Czysta Nauka - Piramidy

Filmy o najnowszych odkryciach naukowych, badaniach, teoriach
Awatar użytkownika
matek26
Infrzak
Posty: 96
Rejestracja: pn cze 01, 2009 5:42 pm
Kontakt:

Czysta Nauka - Piramidy

Post autor: matek26 »

Piramidy to jedyny ocalały cud świata starożytnego, a zbudowane zostały przez naród nie znający koła... Film pokazuje jak zostały zbudowane i jak przetrwały tyle wieków.



1 Część

2 Część

3 Część

4 Część

5 Część
Awatar użytkownika
Lazy
Full Active
Posty: 546
Rejestracja: pn paź 01, 2007 9:35 pm
Kontakt:

Re: Czysta Nauka - Piramidy

Post autor: Lazy »

Zastanawia mnie jedno,czy ci tzw.naukowcy są debilami,czy robią to dla pieniędzy
ŻYCIE JEST TYLKO GRĄ

WSZYSTKO,CZYM ONO JEST,TO ILUZJA,ALE WY,GRACZE,DOSZLIŚCIE DO PRZEKONANIA,ŻE TO JEDYNA RZECZYWISTOŚĆ
Awatar użytkownika
MARCO
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: ndz sie 23, 2009 10:05 pm
Kontakt:

Re: Czysta Nauka - Piramidy

Post autor: MARCO »

:rolleyes:







Myśle że i jedno i drugie.Film niczego nie dowodzi,to są nasze mniemania że tak można by było budować.Co jest dla mnie kompletną bzdurą.Pomijam czas budowy bo pewnie wydłużyłby się o następne 5o lat albo i lepiej.A gdzie zapłata tym ludziom ,wyżywienie a ich rodziny.Trzeba zdać sobie sprawę że wszystko to razem na tamte czasy to grube miliony dolców na dziś.A przecież nie samą robotą się żyje.Jeśli to nie byli niewolnicy trzeba im zapewnić godziwe chwile odpoczynku,rozrywki ,wszystko to szmalec.Nie wiem czy Egipcjan było stać na takie przedsięwzięcie.A poza tym ,wiedząc że ich budowle przetrwają tysiąclecia ,choćby dla potomnych,wypadało by wśród tysięcy hieroglifów w samych piramidach i nie tylko,wykuć JAK to stawiali ,tym bardziej że wykuwali frazy różne,też i nie mające większego znaczenia.Moim skromnym zdaniem faraonowie tylko wykorzystali je jako grobowce,no bo tylko ktoś kto ma zaszczyty i pieniądze może wykupić sobie fajną działkę.A co dzis tak nie jest?
Byliśmy Gdzie Jesteście Będziecie Gdzie Jesteśmy
Awatar użytkownika
MARCO
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: ndz sie 23, 2009 10:05 pm
Kontakt:

Re: Czysta Nauka - Piramidy

Post autor: MARCO »

:rolleyes:



A no i jeszcze bardzo ważna kwestia.Goście nie znali koła.No dobra,ale podstawę wyznaczyli na podstawie RUCHU GWIAZD na horyzoncie ,no to jest półkole nie?
Byliśmy Gdzie Jesteście Będziecie Gdzie Jesteśmy
ODPOWIEDZ

Wróć do „NAUKA”