Odwołanie od warna.

Awatar użytkownika
Sublimatio
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: sob sie 15, 2009 9:58 am
Kontakt:

Odwołanie od warna.

Post autor: Sublimatio »

Uważam że treść mojego warna jest niesłuszna, poza tym w temacie napisane jest że za obrazę, a w treści co innego. Uważam też, że za brak argumentacji, warna być nie powinno, ponieważ wyrażam swoją opinię i nie muszę nikogo do niej przekonywać! Chodzi mi o warn Orsona.
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: Odwołanie od warna.

Post autor: Aylinn »

Posty przeczytałam i zgadzam się z Orsonem. Rozumiem, że mogłeś napisać zamiast głupcze idioto, ale nie zmienia to faktu, że jedno i drugie jest obraźliwe. Tym samym złamałeś punkt regulaminu i za to między innymi dostałeś ostrzeżenie.



Ale przeżyjesz. Za miesiąc zniknie.
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
Awatar użytkownika
Sublimatio
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: sob sie 15, 2009 9:58 am
Kontakt:

Re: Odwołanie od warna.

Post autor: Sublimatio »

Ale wiem, chodzi mi o treść warna.

Z resztą, on mi nawet dokończyć nie da- usunął mi połowę postu. (Widocznie chce pozostać nietykalny, i bezbłędny- używając funkcji moderatora.)



@Up

Srry za to u góry chciałem, coś dopisać i użyłem 'wstecz' przez co zrobilło mi drugiego posta, tego u góry może mod skasować.
Ostatnio zmieniony pn sie 17, 2009 2:57 pm przez Sublimatio, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Sublimatio
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: sob sie 15, 2009 9:58 am
Kontakt:

Re: Odwołanie od warna.

Post autor: Sublimatio »

Przestań kolorować, nie stawiam tezy, tylko jak to znów powtarzam po raz enty- opinię.

(Więc: uważam że A, i ty zacznij rozmyślać czy moje rozważania mogą być błędne lub mogą być prawdą, przecież tematem dyskusji jest księga czarów, więc jak do licha coś udowodnić?)



Deprecjonuję światopogląd innych? Rozbawiłeś mnie :)



Skandalicznie się zachowuję wobec innych użytkowników forum? Teraz mnie uraziłeś, bowiem cały czas zachowuję kulturalne pismo i wypowiedzi (no, może z wyjątkiem 'głupcze'). Tylko twoje "pieski u nogi" by powiedziały, że masz rację, ponieważ z żadnego mojego posta nie można wyczytać jakiegoś skandalicznego zachowania.



Odmowa argumentacji nie jest czymś złym, co trzeba karać, odmowa taka jest po prostu niechęcią do dzielenia się z innymi wiedzą, bądź czymś innym, jest jakby sprawą osobistą, do której nie trzeba się wtykać.



~Mam nadzieję, że w końcu coś do Ciebie dotarło, Orsonie. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Sublimatio
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: sob sie 15, 2009 9:58 am
Kontakt:

Re: Odwołanie od warna.

Post autor: Sublimatio »

Trudno, po miesiącu zniknie- szkoda, że forum rządzą snoby :(
Ostatnio zmieniony czw sie 27, 2009 2:41 pm przez Sublimatio, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „OPINIE, UWAGI I SKARGI”