Obamę wezwano do otwarcia akt UFO i pozaziemskiej inżynierii

Teorie dotyczące 9.11, tajne zakony i stowarzyszenia, New World Order
Reaper
Infrańczyk
Posty: 198
Rejestracja: czw lis 08, 2007 11:31 am
Kontakt:

Re: Obamę wezwano do otwarcia akt UFO i pozaziemskiej inżynierii

Post autor: Reaper »

roswell można oficjalnie uznać za kłamstwo z dwóch powodów :



1. Oficjalne prawdziwe wyjaśnienie sprawy jest utajnione. W sumie wszyscy myśleli że balon mogul to wszystko ? Jednak nie jak twierdzi rząd, Clinton został zablokowany, to samo Carter. Nixon (powiedział coś w stylu że wie ale nie powie) podobno wiedział ale zabroniono mu mówić



2. Gdy wszyscy łącznie z Friedmanem doszli do wniosku że w roswell nic nie spadło proste badania archeologiczne dowiodły że coś jednak spadło wtedy i wyryło rów w ziemii czyli nie mógł tego zrobić balon. Tak samo nie mógłbyć to samolot gdyż samolot z tamtych czasów już dawno przeszedłby do wersji rozwojowej oficjalnej, tzn zestarzałby się i trafiłby do książek np "janes aerospace weekly" czy innych tam
Ostatnio zmieniony ndz lip 05, 2009 12:47 pm przez Reaper, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Obamę wezwano do otwarcia akt UFO i pozaziemskiej inżynierii

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Ja tam jestem za tym , że coć tam jednak spadło ale wraz z latami doczepiano do tej historii różne niepotrzebne bombki jak do choinki.
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Obamę wezwano do otwarcia akt UFO i pozaziemskiej inżynierii

Post autor: UFOWORLDNEWS »

To ciekawe zjawisko kto by pomyślał, że UFO stanie się zagrywka polityczną.Tego chyba nikt nie przewidział.Tylko co to daje nic te same bajki krążą po internecie.
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Obamę wezwano do otwarcia akt UFO i pozaziemskiej inżynierii

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Pamiętajmy, że to my widzimy co chcemy przecież media to nie tylko UFO.Ale takowe interesuje wielu szkoda , że nic poza tym.
Ostatnio zmieniony pt wrz 18, 2009 10:51 am przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
spacemaster92
Full Active
Posty: 544
Rejestracja: sob paź 04, 2008 10:07 am
Kontakt:

Re: Obamę wezwano do otwarcia akt UFO i pozaziemskiej inżynierii

Post autor: spacemaster92 »

No i Baraku gdzie ujawnione akta??
Czy wiesz że tylko jedno naciśnięcie guzika może przekreślić 10 000 lat ludzkiej cywilizacji ? A to ...będzie dopiero początek końca .


"Laa shay'a waqi'un mutlaq bale kul'un mumkin"
 
"Jedno ziarenko ryżu może przechylić szale. Jeden człowiek może odmienić losy całego świata"
Awatar użytkownika
sasquatch
Homo Infranius
Posty: 430
Rejestracja: śr mar 07, 2007 11:30 am
Kontakt:

Re: Obamę wezwano do otwarcia akt UFO i pozaziemskiej inżynierii

Post autor: sasquatch »

Sprawa odtajnienie informacji wróciła. Rzekomo właśnie dlatego dostał Nobla. Tak przynajmniej twierdzą ludzie tacy jak David Wilcock. Konferencja miała by mieć miejsce niedługo po ceremonii wręczenia nagody, czyli na przełomie roku.
Ostatnio zmieniony wt lis 10, 2009 2:36 pm przez sasquatch, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Obamę wezwano do otwarcia akt UFO i pozaziemskiej inżynierii

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Tak ludzie z Exopolitic`s znowu zaczęli trzepotać skrzydłami.Niedługo postaram sie wrzucić małe tłumaczenie w tej kwestii najpewniej jutro. :lol:
Ostatnio zmieniony wt lis 10, 2009 3:42 pm przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Lilith
Zaangażowany Infranin
Posty: 303
Rejestracja: pn lis 09, 2009 9:52 am
Kontakt:

Re: Obamę wezwano do otwarcia akt UFO i pozaziemskiej inżynierii

Post autor: Lilith »

Tak sobie myślę,że nawet jeżeli coś tam odtajnią to będzie to przysłowiowy wierzchołek góry lodowej.Coś do rzucenia masom na pożarcie ;) niestety.

Mam takie wrażenie,że Obama bardzo przygasł od kiedy poznał sekrety Ameryki.
Awatar użytkownika
Kalatos
Infranin
Posty: 240
Rejestracja: czw gru 18, 2008 11:53 am
Kontakt:

Re: Obamę wezwano do otwarcia akt UFO i pozaziemskiej inżynierii

Post autor: Kalatos »

[quote name='Lilith' post='63347' date='wto, 10 lis 2009 - 22:27']Tak sobie myślę,że nawet jeżeli coś tam odtajnią to będzie to przysłowiowy wierzchołek góry lodowej.Coś do rzucenia masom na pożarcie ;) niestety.

Mam takie wrażenie,że Obama bardzo przygasł od kiedy poznał sekrety Ameryki.[/quote]



Szczerze? W cuda nie wierzę i jestem przekonany że do odtajnienia jakichkolwiek akt nie ma nawet co marzyć. Dlaczego? A dlatego że powołają się zapewne na "Bezpieczeństwo Narodowe" co wcale by mnie nie zdziwiło. Obama może jedynie dać sygnał do powolnych zmian ale jeszcze sporo wody w wiśle upłynie zanim dojdzie do takich zmian. Pozdrawiam
"Fanatyzm religijny to największe zło tego świata"
ODPOWIEDZ

Wróć do „9.11, TAJNE ZAKONY, NWO”