O wampirach

Ogólnie o magii
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: O wampirach

Post autor: asiatko31 »

Masz prawo myśleć ze mój zamysł się nie powiódł. I to nie jest żaden atak na sceptycznie podejście. Tylko propozycja zamknięcia tematu. Przecież to jest jasne i proste ze to sobie wymyślili jest to bzdura. Za to Moderatorzy zrobią jak zechcą. Przecież mogą moją propozycje zamknięcia tematu zlekceważyć.....
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: O wampirach

Post autor: asiatko31 »

[quote name='Pantanal' post='61988' date='pon, 28 wrz 2009 - 11:18']Idąc tym tokiem myślenia, można dojść do wniosku, że sama idea forum jest bezsensowna i w ogóle należy zlikwidować internet[/quote]



To jest twoja opinia. Z ręką na sercu nawet tak nie pomyślałam. Za to wyraźnie napisałam i chodzi mi o to ze jak coś się wyjaśniło i jest wiadome np. 100% ze to są bzdury, ze to nie istnieje to można zamknąć temat. I założyć jakiś inny temat np. Zakazana archeologia czy starożytna historia itp itd



[quote name='Pantanal' post='61988' date='pon, 28 wrz 2009 - 11:18']bo ludzie najczęściej kłócą się o głupoty[/quote]



Tak to prawda ze ludzie kłócą się o głupoty, drobiazgi ale to pewne istotki prowokują do tego. Ja sama osobiście uważam ze my wszyscy mamy swoje ważniejsze osobiste problemy.
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: O wampirach

Post autor: asiatko31 »

[quote name='Pantanal' post='61990' date='pon, 28 wrz 2009 - 12:34']Nie wiem, co miałaś na myśli, ale widze, że się wykręcasz. Na tym forum jest tyle tematów, że aż można się pogubić. Dlatego wciąż nie rozumiem twojej intencji. A przecież dyskutować można, nie tylko o korzeniach wampiryzmu, ale i współczesnej modzie.[/quote]

Jeśli chcesz dalej rozmawiać na ten temat. Proponuje przejść na PW. Bo to jest temat jest o wampirach Ale mogę ci jedno napisać. To jest twoja opinia ze się wykręcam........
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
Awatar użytkownika
Niekwestionowany96
Infranin
Posty: 276
Rejestracja: śr mar 12, 2008 8:43 pm
Kontakt:

Re: O wampirach

Post autor: Niekwestionowany96 »

Czy ten temat to jakaś cwana propaganda ? Czemu Pantanalu nalegasz wypowiadania się Asi w tym temacie ? Czekasz na to aby znów kogoś wyśmiać ?
Zmiany Dla Niekwestionowanych

<div align='center'>[ external image ]
</div>
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: O wampirach

Post autor: Rysiek23 »

Nie rozumiem tej dyskusji. Asiu sugerujesz, że skoro Orson napisał artykuł wyrażając pewną koncepcję dotyczącą wampiryzmu to nie ma o czym dyskutować? Moim zdaniem wręcz przeciwnie. Więc przestańcie debatować czy zamykać temat czy nie tylko wyraźcie swoje zdanie w związku z artykułem :)
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: O wampirach

Post autor: asiatko31 »

O Matko i córko a mówcie sobie co chcecie.......

Drogi Rysiu wybacz mi ze wyraziłam swoją opinie na ten temat.
Ostatnio zmieniony pn wrz 28, 2009 6:48 pm przez asiatko31, łącznie zmieniany 1 raz.
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „DYSKUSJA OGÓLNA”