Polskie piktogramy: Znaki prawdy i fałszu

Czy tajemnica zbożowych piktogramów powoli wyjaśnia się na naszych oczach?
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Polskie piktogramy: Znaki prawdy i fałszu

Post autor: Rysiek23 »

[ external image ]Mariusz Fryckowski próbuje udzielić odpowiedzi na trudne pytania odnośnie znaczenia fenomenu piktogramów, jak i powstałego wokół nich ruchu. Co dziś możemy powiedzieć o zjawisku polskich kręgów zbożowych i Wylatowie, gdzie obok badaczy i pasjonatów przejawiają się żądni sensacji dziennikarze i tajemniczy crop-makerzy?



ARTYKUŁ MARIUSZA FRYCKOWSKIEGO DLA SERWISU INFRA
Awatar użytkownika
Sonial13
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: ndz cze 17, 2007 3:38 pm
Kontakt:

Re: Polskie piktogramy: Znaki prawdy i fałszu

Post autor: Sonial13 »

Kolejny ciekawy artykuł, ale ale... Więcej po nim pytań niż odpowiedzi:)

Szkoda, że autor ma dość enigmatyczny sposób pisania, może kiedyś się to zmieni. Czekam cierpliwie.

P.S. To samo dotyczy równie ciekawego artykułu na temat zdjęć ufo ze Zdanów. Posłuchałbym tych niewiarygodnych świadków (mp3?) i obejrzałbym te sfałszowane EXIFy (jpg?). To znacznie podniosłoby wiarygodność artykułu (obalającego wiarygodność zdarzenia).

Pozdrawiam!!!
"Imagination Is More Important Than Knowledge"
XAURM
Infrzak
Posty: 37
Rejestracja: czw lut 14, 2008 12:57 pm
Kontakt:

Re: Polskie piktogramy: Znaki prawdy i fałszu

Post autor: XAURM »

Ryszard jak sobie zdajesz sprawę o piktogramach w Polsce już napisano i powiedziano bardzo wiele, kolejna osoba która zmierzy się z tym wiatrakiem będzie skazana na kolejne pytania bez odpowiedzi, zabawa w kotka i myszkę kiedyś w końcu się zakończy ale jak to wynika z obserwacji mojej osobiście jak i moich ludzi prędko nie doczekamy się satysfakcjonującej na fundamentalne pytania( jest ich trochę), kolejne piktogramy tylko gmatwają i tak już złożoność problemu , zwłaszcza te które są wykonywane z zastosowaniem min. energii mikrofalowej wielkiej mocy, jak i innych źródeł energii.Przy okazji naszych operacji kilkakrotnie i to dobitnie niektórzy z nas rozpoznali ingerencję potencjału o charakterze wojskowym/militarnym i to nie tylko w Polsce ale w regionach całego globu, pytanie tylko dlaczego segment militarny bawi się kosztem zdrowia i życia.
xedos
Homo Infranius
Posty: 467
Rejestracja: sob wrz 13, 2008 1:26 pm
Kontakt:

Re: Polskie piktogramy: Znaki prawdy i fałszu

Post autor: xedos »

Enigmatyczność wynika wyłącznie z dbałości o dobre imię osób, które zbłądziły w swoich dywagacjach. Sprawa Zdanów - sfałszowanych exifów - zachęcam do odwiedzin forum NDW. Sprawa działania wojskowych... dzisiaj nie jestem taki pewien tego faktu, mam dowód, że w sprawie drobin tungstenu odnalezionego na miejscu paniki Irka Krokowskiego w Wylatowie (2006) możliwym było celowe wprowadzenie nas w błąd, jednak nie wiem, kto tego się dopuścił. Całkowicie odrzucam to o czym mówiono w "Nie do wiary" w sprawie pozostałości z dysz myśliwców, które w Wylatowie latały wyjątkowo nisko i niebezpiecznie. Zastanawiam się jedynie nad faktem dlaczego mieszkańcy i co najważniejsze Sołtys tej wsi nie protestował w Powidzu.



Podsumowując, mój tekst jest trudny i zrozumiały wyłącznie dla ludzi, którzy są obeznani z pewnymi faktami. TO NIE JEST TEKST zrozumiały DLA KAŻDEGO!



Jednak zapewniam, kto miał zrozumieć, zrozumiał doskonale.



Wybaczcie mi, że często piszę w ten sposób, moj błąd polega na tym, że uważam, że większość z nas wie co w ufologii, a zwłaszcza polskiej "piszczy".



W sprawie kręgów zbożowych...



Polska nie jest jeszcze do końca skrzywiona oszustwami w postaci "zbożowych dzieł sztuki" , nasze znaki są proste, wręcz prymitywne i nie mają niczego wspólnego z obcymi cywilizacjami.



Może dlatego CBZA oficjalnie, a BSN nieoficjalnie zaprzecza temu,że zajmuje się agroformacjami.



Pozdrawiam wszystkich
ODPOWIEDZ

Wróć do „PIKTOGRAMY”