Wiadomość wideo Charliego Sheena do prezydenta Obamy

Filmy związane z teoriami spiskowymi, NWO
Awatar użytkownika
Ogrzyslaw
Infrańczyk
Posty: 140
Rejestracja: ndz kwie 13, 2008 11:06 am
Kontakt:

Wiadomość wideo Charliego Sheena do prezydenta Obamy

Post autor: Ogrzyslaw »

Ostatnio zmieniony ndz paź 18, 2009 3:57 pm przez Ogrzyslaw, łącznie zmieniany 1 raz.
"Współczesny świat znajduje się w stanie tak daleko posuniętego rozkładu, iż nie powinniśmy się obawiać, że się nie zawali."

[right]Nicolás Gómez Dávila[/right]
Awatar użytkownika
Immortal_girl
Infrańczyk
Posty: 152
Rejestracja: sob kwie 26, 2008 2:00 pm
Kontakt:

Re: Wiadomość wideo Charliego Sheena do prezydenta Obamy

Post autor: Immortal_girl »

Gdy ktoś znany i szanowany, zwraca się z taką "prośbą" i przesłaniem do samego prezydenta, ma oczywiście większe przebicie. Widać, ze człowiek chce znać prawdę, dąży do niej i wie, ze to wszystko to było oszustwo. Ale wątpie, aby powołanie nowej ekipy i rozpoczęcie nowego śledztwa przyniosła jakieś skutki. Kto wie ile ludzi próbujących odkryć prawdę straciło życie..

Jednak dobrze, że ktoś dalej domaga się prawdy. Że ktoś dalej "walczy" i ukazuje, że nie wszyscy ludzie są zapatrzeni dokładnie w to co podają media i rząd a sami chcą poznać prawdę, nie dają się oszukać.
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: Wiadomość wideo Charliego Sheena do prezydenta Obamy

Post autor: aelreda »

Jakoś nie przemawia do mnie osoba samego Sheena, człowieka który nadużywał i pewnie nadal nadużywa alkoholu i narkotyków, został pozwany do sądu przez byłą partnerkę za znęcanie się fizyczne i psychiczne nad nią i ich dziećmi.

Fajnie, że solidaryzuje się z osobami bezpośrednio związanymi z wymienionymi katastrofami, jednakże jak nadmieniłam wcześniej, Sheen nie powinien zabierać się za taką działalność przy swojej reputacji.

Awatar użytkownika
Conspiracy
Zaangażowany Infranin
Posty: 369
Rejestracja: pt lut 20, 2009 12:57 pm
Kontakt:

Re: Wiadomość wideo Charliego Sheena do prezydenta Obamy

Post autor: Conspiracy »

[quote name='Aelreda' post='62705' date='pon, 19 paź 2009 - 00:56']Jakoś nie przemawia do mnie osoba samego Sheena, człowieka który nadużywał i pewnie nadal nadużywa alkoholu i narkotyków[/quote]



Podobno to otwiera umysł ;)



Co do Sheena to jest nie mniej szemrany niż Alex Jones...
Jestem Głosem Twoich Myśli...

[ external image ]

Kiedy leżę w łóżku, mam mroczną przeszłość!
ODPOWIEDZ

Wróć do „TEORIE SPISKOWE”