Bóg, czyli wielkie zło...

Różne religie, Biblia, własne interpretacje pisma, cuda, etc.
Przemek
Homo Infranius
Posty: 425
Rejestracja: pn lip 09, 2007 2:11 pm
Kontakt:

Re: Bóg, czyli wielkie zło...

Post autor: Przemek »

Nie drażni mnie temat żydowski poprostu nie widze potrzeby ciągle mówić o nich że są tacy czy owacy. Jest mi ten naród obojętny jak każdy inny poza Polską. Owszem w Auschwitz gineli ludzie róznych narodowości. Ale trzeba też pamietać o tym, że po Żydach to Polacy mieli iść w drugiej kolejności do zagłady. Nikt nikogo nie faworyzuje. Ja tylko zwracam uwagę na to, że niektóre posty przesiąknięte są dziwnym myśleniem albo inaczej spojrzeniem na pewne sprawy z przeszłości. Być może Hitlerowi też o to chodziło by naród żydowski był teraz atakowany i wywoływał ciagłą dyskusję. Tylko po co?
Ostatnio zmieniony ndz cze 28, 2009 10:33 am przez Przemek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Conspiracy
Zaangażowany Infranin
Posty: 369
Rejestracja: pt lut 20, 2009 12:57 pm
Kontakt:

Re: Bóg, czyli wielkie zło...

Post autor: Conspiracy »

Ok Przemek. Teraz wytłumacz mi jak w przypadku Biblii i chrześcijaństwa mam nie pisać o narodzie żydowskim?



Do Hitlera się nie odniosę bo jakbym powiedział co o tym myślę to znów byłbym atakowany za sztuczną niepoprawność polityczną. Dam Ci tylko wskazówkę iż złym tokiem rozumowania podążasz. Czytaj, szukaj, analizuj - sam a nie z podaną na złotej tacy medialną propagandową "papką".
Jestem Głosem Twoich Myśli...

[ external image ]

Kiedy leżę w łóżku, mam mroczną przeszłość!
Przemek
Homo Infranius
Posty: 425
Rejestracja: pn lip 09, 2007 2:11 pm
Kontakt:

Re: Bóg, czyli wielkie zło...

Post autor: Przemek »

To ta propagadna własnie karze atakować żydów. Nie mówie, żeby wogóle nie pisać, ale nie widze sensu atakować. A część Twoich postów własnie jest takim tonem pisana.
Awatar użytkownika
Conspiracy
Zaangażowany Infranin
Posty: 369
Rejestracja: pt lut 20, 2009 12:57 pm
Kontakt:

Re: Bóg, czyli wielkie zło...

Post autor: Conspiracy »

Troszkę pokątnie odpowiedziałeś na zadane przeze mnie pytanie. Ale wyciągam wnioski iż narody wymienione w Lb, XXXIII, 50-53,55 zawiniły tym iż uznawały wiarę w innych Bogów. Jeśli się mylę to proszę o poprawę. Idąc dalej tym tokiem rozumowania i chcąc realizować "Boży plan" - wierzący powinni likwidować narody i pojedyncze jednostki uznające "Bogów obcych"? Hmm... Czyli teraz czy tłumaczenie bożych przykazań jest na pewno odpowiednie? Czy nie jest poddane manipulacją ze strony Kościoła?



Interesuje mnie również z jakim nurtem wiary w Boga biblijnego się utożsamiasz.





Następnie czy wierzysz w realizacje doktryny Lucypera. Domyślam się że tak, i również domyślam się iż uznajesz Watykan jako kontrolowaną przez Lucypera opozycję dla realizatorów szatańskiego planu [Illuminati, Masoneria, Syjonizm, Jezuitów... etc.] - w istocie wszystkim tym "frakcją" chodzi o to samo i kolaborują wraz z Watykanem w celu przekazania Lucyperowi władzy nad światem i urządzenia na nim piekła. Mylę się? Wątpię.





Pozdrawiam
Jestem Głosem Twoich Myśli...

[ external image ]

Kiedy leżę w łóżku, mam mroczną przeszłość!
Awatar użytkownika
Lazy
Full Active
Posty: 546
Rejestracja: pn paź 01, 2007 9:35 pm
Kontakt:

Re: Bóg, czyli wielkie zło...

Post autor: Lazy »

thewordwatcher
Sam Bóg zabijał i jeszcze będzie zabijał. I zabije wiekszość ziemskiej populacji.
Patrz Pan, jaki to gość (Bóg) miłosierny i dobroduszny.
ŻYCIE JEST TYLKO GRĄ

WSZYSTKO,CZYM ONO JEST,TO ILUZJA,ALE WY,GRACZE,DOSZLIŚCIE DO PRZEKONANIA,ŻE TO JEDYNA RZECZYWISTOŚĆ
Awatar użytkownika
Conspiracy
Zaangażowany Infranin
Posty: 369
Rejestracja: pt lut 20, 2009 12:57 pm
Kontakt:

Re: Bóg, czyli wielkie zło...

Post autor: Conspiracy »

Mam jeszcze pewne pytania do Pana.





1. Jak mi Pan wytłumaczy pewne sprzeczności które występują w Biblii? Myślę że jakieś niedociągnięcia Pan znalazł.



2. Jak wytłumaczy Pan manipulację zawartymi treściami w Biblii którą stosował Kościół? Oryginalnego egzemplarzu potencjalnie "nie ma" - a aktualna Biblia jest poprzeinaczana, okrojona i w czasie tłumaczeń z innych tłumaczonych tłumaczeń - źle interpretuje się pewne wyrazy. Skąd pewność iż tak brzmiała jej pierwotna treść? I co zostało zatajone [wycięte] przez KRK?



3. W jakim czasie Bóg stworzył Świat wraz z całym życiem? I jak się to ma do współczesnej wiedzy którą aktualnie posiadamy na ten temat?



4. Skąd pewność że to Bóg jest dobrem a Lucyper złem? Proszę tylko bez cytatów z Biblii, frywolne przemyślenia mile widziane.



5. Czy słyszał Pan że "opowieści" które mamy w Biblii dużo wcześniej przed napisaniem jej przez naród Żydowski "hulały" na dobre w mitach innych narodów/plemion - a Biblia jest po prostu takim skserowanym i przerobionym na potrzeby żydowskie zbiorem tychże mitów wywodzących się z różnych kultur?



6. Jak jest z tym stosunkiem Pana do doktryny Lucypera chcącego zapanować nad światem?







Narazie to by zaspokoiło moją ciekawość na pewien krótki czas.
Jestem Głosem Twoich Myśli...

[ external image ]

Kiedy leżę w łóżku, mam mroczną przeszłość!
ODPOWIEDZ

Wróć do „ZAGADNIENIA RELIGIJNE”