Wampiry w sieci

Ogólnie o magii
Gothic
Infrzak
Posty: 32
Rejestracja: pn kwie 16, 2007 8:47 pm
Kontakt:

Re: Wampiry w sieci

Post autor: Gothic »

Takim mozna by bylo uswiadomic ze moga byc potezni w inny sposob niz picie krwi. Ale sa i tacy ktorzy specjalnie daja krew wampirom. Mozna im pokazac ze istnieje jasniejsza strona mocy ;p Gdyby bliska mi osoba wpadla w taka grupe robilbym wszystko by od nich uciekla..
Awatar użytkownika
Konrad666
Infrańczyk
Posty: 152
Rejestracja: śr maja 13, 2009 9:15 am
Kontakt:

Re: Wampiry w sieci

Post autor: Konrad666 »

[quote name='kokosz2007' post='42442' date='pon, 06 paź 2008 - 21:21']Panie Dresden_89 co Pan na to?.Wyg;ąda Pan jak Van Healsing i piszesz o pomocy ?[/quote]





Hahahahahaaa!!!!! A ja mam nick Horror666 i śmierć jako avatar i co Ty na to? I studiuję resocjalizację, pomagam ludziom w potrzebie jako wolontariusz, i mam zamiar pracować jako osoba niosąca pomoc????? Przecież nie po avatarze na forum czy nicku świadczy to jakim się jest naprawdę....To, że np. ja mam nick Horror666 świadczy tylko i wyłącznie o tym, że kocham horrory i NIC POZA TYM. Więc ludzie! Nie oceniajcie zaraz po tym, jaki kto ma avatar, czy nick na tym forum.



A co do tematu, to jest oczywiste, że nie należy skreślać takich osób, lecz im pomagać. Jak każdy będzie lekceważył zło, nie będzie chciał, że tak powiem "naprawić" osobowości tych ludzi, to będzie ich rosło coraz więcej! Ludzie, zwłszcza młodzi trafiają do sekt, czy innych nietolerowanych, powszechnie nieakceptowanych w społeczeństwie grup z różnych powodów, często naprawdę po ciężkich przeżyciach życiowych, po załamaniu szukają pomocy w grupach z "marginesu". A dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Bo nikt z ludzi normalnie żyjących w społeczeństwie nie potrafi ich zrozumieć, często uważa ich za ludzi chorych, od razu uważa się ich za wykolejonych, co właśnie skłania te osoby do szukania pomocy przez nawiązanie kontaktu z grupą asocjalną, bo ta prowizorycznie ich zrozumie tylko dlatego, żeby nieść z tej osoby czyste korzyści. Całkowicie popieram Dresdena.
Gothic
Infrzak
Posty: 32
Rejestracja: pn kwie 16, 2007 8:47 pm
Kontakt:

Re: Wampiry w sieci

Post autor: Gothic »

Pantanal ja mam na mysli tych co naleza do roznych sekt i pija swoja krew albo o takich wampirach mysle ktorzy energetycznie sie zywia drugim czlowiekiem, np. jego strachem.
Gothic
Infrzak
Posty: 32
Rejestracja: pn kwie 16, 2007 8:47 pm
Kontakt:

Re: Wampiry w sieci

Post autor: Gothic »

Sadze ze wszystkich pakujesz do jednego worka :P
Gothic
Infrzak
Posty: 32
Rejestracja: pn kwie 16, 2007 8:47 pm
Kontakt:

Re: Wampiry w sieci

Post autor: Gothic »

[quote name='Orson' post='58324' date='nie, 26 lip 2009 - 05:50']Zatem, jeszcze raz: wampiryzm, póki nie jest schizofrenią wampiryczną, czy likantropijną, zalicza się do fanaberii.[/quote]



Ta podobno psychiatrzy dziela ludzi na tych co juz sa zamknieci i na tych co dopiero będą :P heh
ODPOWIEDZ

Wróć do „DYSKUSJA OGÓLNA”