczas kręcenia dokumentu

Post autor: Rysiek23 »

Być może jest to pierwszy przypadek kiedy udało się sfilmować UFO podczas nagrywania dokumentu o tym zjawisku.



“Abdukcja w White Mountain”, ostatni film braci Gray, pokazany 2 czerwca w dokumentalnej serii kanadyjskiej VisionTV „Supernatural Investigator”.



”Bohaterami tego filmu są Betty i Barney Hill, pierwsi, którzy publicznie przyznali iż zostali uprowadzeni przez obcych. W 47. rocznicę abdukcji, podczas filmowania miejsca zdarzenia w White Mountains w New Hampshire, braciom Gray udało się nagrać rzeczywiste UFO.



Dokument rozpoczyna się tym, że Kathleen Marden (siostrzenica Hillów) oraz Stanton T. Friedman (ufolog) odtwarzają trasę Hillów, jaką przebyli tamtej pamiętnej nocy 1961 roku. Podczas kiedy przeprowadzano wywiad z Marden i Friedman, autorami książki "Captured: The Betty and Barney Hill UFO Experience", na niebie za ich plecami, pojawiła się seria dziwnych, poruszających się świateł. Kamerzysta i producent filmu Rob Spence (Eyeborg) zdołał perfekcyjnie uchwycić dziwaczne zjawisko.



<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/CqhbfAbquic&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/CqhbfAbquic&hl=pl&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>



Eksperci, którzy analizowali zapis wideo wykluczyli jakiekolwiek konwencjonalne lub naturalne zjawisko. Dla braci Gray najbardziej niesamowite nie było to, że zobaczyli UFO, ale fakt, że ujrzeli je w czasie kręcenia materiału na ten temat. „Nigdy nie widziałem czegoś co można nazwać UFO, a teraz, gdy jesteśmy na miejscu abdukcji tworząc nasz pierwszy materiał o UFO mamy ujęcie jak siostrzenica Betty Hill i najsłynniejszy na świecie ufolog obserwują UFO! To niesamowite! Nie możemy w to uwierzyć. Ale to się wydarzyło” śmieje się współproducent Adam Gray. "Pamiętam jak następnego ranka kiedy Stanton zauważył, że jego zegarek zatrzymał się, pomyślałem, że to samo przytrafiło się Hillom po ich abdukcji”. Czym były te światła – pozostaje tajemnicą.



"The White Mountain Abduction" jest 4-tym dokumentem Adama i Andrew Gray o tematyce paranormalnej.



Na podstawie www.unexplained-mysteries.com za pomoc dziękuję Agnieszce
ferdas
Infrańczyk
Posty: 135
Rejestracja: pt kwie 17, 2009 6:41 pm
Kontakt:

Re: UFO podczas kręcenia dokumentu

Post autor: ferdas »

Rzeczywiście ciekawie wyglądają te światła
spacemaster92
Full Active
Posty: 544
Rejestracja: sob paź 04, 2008 10:07 am
Kontakt:

Re: UFO podczas kręcenia dokumentu

Post autor: spacemaster92 »

Ciekawe czy to nie jest fake, bo jak ta babka gadała coś to jej się tak gęba cieszyła że miałbym podejrzenia.
Ostatnio zmieniony śr cze 03, 2009 5:34 pm przez spacemaster92, łącznie zmieniany 1 raz.
Czy wiesz że tylko jedno naciśnięcie guzika może przekreślić 10 000 lat ludzkiej cywilizacji ? A to ...będzie dopiero początek końca .


"Laa shay'a waqi'un mutlaq bale kul'un mumkin"
 
"Jedno ziarenko ryżu może przechylić szale. Jeden człowiek może odmienić losy całego świata"
Awatar użytkownika
Zit
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: pt sty 12, 2007 11:18 am
Kontakt:

Re: UFO podczas kręcenia dokumentu

Post autor: Zit »

Czy ja wiem...

Może to fake, albo zbieg okoliczności ;]

A to, że się uśmiecha jakoś nie przemawia za tym, że to fake.
[ external image ]

,, Veni Vidi Vici" - przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem



Timeo Danaos Et Dona Ferentes ;)



**********Sol Omnibus Lucet!!!**********
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: UFO podczas kręcenia dokumentu

Post autor: asiatko31 »

To że uśmiechała się to nie znaczy że to fake. Mogła się cieszyć że miała szczęście i coś takiego zostało z filmowane.... I nie wierze w to że wszystkie zdjęcia czy filmy to fake itp. Ja sobie mówię że wszystko jest możliwe.
Ostatnio zmieniony śr cze 03, 2009 5:35 pm przez asiatko31, łącznie zmieniany 1 raz.
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: UFO podczas kręcenia dokumentu

Post autor: Aylinn »

A mnie dziwi, że nagle światełka się pojawiają, a 3 sekundy później pokazana ta babka jak gada w studio. No k***a mać, skończ gadać tylko pokaż te światełka. Głęboko mam twoje wywody, pokaż mi te niby ufo. Ale nie, ona gada i gada, po czym kolejna scena z pola i światełek nie ma.

O żesz ufo jak u mnie w ogródku...
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: UFO podczas kręcenia dokumentu

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='Aylinn' post='54757' date='śro, 03 cze 2009 - 19:56']A mnie dziwi, że nagle światełka się pojawiają, a 3 sekundy później pokazana ta babka jak gada w studio. No k***a mać, skończ gadać tylko pokaż te światełka. Głęboko mam twoje wywody, pokaż mi te niby ufo. Ale nie, ona gada i gada, po czym kolejna scena z pola i światełek nie ma.

O żesz ufo jak u mnie w ogródku...[/quote]



Aylinn to jak rozumiem jest tylko fragment tego nagrania :) Niestety nie udało mi się jak dotąd znaleźć czegoś więcej.
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE ZE ŚWIATA”