Czarownica w Meksyku

Trójkąt bermudzki, fenomeny przyrody
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: Czarownica w Meksyku

Post autor: aelreda »

jerry mieszasz fakty, robiliśmy rekonesans z grupą wrocławską w nawiedzonym miejscu, a kot mój nie zwiał od nas tylko bardzo pragnął w nocy uczyć się latać to tak zrobił, z okna.

Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: Czarownica w Meksyku

Post autor: asiatko31 »

[quote name='Aelreda' post='57923' date='pon, 20 lip 2009 - 18:17']robiliśmy rekonesans z grupą wrocławską w nawiedzonym miejscu[/quote]



To dobrze ze nie byłam ( w tym mieszkaniu ) na tym spotkaniu czarownic i czarowników..... :lol: :P :lol:
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: Czarownica w Meksyku

Post autor: aelreda »

Ja nie rozumiem, normalnie managementowi robi się złą opinię wybitnie tutaj w tym temacie.....ehh.... i co ja z wami mam....

Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: Czarownica w Meksyku

Post autor: asiatko31 »

Spokojnie Asiu obiecuje ze jak spotkam takie mieszkanie ( w naszym mieście ) to wszystkie czarownice i czarowników zaproszę do takiego mieszkanka. No i musisz koniecznie pokazać mi jak ładnie latasz na miotle ;) :D ;)
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: Czarownica w Meksyku

Post autor: aelreda »

Bez komentarza...

Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: Czarownica w Meksyku

Post autor: asiatko31 »

Dlaczego bez komentarza? Na pisz....
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
Awatar użytkownika
jerry
Infranin
Posty: 221
Rejestracja: pt wrz 19, 2008 10:25 pm
Kontakt:

Re: Czarownica w Meksyku

Post autor: jerry »

[quote name='Aelreda' post='57923' date='pon, 20 lip 2009 - 18:17']jerry mieszasz fakty, robiliśmy rekonesans z grupą wrocławską w nawiedzonym miejscu, a kot mój nie zwiał od nas tylko bardzo pragnął w nocy uczyć się latać to tak zrobił, z okna.[/quote]



Asiu ja tylko żartuje... wiem, wiem o wszystkim...



Pozdrawiam Cię... :-)
Ukryta Tajemnica M. Nighta Shyamalana

(The Buried Secret of M. Night Shyamalan)



"Prawdziwe tajemnice dotrzymują się same"



"Każdy ma swoje tajemnice, życie bez tajemnic byłoby nudne, nieprawdaż?



[ external image ]
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: Czarownica w Meksyku

Post autor: aelreda »

[quote name='jerry' post='57944' date='pon, 20 lip 2009 - 19:30']Asiu ja tylko żartuje... wiem, wiem o wszystkim...



Pozdrawiam Cię... :-)[/quote]



No ja myślę :P

Mam Cię teraz na oku! Ja i moje 3 koty!!!! ]:->







Ps. Małe świętowanie!!!! Mój 1000czny post!!!
Ostatnio zmieniony pn lip 20, 2009 5:51 pm przez aelreda, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Konrad666
Infrańczyk
Posty: 152
Rejestracja: śr maja 13, 2009 9:15 am
Kontakt:

Re: Czarownica w Meksyku

Post autor: Konrad666 »

[quote name='Pantanal' post='57980' date='pon, 20 lip 2009 - 21:48']trzy lata temu był słynny incydent z policjantem i ową czarownicą. Wyglada to dosc podejrzanie - przede wszystkim lot obiektu i otoczka całej sprawy.[/quote]



No właśnie, o tym policjancie gdzieś wczoraj udało mi się znaleźć artykuł przez przypadek. Dla mnie to po prostu jakieś żarty dla zabawy i dla siania propagandy.
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Czarownica w Meksyku

Post autor: UFOWORLDNEWS »

[quote name='Pantanal' post='57989' date='pon, 20 lip 2009 - 22:16']Musimy pamiętać ze to są specyficzne klimaty. Z Meksyku napływa tyle relacji, bo po prostu ludzie są albo bardziej skłonni do donoszenia o UFO... albo maja bardziej rozbudowana wyobraźnie. Poza tym rola sensacji w ich zagranicznych mediach jest znacznie bardziej uwypuklona niż w naszych (np. Dziennik czy TVN24 to przy latynoskich źródłach niewiniątka).



PS: Pamiętacie? Jakis czas temu podniecali sie tańcującym i straszącym krasnalem. Ale to bodajże w Argentynie.[/quote]



No szefie kto się tym nie interesuje to dla niego ta Baba Jaga to U.F.O.No wybaczmy świeżym.Ale Pantanal najgorsze jest to, że zawsze pojawi się ktoś nowy a my musimy jak na dyktafonie uświadamiać ,,dzieci" czym jest prawdziwa UFOLOGIA.Szkoda, że większość idzie na łatwiznę a tu trzeba prawdziwych lat.Bo od czasu 0 roku naszej ery zajęło nam tyle lat opracowanie technologii, która teraz wydaje się dziecinnie łatwa.Chociaż nie mamy pewności i po przeczytaniu książki ,,Dziedzictwo popiołów" wiem, że nie była to operacja CIA jeśli chodzi o U.F.O. :excl: :excl: :excl:
Ostatnio zmieniony wt lip 21, 2009 6:40 pm przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „NIEWYJAŚNIONE ZJAWISKA”