Co to jest reiki?

Siła naszego umysłu, czyli telekineza, lewitacja etc.
x_mistrzyni_medikas_x
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: śr gru 23, 2009 6:58 pm
Kontakt:

Re: Co to jest reiki?

Post autor: x_mistrzyni_medikas_x »

Uważajcie na rozwój duchowy Megatron - to wampir energetyczny i kasmanta
Awatar użytkownika
Kalatos
Infranin
Posty: 240
Rejestracja: czw gru 18, 2008 11:53 am
Kontakt:

Re: Co to jest reiki?

Post autor: Kalatos »

[quote name='RozwójDuchaMegaton' post='64720' date='sob, 26 gru 2009 - 20:42']A kim ty jesteś żeby mnie pouczać Doświadczyłaś kiedyś drugiej struktury umiesz władać bytami? Pewnie nie. Stwórz choć jedną koncentrację energii i wyślij ją w sfere i wtedy będziesz mogła mnie pouczać:|. Mistorzowie reiki na niczym się nie znają bo rozpraszają swoją energie. Wiele osob do mnie wlasnie przychodzi od takich mistrzow ktorzy ponad skutecznosc przekladaja jakies smieszne tytuły. Sa bezużyteczni i nieskuteczni.

X_mistrzyni nie jestem żadnym wampirem. Jestes pewnie kolejna pseudo mistrzynia czegos tam a twoja wiedza opiera sie na magii z internetu.[/quote]



To jeśli potrafisz władać bytami to po proszę byś wysłał mi w tym momencie ducha do mojego mieszkania, celem abym doświadczył tejże koncentracji mocy w sferze czy jak to tam brzmi. Jeśli napiszesz że nie potrafisz, nie masz czasu, nie zrobisz tego bo coś tam, to ja ci powiem tak: Ja też mogę napisać że potrafię czynić cuda ale oczekuje że jak ktoś pisze że takich rzeczy dokonuje to niech będzie w stanie mi to udowodnić ;). Czekam do 22 a potem po prostu jak zawsze powiem że to banialuki. Pozdrawiam!
"Fanatyzm religijny to największe zło tego świata"
x_mistrzyni_medikas_x
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: śr gru 23, 2009 6:58 pm
Kontakt:

Re: Co to jest reiki?

Post autor: x_mistrzyni_medikas_x »

magiem z internetu to może jesteś ty wampirze megatonie. Czuje całą swoją aurą że wysysasz z innych i od Dariusza też już wysysasz. Dariuszu nie daj sie wmanewrować w jego gry on wyssać chce twoją energie !



Ja postaram się postawić bramę i wrota szczelne zamykać nad energiami ale nie wiem czy wampir jeśli pomaga mu sferyczny się nie przedostanie, w każdym razie spróbuję ochronić cie Dariuszu
x_mistrzyni_medikas_x
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: śr gru 23, 2009 6:58 pm
Kontakt:

Re: Co to jest reiki?

Post autor: x_mistrzyni_medikas_x »

To ja poproszę BOGA o wywalenie duszy demona z twojego ciała
ODPOWIEDZ

Wróć do „POTĘGA UMYSŁU”