Chiny: Najnowsze relacje

Raporty, zdjęcia i nagrania UFO ze świata.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Chiny: Najnowsze relacje

Post autor: Rysiek23 »

Trwa chińska UFO-gorączka. Pojawiły się także nowe rewelacje nankińskich astronomów i jak spodziewaliśmy się, obiekt sfilmowany w czasie zaćmienia Słońca to...



SZCZEGÓŁY W SERWISIE INFRA
Awatar użytkownika
Kalatos
Infranin
Posty: 240
Rejestracja: czw gru 18, 2008 11:53 am
Kontakt:

Re: Chiny: Najnowsze relacje

Post autor: Kalatos »

Przeczytałem artykuł i jak zawsze podoba mi się styl i podejście do tematu ;) Cóż mogę dodać? A to że jestem sceptyczny co do faktu obserwowania takiej ilości "Ufo" w państwie środka.. Co może być przyczyną takiej ilości obserwacji? A choćby prosty fakt że ludzie nie potrafią rozróżnić balonu meteorologiczne od kosmicznego spodka, kolejnym winowajcą mogą być pioruny kuliste które po prostu mają to do siebie że zachowują się dziwnie. Potrafią latać pod wiatr, zwalniać swoją prędkość, zmieniać swoją objętość (Teoria) Kolejnymi znaczącymi obiektami ludzkich rąk obecnymi w relacjach mogą być po prostu lampiony co wcale mnie nie dziwi - wszak to Chiny i ich ilość jest o wiele większa niż w naszym kraju etc.. Takich przykładów mogę podać jeszcze wiele wiele w każdym razie istotny jest fakt iż z roku na rok z państw takich jak Chiny mamy co raz więcej obserwacji i jeśli chcecie to mi uwierzcie albo nie ale są to zwykłe obserwacje obiektów wykonanych ludzką ręką lub po prostu złudzeń których w atmosferze mamy bez liku ;) Jestem pewien że tych relacji będzie coraz więcej^^ No cóż taka mentalność ludzi jeśli nie wiesz co to lata ci nad głową koniecznie musisz nazwać to ufo przy okazji nagrywając lub fotografując obiekt wywołasz lekką lokalną sensację medialną. Pozdrawiam!
"Fanatyzm religijny to największe zło tego świata"
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Chiny: Najnowsze relacje

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='Newsman' post='61041' date='czw, 10 wrz 2009 - 10:36']W kwestii szkolnego incydentu, chodzi o wydarzenia w Ruwa, ktorych 15 rocznica niedługo minie:

Więcej: http://infra.org.pl/fenomen-ufo/ufo-wiat/729-film-z-ruwa[/quote]



Zachęcam do przeczytania najnowszego artykułu o incydencie w Ruwa: LINK
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE ZE ŚWIATA”