Radio INFRA: 2012

INFRA FAKTY, Audycje tematyczne i inne...
Awatar użytkownika
sasquatch
Homo Infranius
Posty: 430
Rejestracja: śr mar 07, 2007 11:30 am
Kontakt:

Re: Radio INFRA: 2012

Post autor: sasquatch »

Z powodów problemów z wyemitowaniem dziś audycji w Radiu Wolne Media (gra tylko muzyka) na stronie radia znajdziecie playery z dzisiejszymi audycjami do odsłuchu. Wszystkich słuchaczy i Redakcję INFRY przepraszamy. Maurycy Hawranek (Redaktor Naczelny).



Link do dzisiejszych audycji udostępniony przez Radio Wolne Media
Ostatnio zmieniony sob cze 20, 2009 5:52 pm przez sasquatch, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: Radio INFRA: 2012

Post autor: asiatko31 »

Mnie żadne szumy ,komórka itp nie przeszkadza mi bo skupiam się na słowach .... to one są ważne. Wiec jestem zadowolona a im będzie więcej takich audycji tym będą jeszcze lepsze
Ostatnio zmieniony sob cze 20, 2009 10:45 pm przez asiatko31, łącznie zmieniany 1 raz.
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
xedos
Homo Infranius
Posty: 467
Rejestracja: sob wrz 13, 2008 1:26 pm
Kontakt:

Re: Radio INFRA: 2012

Post autor: xedos »

Witajcie.



Uważnie wysłuchałem Waszej audycji, która podobała mi się. INFRA to grupa zapaleńców, kolegów, być może przyjaciół, która dąży do wytyczonego celu. Środkiem twórczej interpretacji staje się niezależne medium, które stworzyliście, jest nim oczywiście radio. Audycja, której wysłuchałem jest szczera i pozbawiona tych wszystkich "kolorofonów" z którymi spotykamy się w rozgłośniach komercyjnych. Tutaj najwyższym dobrem jest słowo, a to słyszymy z ust pasjonatów. To nic, że to radio amatorskie! Takim musi być, inaczej całość traci sens. Panowie prowadzący "przetarli szlak" i jesteśmy świadkami tego, że właśnie ta audycja stanowiła początek przygody z medium należącym do INFRY, to nagranie siłą rzeczy stało się historycznym. Za kilkanaście miesięcy wszyscy będziemy życzliwie uśmiechali się pod nosem wspominając: " a pamiętacie jak zaczynaliśmy?". Jestem przekonany, że każda kolejna pogawędka na antenie będzie zawsze lepsza i w rozbudowanej formie i tego wszystkim "infrowiczom" życzę. Nie krytykujcie, pomagajcie w tworzeniu i cieszcie się, że mamy takie możliwości, przyjaciół i co ważne całość jest bezinteresowna, wszak na ufologii zarabiać niepodobna!



Naturalną rzeczą stanie się kanał telewizyjny i chyba to będzie celem głównym, trzymam za to kciuki, a wiem, że macie co i kogo pokazać. Trzymajcie się!



Pozdrawiam wszystkich
Ostatnio zmieniony ndz cze 21, 2009 2:13 pm przez xedos, łącznie zmieniany 1 raz.
ferdas
Infrańczyk
Posty: 135
Rejestracja: pt kwie 17, 2009 6:41 pm
Kontakt:

Re: Radio INFRA: 2012

Post autor: ferdas »

pytanie do RysiekINFRA - jest jakaś przybliżona data drugiej części audycji ?
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Radio INFRA: 2012

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='UFOfan' post='55753' date='pon, 22 cze 2009 - 21:15']pytanie do RysiekINFRA - jest jakaś przybliżona data drugiej części audycji ?[/quote]



Na pewno będzie audycja w ten weekend ale na jaki temat napiszę pewnie jutro.
Awatar użytkownika
Dreamer
Infrańczyk
Posty: 190
Rejestracja: ndz mar 25, 2007 10:02 pm
Kontakt:

Re: Radio INFRA: 2012

Post autor: Dreamer »

Dzisiaj prawdopodobnie zostanie nagrana druga część naszej audycji na temat piramid egipskich Także prosimy o cierpliwość:)
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Radio INFRA: 2012

Post autor: Rysiek23 »

Dzisiaj (27.06) o godz. 19.00 Radio Wolne Media wyemituje audycję pt. Tajemnice Piramid z udziałem Marcina Popka, Grzegorza Tarczyńskiego i moim :) Zapraszamy do słuchania a następnie tradycyjne do udziału w czacie :)
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Radio INFRA: 2012

Post autor: Rysiek23 »

A to plakat promujący naszą audycję :D



[ external image ]
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Radio INFRA: 2012

Post autor: Arek 1973 »

:D ładny Rysieg, ładny
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: Radio INFRA: 2012

Post autor: asiatko31 »

Nie tylko Rysieg jest ładny ale Razmzes też :D :D :D
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „NASZE AUDYCJE”