Tactical Nuclear Penguin

Dziwactwa, cuda, ciekawostki. Czasem straszne, czasem śmieszne...
xedos
Homo Infranius
Posty: 467
Rejestracja: sob wrz 13, 2008 1:26 pm
Kontakt:

Tactical Nuclear Penguin

Post autor: xedos »

Pewien szkocki browar wyprodukował najmocniejsze piwo świata, które powinno być podawane w małych dawkach typowych raczej dla mocnych alkoholi.

Piwo o nazwie "Tactical Nuclear Penguin" ma aż 32% alkoholu i jest podobno "najbardziej ambitnym i śmiałym" projektem browaru BrewDog z Fraserburgha.



Jesteśmy wniebowzięci.:):):):)
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: Tactical Nuclear Penguin

Post autor: Aylinn »

Kiedy bedzie u nas? :D
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
Awatar użytkownika
Kalatos
Infranin
Posty: 240
Rejestracja: czw gru 18, 2008 11:53 am
Kontakt:

Re: Tactical Nuclear Penguin

Post autor: Kalatos »

[quote name='Alyna' post='64034' date='śro, 02 gru 2009 - 16:18']Kiedy bedzie u nas? :D[/quote]

Tego to ja nie wiem ale jak się tylko pojawi to kupię sobie 2 buteleczki o tak na spróbowanie :D A jak będzie dobre to na stałe zagości w menu weekendowych napojów do obiadu etc ;)
"Fanatyzm religijny to największe zło tego świata"
Awatar użytkownika
Conspiracy
Zaangażowany Infranin
Posty: 369
Rejestracja: pt lut 20, 2009 12:57 pm
Kontakt:

Re: Tactical Nuclear Penguin

Post autor: Conspiracy »

Nie wydaje mi się aby piwko 32% mogło być smaczne, ale jeśli cena będzie stosunkowo niska to lokalna patologia z pewnością zaczęłaby się raczyć tym trunkiem.



Jeśli piwko to tylko i wyłącznie Lech ;)
Jestem Głosem Twoich Myśli...

[ external image ]

Kiedy leżę w łóżku, mam mroczną przeszłość!
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Tactical Nuclear Penguin

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Pewnie będzie sprzedawane w butelce Pet z nadrukiem 2 litry w cenie 1 albo uśmiech sołtysa. :lol:
Awatar użytkownika
Christof
Infrzak
Posty: 55
Rejestracja: wt cze 17, 2008 7:53 pm
Kontakt:

Re: Tactical Nuclear Penguin

Post autor: Christof »

[quote name='Conspiracy' post='64037' date='śro, 02 gru 2009 - 17:16']jeśli cena będzie stosunkowo niska to lokalna patologia z pewnością zaczęłaby się raczyć tym trunkiem.[/quote]



Niestety nie jest to piwo dla każdego. Butelka kosztuje 30 funtów brytyjskich, czyli około 136 zł. Ale po co pić jakieś szkockie wynalazki, jeśli u siebie w kraju mamy takie perełki jak np. Dawne niepasteryzowane z Browaru Konstancin, czy Ciechany niepasteryzowane.
Jasne, że jestem szalony, ale to nie znaczy, że nie mam racji.

Jestem szalony, a nie chory.



Robert Anton Wilson
ODPOWIEDZ

Wróć do „GABINET NIEZWYKŁOŚCI”