CHANNELING Sydney Karoll

Dyskusje o jednej z wielkich obsesji ludzkości - Apokalipsie.
Awatar użytkownika
Grafik_NPN
Infrańczyk
Posty: 145
Rejestracja: sob lis 29, 2008 3:06 pm
Lokalizacja: twoi starzy
Kontakt:

CHANNELING Sydney Karoll

Post autor: Grafik_NPN »

oto zapis channelingu przy którym asystowałem:



Dr. Wiesław Krzyżanowski - doktor psychologii klinicznej specjalizuje się w hipnoterapii

Sydney Karoll - obywatel USA mieszkający i pracujący w Polsce od kilku lat, znany channelingowiec



Miejsce badania: Instytut medycyny sadowej Państwowej Akademii Nauk w Warszawie

Data: 15.04.2009



Cześć pierwsza sesji - pytania kontrolne:

WK: Jak się nazywasz ?

SK: Nie posiadam imienia

WK: Jak to ? Wyjaśnij

SK: Na moim świecie nie dążymy do indywidualności, imiona nie są potrzebne

WK: Jak nazywa się twój świat ?

SK: Zamieszkujemy wiele światów. Ja urodziłem się na dwudziestym.

WK: Gdzie znajdują się wasze światy?

SK: W galaktyce An - wy nazywacie ją Pegazem



część druga - kontakt



WK: Z iloma osobami na ziemi macie kontakt ?

SK: Obecnie jest to 2466 osób i 15-stu przekaźników

WK: Przekaźników ?

SK: Przekaźnik to osoba która urodziła się z wyjątkowym darem, osoby te odbierają nasz sygnał i przekazują pozostałym

WK: Kim są ? Na czym konkretnie polega ich dar ?

SK: Nie mogę powiedzieć, oni sami nie są tego świadomi, pełnią swoją role biernie

WK: Kiedy zaczęły się kontakty ?

SK: Licząc ziemską miarą prawdopodobnie około 46 000 lat temu

WK: Prawdopodobnie ? Nie znacie dokładnej daty ?

SK: Nie, widzisz nasza cywilizacja nie jest wcale tak stara, można by powiedzieć że nasz rozwój potoczył się troszeczkę szczęśliwiej niż wasz, wyprzedzamy was o jakiś 400 lat - technologicznie

WK: Więc jak pierwszy kontakt mógł nastąpić 46 000 lat temu - nie rozumiem

SK: Około 46 000 lat temu inna cywilizacja która była przed nami wysłała sondy w różne rejony naszej galaktyki, a później także do sąsiednich. Miały szukać inteligentego życia na innych światach i wracać z wynikami. Lecz niestety nasi poprzednicy odeszli, my byliśmy drugim gatunkiem pół inteligentnym - zwierzęcym. Po odejściu poprzedników zaczęliśmy ewoluować - nie wiemy do dziś czy to przypadek czy ich plan. W każdym razie stworzyliśmy własną cywilizację, eksplorowaliśmy pozostałe światy, 103 lata temu nasza sieć teleobserwacyjna zauważyła anormalnie elektromagnetyczną niedaleko naszych rubieży. 6 lat zajęły nam badania które doprowadziły jedynie do takiego wniosku, że anomalia się powiększa a natężenie pola rośnie, po około 2 latach nastąpiła kulminacją, nasi naukowcy zanotowali chaotyczne wahania pola anomalii, w pewnym momencie nastąpił błysk i otworzył się tunel z którego wyleciała sonda poprzedników.

WK: To naprawdę niesamowite - w taki sposób nas znaleźliście ?

SK: Tak - w sondzie znajdowały się koordynaty oraz zdjęcia waszej planety, w tym prymitywnych osad. postanowiliśmy wysłać sygnał aby potwierdzić czy nadal tam jesteście. Mając dokładny koordynat nie było to trudne. Choć zajęło trochę czasu.

WK: W jaki sposób się z nami kontaktujecie ? Ja to wygląda "od waszej strony"

SK: Na skraju naszej galaktyki posiadamy stacje przekaźnikową to dzięki niej możemy się porozumiewać, mój gatunek nie ma zdolności telepatii, rozmawiamy z wami dzięki urządzeniom po naszej stronie i ludziom-przekaźnikom po waszej.



część trzecia - cele kontaktu



WK: Opowiedz mi o celach kontaktu

SK: Cele są proste - poznanie kolejnej cywilizacji

WK: Kolejnej ?

SK: Nie mogę powiedzieć nic więcej

WK: Czy macie wobec naszej cywilizacji jakiś plan ?

SK: Tak kontaktowcy jak ich nazywacie mają was przygotować na nasze fizyczne przybycie, rozpracowaliśmy technologie z sondy poprzedników i ulepszyliśmy ją. Sama sonda podróżowała skokami - samo otwarcie tunelu zjmowało jej kilka lat w zależnosci od rejonu, a odległości które pokonywała podczas skoku nie były duże - dlatego podróż tyle trwała. Nam udało się rozwinać tą technologie i 6 lat temu wysłaliśmy statki z załogą - przystosowane do długotrwałego lotu.

WK: Kiedy możemy się was spodziewać ?

SK: nie jest to do końca wiadome ale podróż będzie trwała 40-60 lat

c.d.n































































































jak się wam podobało ? :D hahaha jak widzicie napisanie channelingu to nic trudnego wystarczy zrobić herbatę zapalić papierosa i samo się pisze - swoja drogą świetna zabawa - gwoli ścisłości jakby dla kogoś było nie jasne - cały text jest wyssany z palca :) hmmm może kiedyś powstanie nawet jakiś podgatunek literacki :D haha
Ostatnio zmieniony pt cze 19, 2009 4:34 pm przez Grafik_NPN, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: CHANNELING Sydney Karoll

Post autor: Rysiek23 »

A ja oficjalnie zaprzeczam pani Sidney Karoll! W jej poprzednich channelingach mówiła o zagładzie ludzkości w 1999 - to miał być kosmiczny sztorm galaktycznej galarety. Tej pani już dziękujemy! :D



P.S. Grafik gratuluję inwencji ;)
Awatar użytkownika
Kalatos
Infranin
Posty: 240
Rejestracja: czw gru 18, 2008 11:53 am
Kontakt:

Re: CHANNELING Sydney Karoll

Post autor: Kalatos »

Coś mi się wydaje że jakbyś zabrał się za pisanie książki SF to sam Pratchet by wymiękł :P Może tak skusisz się i coś napiszesz? To tylko propozycja ale chyba warta rozważenia ;)
"Fanatyzm religijny to największe zło tego świata"
Awatar użytkownika
DarkMonk
Infrzak
Posty: 43
Rejestracja: śr sie 29, 2007 5:53 am
Kontakt:

Re: CHANNELING Sydney Karoll

Post autor: DarkMonk »

Szacun, ja się nabrałem na początku ;d
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: CHANNELING Sydney Karoll

Post autor: aelreda »

Grafik, jak już tak chodzisz późno spać, zapuść czasem na forum taki tekścik, fajnie się czyta...prawie jak Pottera xD

(Bez obrazy, ale to bardziej jak komplement :D )

Awatar użytkownika
Ogrzyslaw
Infrańczyk
Posty: 140
Rejestracja: ndz kwie 13, 2008 11:06 am
Kontakt:

Re: CHANNELING Sydney Karoll

Post autor: Ogrzyslaw »

Grafik, jak już tak chodzisz późno spać, zapuść czasem na forum taki tekścik, fajnie się czyta...prawie jak Pottera bigyellowgrin.gif
Jestem za. Ale moze ktos jeszcze miał by wene
"Współczesny świat znajduje się w stanie tak daleko posuniętego rozkładu, iż nie powinniśmy się obawiać, że się nie zawali."

[right]Nicolás Gómez Dávila[/right]
Awatar użytkownika
Grafik_NPN
Infrańczyk
Posty: 145
Rejestracja: sob lis 29, 2008 3:06 pm
Lokalizacja: twoi starzy
Kontakt:

Re: CHANNELING Sydney Karoll

Post autor: Grafik_NPN »

dziękuje za pochlebstwa :D ale z pisaniem to jak z grafikami - trzeba mieć czas... może jak sesja się skończy :)
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: CHANNELING Sydney Karoll

Post autor: aelreda »

[quote name='Ogrzyslaw' post='55564' date='sob, 20 cze 2009 - 00:26']Jestem za. Ale moze ktos jeszcze miał by wene[/quote]



Coś mi się wydaje, że Grafik będzie niezastąpiony :D



Grafiku z niecierpliwością czekamy!

Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: CHANNELING Sydney Karoll

Post autor: Aylinn »

Zaczynam czytać i myślę "O co k***a biega?" Graf dostałw łeb na uczelni i cos mu się odmieniło czy coś? Ale zjechałam na dół i na szczęście wszystko jest w porządku. :D

Brawo! Piękny dowód jak łatwo napisać coś w co ktoś uwierzy.
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
ODPOWIEDZ

Wróć do „KONIEC ŚWIATA”