"Orbs" na nagraniu fundacji N.

Trójkąt bermudzki, fenomeny przyrody
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: "Orbs" na nagraniu fundacji N.

Post autor: azor »

Dla mnie film nie jest przekonywujący i sądzę że to da sie wyjaśnić ale gruntowną analizą przyznam że sprzęt mają fajny i lepiej gdyby np monitorowali jakieś miejsce np pod kątem obserwacji UFO w tym tych ''niewidocznych' 'sądze że efekt byłby ciekawszy niż ta ''kulka''
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: "Orbs" na nagraniu fundacji N.

Post autor: UFOWORLDNEWS »

[quote name='revolt' post='63068' date='nie, 01 lis 2009 - 18:17']Dobra. Ludzie wypisujacy komentarze pod owym artykulem forsuja teze, ze to maly pajeczak, ktory pojawil sie przed/na oslonie jednej z kamer. Podobno na powiekszeniach widac, jak wywija odnozami :) Ja mimo usilnych staran tego nie dostrzeglem. Pozatym w pierwszej chwili to "cos" jest na kamerach nr 3 oraz nr2, wiec pajak musialby sie rozdwoic...



Martwi mnie tylko, ze ow Rafal nie podszedl w strone kamery... mozna by wtedy okreslic czy to cos jest blisko obiektywu, czy gdzies na polem. A nawet taka sugestia na filmie pada...[/quote]



Człowieku kto forsuje takie tezy?Gdzie tak jest napisane?

Z takich rzeczy później wynikają jakieś brednie, że po to jest ta dyskusja żeby atakować FN.Tak nie jest. :excl:

A co do drugiego stwierdzenia to Pani MŻ podeszła do kamery nr.3 na odległość nie większą niż 0,5m i nadal ,,kula" była przed nią więc masz odpowiedź.

Tak jak napisał Rysiek lepiej zacznijmy się uganiać za czym innym bo z małej ,,kulki" zaraz będzie DUŻY problem.
Ostatnio zmieniony ndz lis 01, 2009 5:00 pm przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Niekwestionowany96
Infranin
Posty: 276
Rejestracja: śr mar 12, 2008 8:43 pm
Kontakt:

Re: "Orbs" na nagraniu fundacji N.

Post autor: Niekwestionowany96 »

Panowie nie wpadajmy w paranoje... Czas pokaże co tak naprawdę działo się na kamerach FN. Skoro twierdzą że jest to ewenement na skale światową jak mówią załoganci jestem pewien że znajdzie się choć jedna osoba która będzie chciała wyjaśnić tą całą sprawę oraz zbada nagrania. Miejmy nadzieje że będzie to ktoś spoza załogi FN.
Zmiany Dla Niekwestionowanych

<div align='center'>[ external image ]
</div>
Awatar użytkownika
revolt
Infrańczyk
Posty: 112
Rejestracja: wt cze 17, 2008 7:00 am
Kontakt:

Re: "Orbs" na nagraniu fundacji N.

Post autor: revolt »

[quote name='UFOWORLDNEWS' post='63071' date='nie, 01 lis 2009 - 18:58']Człowieku kto forsuje takie tezy?Gdzie tak jest napisane?[/quote]



Forsuja ludzie komentujacy artykul na stronach fundacji... ciezko tego nie zauwazyc, choc opinii jest tajm sporo. I faktycznie moze byc to naswietlony pajaczek.



Pierwszy lepszy cytat:



"Od 23 minuty filmu DOSKONALE WIDAC ze obiekt jest PAJECZAKIEM! Nie mowiac juz, ze nikt nawet nie zauwazyl, iz jest on na pierwszym planie, kiedy kobieta podchodzi do kamery i macha reka (nawet widac jak pajak reaguje i zwiewa), tylko dalej slyszymy rozmowy "podlatuje do ciebie" "jast kolo ciebie" itd. (...)"



I mysle, ze to rozwiazanie tej zagadki.

Ja nigdy nie atakowalem FN ;) jest mi naprawde obojetna.



pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony ndz lis 01, 2009 9:51 pm przez revolt, łącznie zmieniany 1 raz.
"Badzcie sceptykami... ale miejcie tez otwarte umysly"



"...nasza Polsko mała - Idź pod prąd !"
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: "Orbs" na nagraniu fundacji N.

Post autor: UFOWORLDNEWS »

[quote name='revolt' post='63076' date='nie, 01 lis 2009 - 23:47']Forsuja ludzie komentujacy artykul na stronach fundacji... ciezko tego nie zauwazyc, choc opinii jest tajm sporo. I faktycznie moze byc to naswietlony pajaczek.



Pierwszy lepszy cytat:



"Od 23 minuty filmu DOSKONALE WIDAC ze obiekt jest PAJECZAKIEM! Nie mowiac juz, ze nikt nawet nie zauwazyl, iz jest on na pierwszym planie, kiedy kobieta podchodzi do kamery i macha reka (nawet widac jak pajak reaguje i zwiewa), tylko dalej slyszymy rozmowy "podlatuje do ciebie" "jast kolo ciebie" itd. (...)"



I mysle, ze to rozwiazanie tej zagadki.

Ja nigdy nie atakowalem FN ;) jest mi naprawde obojetna.



pozdrawiam.[/quote]



Tym razem to ja się zagalopowałem chodziło mi o twój pos pierwszy a nie cały art na stronach FN:)
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: "Orbs" na nagraniu fundacji N.

Post autor: azor »

Swego czasu bodaj ponad 10 lat temu napisał do mnie jakiś Polak z Kanady i przedstawił kilka fotek swojej około 2 m piramidy oraz zdjęc jakie wykonał to co zaprezentowała FN było niczym w porówniu z tymi zjawiskami tego człowieka jak odnajdę je przedstawie je były to głównie zdjęcia wykonywane zwykłym aapratem na klisze i w dodatku w zimie widać było np. dużą czerwona kulę i inne formy świetlne ale zawsze koło tej piramidy
Awatar użytkownika
Niekwestionowany96
Infranin
Posty: 276
Rejestracja: śr mar 12, 2008 8:43 pm
Kontakt:

Re: "Orbs" na nagraniu fundacji N.

Post autor: Niekwestionowany96 »

Jak wytłumaczymy kule które zostały wcześniej nagrane przez FN , bodajże przed zapadnięciem zmroku ?
Zmiany Dla Niekwestionowanych

<div align='center'>[ external image ]
</div>
ODPOWIEDZ

Wróć do „NIEWYJAŚNIONE ZJAWISKA”