Area51

tug
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: wt lip 14, 2009 9:13 am
Kontakt:

Area51

Post autor: tug »

Ostatnio zmieniony wt lip 21, 2009 3:07 pm przez tug, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Niekwestionowany96
Infranin
Posty: 276
Rejestracja: śr mar 12, 2008 8:43 pm
Kontakt:

Re: Area51

Post autor: Niekwestionowany96 »

Nie wiem co te zdjęcia mają oznaczać ? przecież to zwykłe zdjęcia z pierwszego lepszego poligonu lub bazy wojskowej znajdującej się na terenie polski ?
Zmiany Dla Niekwestionowanych

<div align='center'>[ external image ]
</div>
tug
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: wt lip 14, 2009 9:13 am
Kontakt:

Re: Area51

Post autor: tug »

Zrobiłem kilka fotek ponieważ wydało mi się ciekawe. Wciskasz taki guzik i w promieniu kilometra nie działają komórki :-)
spacemaster92
Full Active
Posty: 544
Rejestracja: sob paź 04, 2008 10:07 am
Kontakt:

Re: Area51

Post autor: spacemaster92 »

CO to ma wspólnego z Area 51?
Czy wiesz że tylko jedno naciśnięcie guzika może przekreślić 10 000 lat ludzkiej cywilizacji ? A to ...będzie dopiero początek końca .


"Laa shay'a waqi'un mutlaq bale kul'un mumkin"
 
"Jedno ziarenko ryżu może przechylić szale. Jeden człowiek może odmienić losy całego świata"
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Area51

Post autor: UFOWORLDNEWS »

No tug nic sensacyjnego.Już nie obowiązuje zakaz fotografowania obiektów wojskowych w Polsce od jakiś 1,5 roku przez cywili.A co zdjęcia grupowe za komuny na jednostce albo dzieci albo rodziny przepustki na jednostkę?Urodziłem się na jednostce i wychowałem wojskowej w Nowym Mieście nad/Pilicą jednostaka szkoleniowa poza Dęblinem więc wiem o co biega.:):)To były czasy:)
tug
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: wt lip 14, 2009 9:13 am
Kontakt:

Re: Area51

Post autor: tug »

Wiem, że nie sensacja ale gość, którego spotkałem w tej starej stacji radiolokacyjnej powiedział, że sprzęt jest sprawny i ma potężną moc. Mogłaby z tego być niezła aparatura do wykrywania UFO.



[ external image ]
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Area51

Post autor: UFOWORLDNEWS »

[quote name='tug' post='58032' date='wto, 21 lip 2009 - 22:20']Wiem, że nie sensacja ale gość, którego spotkałem w tej starej stacji radiolokacyjnej powiedział, że sprzęt jest sprawny i ma potężną moc. Mogłaby z tego być niezła aparatura do wykrywania UFO.[/quote]

Taka aparatura jak z projektu Magnet Wilberta Brockhousea Smitha. To by było ciekawe.
Ostatnio zmieniony śr wrz 16, 2009 5:36 pm przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
hanter97
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: wt lis 10, 2009 6:37 pm
Kontakt:

Re: Area51

Post autor: hanter97 »

Owszem ciągle piszesz o jakiejś polskiej bazie wojskowej ale nie ma tu żadnego powiązania z Area51.. :excl:
Chcieć nie zawsze oznacza wierzyć.

Pomyśl przez chwilę! To proste!
ODPOWIEDZ

Wróć do „AREA 51, TAJNE PROJEKTY”