Trawka - historia delegalizacji

Filmy o najnowszych odkryciach naukowych, badaniach, teoriach
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: Trawka - historia delegalizacji

Post autor: aelreda »

[quote name='DarkMonk' post='55538' date='pią, 19 cze 2009 - 23:08']A czy ktoś ci powiedział że bakanie jest dobre ? Nie wiń mnie za to , że jak słyszysz konopia to masz obraz skręta. Szukałaś dziury w całym i znalazłaś ... kolejny opór do ciebie z mojej strony ;/[/quote]



Wiesz co, nie ucz mnie czy konopia jest dobra i wszechstronna.

Ja słysząc o narkotykach, widzę obraz dzieciństwa(ok 13-14 lat temu), gdy handlarz narkotyków mieszkający ów czas na samej górze naszej kamienicy (de facto zamknięto go gdy wyszła ustawa o całkowitym zakazie posiadania narkotyków), sprowadzał co rusz kolejnych narkomanów, którzy o każdej porze dnia i nocy potrafili obsiąść klatkę schodową, a policja nic nie robiła szczególnego w tym kierunku.

Nie mów mi że bakanie jest dobre, gdy dobrze pamiętam dziewczyna, która przyszła po pierwszą poważną działkę a po kilku miesiącach to był wrak człowieka...





Więc tak dla mnie wszelkie narkotyki itp będą złe, i nie tłumacz mi o cholernych wszechstronnych właściwościach konopi!!
Ostatnio zmieniony pt cze 19, 2009 9:19 pm przez aelreda, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
DarkMonk
Infrzak
Posty: 43
Rejestracja: śr sie 29, 2007 5:53 am
Kontakt:

Re: Trawka - historia delegalizacji

Post autor: DarkMonk »

A ty dalej swoje ... powiedziałem kiedyś że bakanie jest dobre ?!?!?!?!?! Temat nie jest o handlarzach narkotyków , ani o uzależnieniach. Tutaj jest poruszona kwestia dobrej strony konopi, złą każdy zna nie tylko ty. Otwórz umysł i daj się wciągnąć do konstruktywnej polemiki.

Patrz co napisał Pan Conspiracy :


Dodam tylko iż konopia przemysłowa nie nadaje się do palenia a ma ogrom zastosowań.




Tego się trzymajmy ;)



Ja cię nie będę zalewał moimi obrazami z dzieciństwa ojca alkoholika ;)
Ostatnio zmieniony pt cze 19, 2009 9:30 pm przez DarkMonk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: Trawka - historia delegalizacji

Post autor: aelreda »

DarkMonk Ty też uważnie nie czytasz, napisałam że wszelkie narkotyki (te które człowiek zażywa) są złe.

O tym się wypowiadam. Ja się wyrażam na temat no trochę podchodzący do tematu Conspiracy.

Awatar użytkownika
DarkMonk
Infrzak
Posty: 43
Rejestracja: śr sie 29, 2007 5:53 am
Kontakt:

Re: Trawka - historia delegalizacji

Post autor: DarkMonk »

A jak myślisz ? Jeśli by przywrócić dawny status konopi , to czy przełożyło by się to bezpośrednio na wzrost uzależnień ? Mi się wydaje że nie , bo konopia przemysłowa nie ma takich właściwości. Kiedyś ludzkość zniszczy większość lasów i wyczerpie paliwa kopalne. Czymś trzeba będzie zasiać tą ziemię. Owo ziele nadaje się do tego najlepiej.



I taka mała dygresja ... czy te ćpuny z klatki bały się tego że posiadają nielegalny towar? Przeszkodziło im to w narkotyzowaniu się ? Jakoś mi się nie wydaje.
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: Trawka - historia delegalizacji

Post autor: aelreda »

[quote name='DarkMonk' post='55557' date='pią, 19 cze 2009 - 23:49']A jak myślisz ? Jeśli by przywrócić dawny status konopi , to czy przełożyło by się to bezpośrednio na wzrost uzależnień ? Mi się wydaje że nie , bo konopia przemysłowa nie ma takich właściwości. Kiedyś ludzkość zniszczy większość lasów i wyczerpie paliwa kopalne. Czymś trzeba będzie zasiać tą ziemię. Owo ziele nadaje się do tego najlepiej.[/quote]



Wiesz zależy, jeśli Media mogą czasem przekazać błędnie informacje (z resztą nawet jeśli by podały prawdę), to i człowiek drugiemu może źle przekazać. Jeśli zalegalizują konopie przemysłową, ktoś pewnie się albo pomyli, albo będzie szukał tańszego zamiennika. Nie zapomnijmy, że znajdą się takie "brylanciki"
Ostatnio zmieniony pt cze 19, 2009 9:55 pm przez aelreda, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „NAUKA”