z dedykacją dla Pantanal

Siła naszego umysłu, czyli telekineza, lewitacja etc.
Auegamma
Infrzak
Posty: 31
Rejestracja: sob maja 03, 2008 8:44 pm
Kontakt:

z dedykacją dla Pantanal

Post autor: Auegamma »

nie żebym był zanadto złośliwy, ale po prostu chciałem wetrzeć trochę mydła w czyjeś usta ;)



dla tych wszystkich którzy rzucą na to okiem, muszę napisać iż na efekty należy się spodziewać w ciągu pewnego czasu, po kilku dniach treningu można spodziewać się rezultatów w przeciągu 2 tygodni, jeżeli takowe efekty nie wystąpiły, robicie coś źle :P chociażby złe nastawienie, brak wiary w efekty, brak umiejętności rozpoznawania intuicji;



http://www.clairvision.org/ckb/ckbe/ckbl/f...01/SaganATE.pdf



z dedykacja dla Pantanal;

Auegamma
Ostatnio zmieniony pt cze 05, 2009 7:05 am przez Auegamma, łącznie zmieniany 1 raz.
Auegamma
Infrzak
Posty: 31
Rejestracja: sob maja 03, 2008 8:44 pm
Kontakt:

Re: z dedykacją dla Pantanal

Post autor: Auegamma »

gdzieś tam w tekście autor napisał iż to jest metoda, opierająca sie na pracach innych ludzi, pisze też o tym iż nie interesuje go to czy ktoś w to wierzy czy też nie, jeżeli ktoś się z tym nie zgadza, ich wola (mógł tak napisać w innej książce...), sam nie zgadzam się z tym co jest napisane w kilku rozdziałach, lecz ogólnie zgadzam się z pierwszymi metodami które opisuje, chciałem zamieścić tą książkę abyś mógł sobie trochę potrenować, już wcześniej w innym temacie było o tym iż naukowcy chcą znaleźć cząstke Boga w człowieku, ich wola, ich czas, w każdym razie, głównym powodem dla którego zamieściłem tą książkę jest to aby wetrzeć pewnej osobie mydło do ust, aka: abyś nie wypowiadał sie na temat który jest Tobie obcy, jak możesz wypowiadać się na temat używania tych umiejetności jak dementujesz ich istnienie? sceptycyzm jest dobry, nadmierny fanatyzm również, pod warunkiem iż znajdzie sie osoba trzecia która SAMA TEGO BĘDZIE CHCIAŁA DOŚWIADCZYĆ I ZOBACZYĆ NA WŁASNEJ SKÓRZE CZY TO JEST CZY TEGO NIE MA;



w wolnym tłumaczeniu: masz, zastosuj i dopiero potem oceń, jak chcesz oceniać przed zastosowaniem to weź lepiej to mydło i sam je sobie wetrzyj (książka może i jest zadedykowana Pantanal'owi, lecz te słowa niekoniecznie);

Auegamma
spacemaster92
Full Active
Posty: 544
Rejestracja: sob paź 04, 2008 10:07 am
Kontakt:

Re: z dedykacją dla Pantanal

Post autor: spacemaster92 »

Auegamma a masz może jakąś strone z lekcjami chanellingu jeżeli takie coś naprawde istnieje ? Jeżeli tak prosiłbym o zamieszczenie, z góry dzięki.
Czy wiesz że tylko jedno naciśnięcie guzika może przekreślić 10 000 lat ludzkiej cywilizacji ? A to ...będzie dopiero początek końca .


"Laa shay'a waqi'un mutlaq bale kul'un mumkin"
 
"Jedno ziarenko ryżu może przechylić szale. Jeden człowiek może odmienić losy całego świata"
spacemaster92
Full Active
Posty: 544
Rejestracja: sob paź 04, 2008 10:07 am
Kontakt:

Re: z dedykacją dla Pantanal

Post autor: spacemaster92 »

Bez przesady ja to tylko tak dla siebie :D Ale dziwi mnie to że w tym całym chanellingu co ludzie się posługują rozumieją język obcych i jak już z nimi gadają to nie zapytają się o jakieś istotne rzeczy tylko jakieś coś niepotrzebne. Troche to wszystko naciągane.
Czy wiesz że tylko jedno naciśnięcie guzika może przekreślić 10 000 lat ludzkiej cywilizacji ? A to ...będzie dopiero początek końca .


"Laa shay'a waqi'un mutlaq bale kul'un mumkin"
 
"Jedno ziarenko ryżu może przechylić szale. Jeden człowiek może odmienić losy całego świata"
spacemaster92
Full Active
Posty: 544
Rejestracja: sob paź 04, 2008 10:07 am
Kontakt:

Re: z dedykacją dla Pantanal

Post autor: spacemaster92 »

Dokładnie ja jakbym miał taką zdolność to bym się pytał w jakim systemie gwiezdnym zamieszkują, jak dalego od ziemi, nazwa ich rasy i planety, itp. a nie właśnie o jakieś wiary czy miłości.
Czy wiesz że tylko jedno naciśnięcie guzika może przekreślić 10 000 lat ludzkiej cywilizacji ? A to ...będzie dopiero początek końca .


"Laa shay'a waqi'un mutlaq bale kul'un mumkin"
 
"Jedno ziarenko ryżu może przechylić szale. Jeden człowiek może odmienić losy całego świata"
Auegamma
Infrzak
Posty: 31
Rejestracja: sob maja 03, 2008 8:44 pm
Kontakt:

Re: z dedykacją dla Pantanal

Post autor: Auegamma »

channeling, hym... miałem coś o tym, ale będę musiał poszperać...



ogólnie, przyznaję iż nie wierzę w channeling, ludzi którzy się tym żywo interesowali dawno zablokowałem :P skupiam się na metodach oraz na tym co dany system ma do zaoferowania, zostawiając tą całą zbędną teoretyczną otoczkę, uznając to co jest istotne dla danej metody (np: czakry, przepływ energii, wpływ intencji...), w każdym razie, gorąco polecam tą książkę, powodzenia w treningu ;) i proszę to potraktować bardziej jako zabawę, wychodzą lepsze rezultaty :)

Auegamma
ODPOWIEDZ

Wróć do „POTĘGA UMYSŁU”