20€ dla każdego spirytualisty czy OOB'owca

Awatar użytkownika
Lazy
Full Active
Posty: 546
Rejestracja: pn paź 01, 2007 9:35 pm
Kontakt:

Re: 20€ dla każdego spirytualisty czy OOB'owca

Post autor: Lazy »

<b> ADAX </b>

<!--quoteo--><div class='quotetop'>CYTAT</div><div class='quotemain'><!--quotec-->hahaha jak są tacy mocni "czarodzieje" to niech to pokażą choć by i za darmo po prostu, może być bez wielkiego rozgłosu, ale chce wiedzieć czy to co opowiadają jest prawdą<!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->

Ci którzy posiadają takie zdolności,to po pierwsze nie chwalą się nim,i a po drugie nie będą tego "pokazywać" za kasę czy friko.
ŻYCIE JEST TYLKO GRĄ

WSZYSTKO,CZYM ONO JEST,TO ILUZJA,ALE WY,GRACZE,DOSZLIŚCIE DO PRZEKONANIA,ŻE TO JEDYNA RZECZYWISTOŚĆ
Awatar użytkownika
Lazy
Full Active
Posty: 546
Rejestracja: pn paź 01, 2007 9:35 pm
Kontakt:

Re: 20€ dla każdego spirytualisty czy OOB'owca

Post autor: Lazy »

<b>@ Pantanal</b> są pewne zasady
ŻYCIE JEST TYLKO GRĄ

WSZYSTKO,CZYM ONO JEST,TO ILUZJA,ALE WY,GRACZE,DOSZLIŚCIE DO PRZEKONANIA,ŻE TO JEDYNA RZECZYWISTOŚĆ
Awatar użytkownika
Staszewski
Infrzak
Posty: 72
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 12:38 am
Kontakt:

Re: 20€ dla każdego spirytualisty czy OOB'owca

Post autor: Staszewski »

No tak są "pewne zasady", które reguluje "sam wiesz kto" :D
O tempora! O mores!
Awatar użytkownika
troll85
Infrańczyk
Posty: 128
Rejestracja: pn sie 13, 2007 3:37 pm
Kontakt:

Re: 20€ dla każdego spirytualisty czy OOB'owca

Post autor: troll85 »

<a href="http://gabi502.webpark.pl/cennik.htm" target="_blank">http://gabi502.webpark.pl/cennik.htm</a> masz kmobiete cennik, numer tel, wieloletnie doświardczenie( tą stronke chyba z 6-7 lat temu tez widzialem na necie) dzwon i sie dowiedz czy Ci udowodni



ja moge puścić bąka przez zapałke ii powstanie kula ognie która spali snopka... czy to sie kwalifikuje do nagrody ?



na forum napisałem któe to osoby mi nie udowodniły swoich zdolności któymi sie chwaliły i tylko później wielkie pretensje fdo mnie miały, ze brak czasu, ze natretny bylem jak sie dopominałem, że miałem sam coś zrozumieć a nie oni mi podawać na tacy itp, na poczatku rozmowy ok ale jak co do czego nie potrafili dotrzymywać terminów to juz nie tacy mili byli i mieli do mnie wielkie pretensje ze im nie wyszlo, ze maja zakaz pracy ze mną, ze jestem wyjątkową osobą z któą nie mają pozwolenia na prace, ze w poprzednich wcieleniach coś tam spaliłem i teraz nie wychodzi praca ze mną, i wiele innych podobnych tłumaczeń
Ostatnio zmieniony czw wrz 10, 2009 5:50 am przez troll85, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Niekwestionowany96
Infranin
Posty: 276
Rejestracja: śr mar 12, 2008 8:43 pm
Kontakt:

Re: 20€ dla każdego spirytualisty czy OOB'owca

Post autor: Niekwestionowany96 »

No i w sprawy paranormalne zaczynają wpierdalać się pieniądze !
Zmiany Dla Niekwestionowanych

<div align='center'>[ external image ]
</div>
Mad_Death_dragon
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: czw lip 09, 2009 10:02 am
Kontakt:

Re: 20€ dla każdego spirytualisty czy OOB'owca

Post autor: Mad_Death_dragon »

Jeśli ktoś oczywiście robi to dla pieniędzy. ja tego nigdy nie robiłem , w ogóle teraz przestałem bawić się w takie coś. Powód? Banalny.

Nie wszystko złoto co się świeci, nie wszytko zdolności co da się naturalnie wyjaśnić.

<b>troll85 </b> wybacz ale zadam Ci pytanie. Może to Ty nie potrafiłeś rozmawiać z tymi ludźmi i dlatego po prostu Cię olali?
Chamem byłem, chamem będę i chamem zostanę

Awatar użytkownika
troll85
Infrańczyk
Posty: 128
Rejestracja: pn sie 13, 2007 3:37 pm
Kontakt:

Re: 20€ dla każdego spirytualisty czy OOB'owca

Post autor: troll85 »

jakby potrafili to czym sie chwalili to by nie olewali, przeczytaj sobie temat niejakiej Inasenergie , same przechwalki a jak co do czego to lipa, na wielu forach w polowie czerwca wielką reklamę zrobiła a jak przyszło komuś pomóc to nic z tego, ona nie ma czasu dopiero za 2 miesiace we wrześniu, i kazdy dostawał taką samą odpowiedź, z kilkoma innymi osobami z tego forum jest podobnie same przechwałki a jak co do czego to lipa....



<a href="http://forum.gazeta.pl/forum/w,847,9721 ... dzony.html" target="_blank">http://forum.gazeta.pl/forum/w,847,9721 ... ny.html</a>



<a href="http://www.paranormalne.eu/forum/duchy- ... t5150.html" target="_blank">http://www.paranormalne.eu/forum/duchy- ... 50.html</a>
Awatar użytkownika
Zit
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: pt sty 12, 2007 11:18 am
Kontakt:

Re: 20€ dla każdego spirytualisty czy OOB'owca

Post autor: Zit »

<!--quoteo(post=61038:date=czw, 10 wrz 2009 - 12:10:name=Niekwestionowany96)--><div class='quotetop'>CYTAT(Niekwestionowany96 @ czw, 10 wrz 2009 - 12:10) <a href="index.php?act=findpost&pid=61038"><{POST_SNAPBACK}></a></div><div class='quotemain'><!--quotec-->No i w sprawy paranormalne zaczynają wpierdalać się pieniądze !<!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->

To była tylko kwestia czasu.
[ external image ]

,, Veni Vidi Vici" - przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem



Timeo Danaos Et Dona Ferentes ;)



**********Sol Omnibus Lucet!!!**********
Mad_Death_dragon
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: czw lip 09, 2009 10:02 am
Kontakt:

Re: 20€ dla każdego spirytualisty czy OOB'owca

Post autor: Mad_Death_dragon »

<!--quoteo--><div class='quotetop'>CYTAT</div><div class='quotemain'><!--quotec-->Przede wszystkim proponuję zauważyć, że nie chodzi tutaj o próbę naturalnego wyjaśnienia zjawisk tylko ich pokazu, którego nie da się wyjaśnić w sposób naturalny. Jeśli ktoś zgadnie 10 razy pod rząd, albo nawet 2 razy, co dana osoba myśli, to jest to już ogromny sukces. Zwracam uwagę na tę jakże istotną różnicę.<!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->

Ok dobra podam przykład. Siedzę z kolegą rozmawiamy sobie. Nagle moment, pomyślałem o pewnej liczbie, w tym samym czasie kolega tez o niej pomyślał. Czy to zbieg okoliczności? Możliwe. Chwilę później motyw. Rozmawiamy o swoich dziadkach. W końcu stwierdzam iż jego dziadek ma na imię tak i tak , ile ma lat i jak żył dotychczas. O dziwo zgadza się. Co jest śmieszne, nie znam jego tak dobrze (kolegę oczywiście) żeby mówić kim jest on sam a co mówić jego dziadek. Zauważmy iż ludzie w jakiś sposób są telepatami. Wszyscy. Nie którzy potrafią korzystać z tego daru inni mają tylko przebłyski tej zdolności.

A co do wywołania duchów, każdy może wywołać ducha. Każdy z Nas. Tylko iż nie każdy potrafi zabezpieczyć się podczas seansu i później. Wielu młodych ludzi eksperymentuje z wywoływaniem duchów ale to do niczego dobrego nie prowadzi gdyż sam fakt iż nie potrafią go potem odesłać mówi o tym. Internet stał się wszechnicą wiedzy o spirytyzmie i spirytualizmie. każdy może znaleźć jakiś sposób na przywołanie ducha, ale rzadko gdzie można znaleźć jakiś o odwołaniu ducha.

Czemu ? <b>Orson </b> to dobrze ujął

<!--quoteo--><div class='quotetop'>CYTAT</div><div class='quotemain'><!--quotec-->Bo spirytyści twierdzą, że można wywołać ducha, ale rzecz jasna, tylko oni to potrafią, albo potrafią bez szody dla zdrowia. Zatem w podtekście chcą mieć monopol na tego typu działalność.<!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->
Chamem byłem, chamem będę i chamem zostanę

Wróć do „ARTYKUŁY SERWISU INFRA”