Orissa rok później- tajemnicze zjawiska

Trójkąt bermudzki, fenomeny przyrody
Sexstus Antygnostyk
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: pn lis 30, 2009 10:33 am
Kontakt:

Orissa rok później- tajemnicze zjawiska

Post autor: Sexstus Antygnostyk »

Orissa rok później- tajemnicze zjawiska



Na forum Frondy (http://forum.fronda.pl/?akcja=pokaz&id=3093353) pojawił się link do informacji

zamieszczonej na stronie archidiecezji Colombo (http://www.archdioceseofcolombo.com/news.php?id=851)



Jako tako przetłumaczyłem, ponieważ informacja była po angielsku, a wydała mi się interesująca



Oto ona:

W lipcu 2009 w stanie Orissa w Indiach miały miejsce krwawe prześladowania chrześcijan. Dwudziestodwuletnia zakonnica została spalona żywcem, gdy rozwścieczone tłumy podpaliły sierociniec we wiosce Khuntpali (Barhgarh district). W Kandhamal fanatyczni Hindusi zniszczyli kościoły i dobytek chrześcijan. Jedna z zakonnic została grupowo zgwałcona. Ojciec Tomasz Chellen, dyrektor centrum duszpasterskiego, wysadzonego w powietrze w wyniku podłożonej bomby, z ledwością uniknął spalenia żywcem.

W efekcie ponad 500 chrześcijan zostało zamordowanych, tysiące pozostałych jest rannych i bezdomnych, po tym jak ich domy zostały zrównane z ziemią. Ostatnio w Orissie mają miejsce tajemnicze i dramatyczne wydarzenia, które wzbudzają ogromne poruszenie wśród ludności.



W ostatnich miesiącach stada słoni zaczęły atakować wioski, które zamieszkiwane są przez jednych z najbardziej zajadłych zbrodniarzy z zeszłorocznych prześladowań chrześcijan. Jedna z miejscowości, gdzie rok wcześniej chrześcijanie zostali wypędzeni, a ich dobytek zniszczony, została zaatakowana przez stado słoni, które pojawiły się dokładnie rok po tamtym wydarzeniu, w lipcu 2009r., o tej samej porze dnia.



Słonie na początku za cel ataku wzięły maszynę do kruszenia skał, która należała do prowodyra anty- chrześcijańskich zamieszek. Następnie zaatakowały jego dom i farmy.



Setki wieśniaków zostało zmuszonych do szukania schronienia w obozach w stanie Orissa, ponieważ ataki się ponawiały.



Siedem osób zginęło, a kilkanaście odniosło rany, w wyniku ataku stada ok. 12- 13 słoni, w przeciągu kilku tygodni w Kandhamal district.



2500 osób z 45 miejscowości zostało dotkniętych tymi atakami, przyznał szef tego dystryktu Krishen Kumar.



Pozostaje niewyjaśnione dlaczego to stado słoni przeszło z rezerwatu Lakheri, znajdującego się w sąsiednim dystrykcie.



Stado wkroczyło aż 300km w Kandhamal district, a nawet weszło do jednego z tamtejszych miast.

Strażnicy przyrody badają miejsca ataków, starając się dowiedzieć dlaczego słonie uciekły z rezerwatu. Wieśniacy mówią, że słonie atakują stadami, powodując ogromne zniszczenia.



Rozpędzone słonie przebiegają zabudowania nie- chrześcijan uszkadzając je, następnie niszczą ogrody i domy (singling out the house) prześladowców, pozostawiając domostwa chrześcijan nietknięte.



Tych tajemniczych ataków jest coraz więcej, wg informacji słonie zniszczyły dotychczas ponad 700 domostw w 30 miejscowościach, zabijając 5 osób. ( pięć akapitów wyżej była mowa o 7 zabitych, nie wiem o co chodzi).



Na tym terenie nigdy wcześniej nie miało miejsce podobne wydarzenie. Słoniom zdaje się przyświecać konkretny cel. (The elephants are not ordinary elephants; they appear to be on a mission).



Znamienne, że na początku pojawiają się mniejsze słonie, które zdają być „zwiadowcami”, następnie dołączają do stada, którego większe osobniki dokonują dzieła zniszczenia.



„The ministry partner in India”, stwierdził: „Sądzimy, że ma to związek z zemstą za przelaną krew męczenników”. Strach przed Bogiem (tu chyba chodzi o chrześcijańskiego) spadł na miejscową ludność. Już przezwali oni zwierzęta „chrześcijańskimi słoniami”.



Z niewielką pomocą władz, wieśniacy zaczęli blokować drogi (the villagers have taken to road blockades). Słonie niszczą uprawy i wybrane zabudowania. Władze wyraziły bezsilność wobec zjawiska. Nie ma stałej populacji słoni w Sundargarh. Przybywają z Bihar, Chhattisgarh i Jharkhand, gdzie ich populacje się kurczą. Dotąd nie jest jasne jak i dlaczego dotarły one do Orissy.
Awatar użytkownika
Christof
Infrzak
Posty: 55
Rejestracja: wt cze 17, 2008 7:53 pm
Kontakt:

Re: Orissa rok później- tajemnicze zjawiska

Post autor: Christof »

To gniew boga Ganesy, który pozwolił swoim wyznawcom błyskawicznie doświadczyć działania prawa karmy. Taką mam koncepcję.
Jasne, że jestem szalony, ale to nie znaczy, że nie mam racji.

Jestem szalony, a nie chory.



Robert Anton Wilson
Awatar użytkownika
Lilith
Zaangażowany Infranin
Posty: 303
Rejestracja: pn lis 09, 2009 9:52 am
Kontakt:

Re: Orissa rok później- tajemnicze zjawiska

Post autor: Lilith »

Czyli co wychodzi na to ,że gdzie Bóg nie może tam słonia pośle :lol: ;)
Awatar użytkownika
Lazy
Full Active
Posty: 546
Rejestracja: pn paź 01, 2007 9:35 pm
Kontakt:

Re: Orissa rok później- tajemnicze zjawiska

Post autor: Lazy »

Z dobrze poinformowanych źródeł,na wiosnę "chrześcijańskie słonie" mają dotrzeć do Polski ;)

Pozdrawiam
ŻYCIE JEST TYLKO GRĄ

WSZYSTKO,CZYM ONO JEST,TO ILUZJA,ALE WY,GRACZE,DOSZLIŚCIE DO PRZEKONANIA,ŻE TO JEDYNA RZECZYWISTOŚĆ
ODPOWIEDZ

Wróć do „NIEWYJAŚNIONE ZJAWISKA”