Wirus AH1N1 wyciekł z laboratorium farmaceutycznego!

Wiadomości z kraju i ze świata
XAURM
Infrzak
Posty: 37
Rejestracja: czw lut 14, 2008 12:57 pm
Kontakt:

Re: Wirus AH1N1 wyciekł z laboratorium farmaceutycznego!

Post autor: XAURM »

Chciało by się rzec końca teorii spiskowych nie widać, ale faktem jest że środki masowego przekazu do jednego worka wrzucają obecnie wszystko co podpada bardziej lub mniej pod słynny już wirus A/H1N1, czasem są to wręcz kuriozalne wiadomości, tym samym niektórzy przedstawiciele Wielkich Mediów automatycznie wystawiają sobie opinię wiarygodności.
Awatar użytkownika
Niekwestionowany96
Infranin
Posty: 276
Rejestracja: śr mar 12, 2008 8:43 pm
Kontakt:

Re: Wirus AH1N1 wyciekł z laboratorium farmaceutycznego!

Post autor: Niekwestionowany96 »

Jakieś 3 tygodnie temu lub więcej-mniej nie pamiętam dokładnie na tvp-2 leciał film dokumentalny poświęcony świńskiej grypie. Był tam taki ułamek filmu w którym reporter telewizyjny oraz jakiś tam doktorek pokazywali produkcje szczepionek na A/H1N1. Szczególnie utkwiło mi w pamięci zdanie gdy doktorek mówił że aby szczepionka mogła zostać wyprodukowana najpierw musieli zrobić znaczne ilości samego wirusa w postaci płynnej !. Pamiętacie kiedy to już na początku kwietnia media informowały o prawdopodobnej epidemii świńskiej grypy ? Czy teraz wyciek wirusa z laboratorium wydaje się bardziej oczywisty a choćby więcej prawdopodobny ?
Zmiany Dla Niekwestionowanych

<div align='center'>[ external image ]
</div>
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: Wirus AH1N1 wyciekł z laboratorium farmaceutycznego!

Post autor: Aylinn »

A wyciekł, wyciekł z laboratorium. Z reguły jeżeli chodzi o szczepionki to jestem za. Sama przyjęłam wszystkie obowiązkowe, nadal jestem zdrowa i nie mam autyzmu i tym podobnych chorób, które rodzice tak bardzo lubią zrzucać na szczepionki. Ale jeżeli chodzi o AH1N1 to śmiać mi się chce jak słyszę, że znaleziono go uświń. Widzieliście kiedyś zasmarkaną świnię? ;)



A tak serio. Wczoraj śmiać mi się chciało jak w RMF FM podali, że w Polce już 1000 osób choruje na AH1N1, a zmarło 20. O rany, no epidemia na całego. Powinni podać statystyki grypy sezonowej. Świńska przy niej to lekki kaszel. Tylko, że sezonowa pojawia się co roku i co roku tysiące ludzi na całym świecie ją odchorowuje, przy czym bardzo dużo umiera, a na świńskiej trzeba zarobić, chociaż nie jest tak straszna jak ją malują.



Film po polsku z angielskimi napisami.



<object width="560" height="340"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/VTRSeeTGagQ&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/VTRSeeTGagQ&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed></object>
Ostatnio zmieniony śr gru 02, 2009 2:34 pm przez Aylinn, łącznie zmieniany 1 raz.
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
Awatar użytkownika
Goodwill
Infrzak
Posty: 33
Rejestracja: wt gru 11, 2007 11:01 pm
Kontakt:

Re: Wirus AH1N1 wyciekł z laboratorium farmaceutycznego!

Post autor: Goodwill »

w wiekszości przypadków wychodzą z laboratoriów...
ODPOWIEDZ

Wróć do „WYDARZENIA I POLITYKA”