Białoruś: UFO nad wsią Proskurna

Raporty, zdjęcia i nagrania UFO ze świata.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Białoruś: UFO nad wsią Proskurna

Post autor: Rysiek23 »

[ external image ]W lipcu 2009 roku we wsi Proskurna znajdującej się w obwodzie homelskim doszło do tajemniczej obserwacji obiektu w kształcie dysku, który zawisł nad polem, przez które przebiegają linie wysokiego napięcia doprowadzające prąd do jednej z największych fabryk metalurgicznych w kraju. Wydarzenie z 25 lipca nie było jednak ostatnim, jakie miało tam miejsce…



SZCZEGÓŁY
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Białoruś: UFO nad wsią Proskurna

Post autor: azor »

[quote name='RysiekINFRA' post='62016' date='pon, 28 wrz 2009 - 23:37'][ external image ]W lipcu 2009 roku we wsi Proskurna znajdującej się w obwodzie homelskim doszło do tajemniczej obserwacji obiektu w kształcie dysku, który zawisł nad polem, przez które przebiegają linie wysokiego napięcia doprowadzające prąd do jednej z największych fabryk metalurgicznych w kraju. Wydarzenie z 25 lipca nie było jednak ostatnim, jakie miało tam miejsce…



SZCZEGÓŁY[/quote]





Bardzo ciekawy przypadek nie ze wzgledu na kształtu i opis zjawiska ale fakt gdzie ono wystąpiło bezludne pola oraz lina energetycza wysokiego napieca choć z fotk ito wygląda jak średniego. Dobrze że na takie szczegły zwracają tamtejsi baddacze ja ostatnio badałem dwa zdarzenie typu ce-1 CE- 2 i tez wystąpiły w pobliżu silnych źródeł napięcia skoro jest to reguła czesto reguła staje sie prawidłowością (pisłą o tym Bzowski oraz ja) nie sądze aby był to efekt zgromadzenia elementów z fabryk itp ja 2 km dalej mam Zkłady Magnezytowe - Cukrownia, zakład konstrukcji stalowych, linie wysokiego i średniego napiecia i co ciekawe w tym terenie zaobserwowano ponad 15 obserwacji UFO w tym Ce- 1 oraz Ce-2 a jeśli chodzi o mnie wykonuję tam dla wielu kontrowersyjne fotki ''UFO'' w 4 przypadkach majacych mocne dowody Za...
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE ZE ŚWIATA”