Szczodre wieloryby

Dziwactwa, cuda, ciekawostki. Czasem straszne, czasem śmieszne...
x_mistrzyni_medikas_x
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: śr gru 23, 2009 6:58 pm
Kontakt:

Szczodre wieloryby

Post autor: x_mistrzyni_medikas_x »

Tak sobie dziś myślałam bo czytałam o wielorybach wypływających na plaże i pomyślałam że być może one wypływają tak tragicznie z powodu zjawiska które nazwałam ewolucyjną szczodrością myślę że one mogły w czasach starożytnych wodzić głodnych ludzi gdy podpływały do nich by się wbić i już tak się nauczyły żeby się ofiarować części ludzi aby jedli je to było w czasach gdy miały świadomość nim została zabrana a zwyczaj pozostał
Ostatnio zmieniony pn gru 28, 2009 10:02 pm przez x_mistrzyni_medikas_x, łącznie zmieniany 1 raz.
x_mistrzyni_medikas_x
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: śr gru 23, 2009 6:58 pm
Kontakt:

Re: Szczodre wieloryby

Post autor: x_mistrzyni_medikas_x »

to bardzo ciekawe, w moich przemyśleniach zawarta była tylko szczodrość wielorybów, ty podkreśliłeś tu aspekt globalnej świadomości i w zasadzie mogę się z tobą zgodzić, lecz czy jest to tylko świadomość globalna czy już może ręka boga ?
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: Szczodre wieloryby

Post autor: Aylinn »

Wieloryby wypływające na plażę żeby się ludziom ofiarować. Tylko człowiek może myśleć, że zwierzęta są dla nas i nam podlegają.



Żadne zwierzę nie poświęci się i nie da się zabić bo drugie jest głodne. Naiwność przez ciebie przemawia.
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
ODPOWIEDZ

Wróć do „GABINET NIEZWYKŁOŚCI”