Bliskie spotkanie w Portoryko (2008)

Raporty, zdjęcia i nagrania UFO ze świata.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Bliskie spotkanie w Portoryko (2008)

Post autor: Rysiek23 »

Miejsce: okolice Manati, Puerto Rico



Data: 6 listopad 2008 0100am



Następująca obserwacja UFO i obcych istot miała miejsce o 1:00 rano, w pobliżu Manati, Portoryko 6 listopada 2008.



Młody świadek został obudzony przez jego ojca, który kazał mu pójść za nim na zewnątrz domu, po drugiej stronie wzgórza obok domu, gdzie zgromadziła się reszta rodziny wszyscy patrzyli na duży podobny do łzy lub w kształcie łodzi obiekt, który znajdował się 3 do 4 metry nad ziemią około 100 metrów odległości.



Obiekt emitował głośny dźwięk przypominający buczenie. W przedniej części statku stała zarysami przypominająca postać ,,człowieka" postać pokryta błyszczącą, koloru niebieskiego ubraniu, trzymająca w rękach duże pojemnik.



Postać następnie umieściła pojemnik na ziemi i umieściła garść ziemi w środku. Pojemnik zaczął emitować jasny, czerwony promień światła, który wydawał się do podróżować w głąb przestrzeni kosmicznej.



Grupa po prostu czekała i patrzyła w zachwycie, kiedy obca postać następnie opuściła pole i wróciła z pojemnikiem powrotem do obiektu, wtedy pojazd poderwał się i znikł na nocnym niebie.



Opisali oni statek z dużym błyszczącym bulwiastym kadłubem. Godzinę później do tej samej grupy świadków dołączyła i inna grupa osób która w tym okresie zgłosiła obserwacje podobnego statku, ale pozornie większego który manewrował wysoko na niebie.



Źródło:http://www.iraap.org/rosales/2008.htm



Źródło:http://www.ufocasebook.com/2009d/puerto ... unter.html



Źródło:http://exopoliticsnews.wordpress.com/20 ... erto-rico/




A to raport z NUFORC.



Data zdarzenia : 11/6/2008 01:00

Data zgłoszenia: 11/23/2008 1:11:28 PM 13:11

Publikacja: 1/10/2009

Lokalizacja: Puerto Rico,

Kształt: Teardrop

Czas trwania:5 hours



Spałem, aż tata obudził mnie, więc powiedziałem, dlaczego budzi mnie tak wcześnie rano, więc powiedział 'po hiszpańsku ?bądź cicho i chodź tutaj". Poszedłem za nim co trwało do 3 minut na drugą stronę góry gdzie stoi mój dom, gdzie byli wszyscy moi kuzyni i moich dwóch dziadków. To jest najbardziej szokujące. Widziałem istotę o kształcie człowieka, które było przed statkiem w kształcie kropli, który unosił się 3 do 4 metrów w powietrzu. Istota była w odległości 100 stóp od nas, była okryta w błyszczącą rzeczą jak niebieski metal, wyglądała na zbroje i miała wielkie ,,coś" kształtu pudełka w rękach, a potem umieściła je na ziemi i zaczęła się unosić w powietrzu. Byłem tak zaskoczony, kiedy to zobaczyłem. Istota umieściła trochę ziemi w środku pudełka, które zaczęło emitować jaskrawoczerwone światło w powietrze, jak w kosmos (na moje doświadczenie promienie światła ultrafioletowego, które było tak silne, że mogło wysłać sygnał w przestrzeń), więc czekaliśmy i istota znalazła się wewnątrz statku z pudełkiem. Statek miał wielki świecący bulwiasty kadłub, a następnie uniósł się daleko w niebo. Godzinę później kilkanaście statków w kształcie łzy zaczęło się pojawiać na niebie. Ale tym razem były dziesięć razy bardziej masywnymi niż poprzedni który widzieliśmy i leciały na południe z prędkością 35 mil na godzinę. Tak zacząłem wierzyć w obcych i UFO.



Źródło:http://www.nuforc.org/webreports/067/S67112.html



I jedyna obserwacja UFO tego samego dnia i w tym samym mieście.



Data zdarzenia : 11/6/2008 01:00

Data zgłoszenia: 11/6/2008 11:24:14 AM 11:24

Publikacja: 1/10/2009

Lokalizacja: Manati (Puerto Rico),

Kształt: prostokąt

Czas trwania: 8sec



Prostokątne światła migające na szczycie wzgórza.

Ja i moi przyjaciele (3) rozmawialiśmy na moim podwórku, gdy nagle zobaczyłem to, co wydawało się inne od wszystkich innych świateł które normalnie widziałem. I wtedy powiedziałam moim znajomym aby szybko tam spojrzeli i to zobaczyli. Widzieliśmy obiekt do 7 - 9 sekund unoszący się na szczycie wzgórza 480 jardów lub mniej. Obiekt był prostokątny ze światłami migającymi cały czas i jeśli się nie mylę było czerwone światło na jednym z jego rogów. A kiedy wszyscy patrzyli na obiekt oddalił się od nas bardzo, bardzo szybko.



Źródło:http://www.nuforc.org/webreports/066/S66742.html



Tłumaczenie i opracowanie: Robert B. (Infra)
Ostatnio zmieniony ndz sty 03, 2010 10:22 am przez Rysiek23, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Bliskie spotkanie w Portoryko (2008)

Post autor: azor »

[quote name='RysiekINFRA' post='64904' date='sob, 02 sty 2010 - 14:34']Miejsce: Near Manati, Puerto Rico



Data: November 6 2008 Time: 0100am



Następująca obserwacja UFO i obcych istot miała miejsce o 1:00 rano, w pobliżu Manati, Portoryko 6 listopada 2008.



Młody świadek został obudzony przez jego ojca, który kazał mu pójść za nim na zewnątrz domu, po drugiej stronie wzgórza obok domu, gdzie zgromadziła się reszta rodziny wszyscy patrzyli na duży podobny do łzy lub w kształcie łodzi obiekt, który znajdował się 3 do 4 metry nad ziemią około 100 metrów odległości.



Obiekt emitował głośny dźwięk przypominający buczenie. W przedniej części statku stała zarysami przypominająca postać ,,człowieka" postać pokryta błyszczącą, koloru niebieskiego ubraniu, trzymająca w rękach duże pojemnik.



Postać następnie umieściła pojemnik na ziemi i umieściła garść ziemi w środku. Pojemnik zaczął emitować jasny, czerwony promień światła, który wydawał się do podróżować w głąb przestrzeni kosmicznej.



Grupa po prostu czekała i patrzyła w zachwycie, kiedy obca postać następnie opuściła pole i wróciła z pojemnikiem powrotem do obiektu, wtedy pojazd poderwał się i znikł na nocnym niebie.



Opisali oni statek z dużym błyszczącym bulwiastym kadłubem. Godzinę później do tej samej grupy świadków dołączyła i inna grupa osób która w tym okresie zgłosiła obserwacje podobnego statku, ale pozornie większego który manewrował wysoko na niebie.



Źródło:http://www.iraap.org/rosales/2008.htm



Źródło:http://www.ufocasebook.com/2009d/puerto ... unter.html



Źródło:http://exopoliticsnews.wordpress.com/20 ... erto-rico/




A to raport z NUFORC.



Data zdarzenia : 11/6/2008 01:00

Data zgłoszenia: 11/23/2008 1:11:28 PM 13:11

Publikacja: 1/10/2009

Lokalizacja: Puerto Rico,

Kształt: Teardrop

Czas trwania:5 hours



Spałem, aż tata obudził mnie, więc powiedziałem, dlaczego budzi mnie tak wcześnie rano, więc powiedział 'po hiszpańsku ?bądź cicho i chodź tutaj". Poszedłem za nim co trwało do 3 minut na drugą stronę góry gdzie stoi mój dom, gdzie byli wszyscy moi kuzyni i moich dwóch dziadków. To jest najbardziej szokujące. Widziałem istotę o kształcie człowieka, które było przed statkiem w kształcie kropli, który unosił się 3 do 4 metrów w powietrzu. Istota była w odległości 100 stóp od nas, była okryta w błyszczącą rzeczą jak niebieski metal, wyglądała na zbroje i miała wielkie ,,coś" kształtu pudełka w rękach, a potem umieściła je na ziemi i zaczęła się unosić w powietrzu. Byłem tak zaskoczony, kiedy to zobaczyłem. Istota umieściła trochę ziemi w środku pudełka, które zaczęło emitować jaskrawoczerwone światło w powietrze, jak w kosmos (na moje doświadczenie promienie światła ultrafioletowego, które było tak silne, że mogło wysłać sygnał w przestrzeń), więc czekaliśmy i istota znalazła się wewnątrz statku z pudełkiem. Statek miał wielki świecący bulwiasty kadłub, a następnie uniósł się daleko w niebo. Godzinę później kilkanaście statków w kształcie łzy zaczęło się pojawiać na niebie. Ale tym razem były dziesięć razy bardziej masywnymi niż poprzedni który widzieliśmy i leciały na południe z prędkością 35 mil na godzinę. Tak zacząłem wierzyć w obcych i UFO.



Źródło:http://www.nuforc.org/webreports/067/S67112.html



I jedyna obserwacja UFO tego samego dnia i w tym samym mieście.



Data zdarzenia : 11/6/2008 01:00

Data zgłoszenia: 11/6/2008 11:24:14 AM 11:24

Publikacja: 1/10/2009

Lokalizacja: Manati (Puerto Rico),

Kształt: prostokąt

Czas trwania: 8sec



Prostokątne światła migające na szczycie wzgórza.

Ja i moi przyjaciele (3) rozmawialiśmy na moim podwórku, gdy nagle zobaczyłem to, co wydawało się inne od wszystkich innych świateł które normalnie widziałem. I wtedy powiedziałam moim znajomym aby szybko tam spojrzeli i to zobaczyli. Widzieliśmy obiekt do 7 - 9 sekund unoszący się na szczycie wzgórza 480 jardów lub mniej. Obiekt był prostokątny ze światłami migającymi cały czas i jeśli się nie mylę było czerwone światło na jednym z jego rogów. A kiedy wszyscy patrzyli na obiekt oddalił się od nas bardzo, bardzo szybko.



Źródło:http://www.nuforc.org/webreports/066/S66742.html



Tłumaczenie i opracowanie: Robert B. (Infra)[/quote]



Typowa obserwacja jak z lat 70/80 siatych wygląda na bardzo interesującą tym bardziej że brało w niej udzał wielu świadków tylko dlaczego nikt nic nie badał w miejscu obecnosci istoty/obiektu to wielka strata bo kiedyś ktoś napisal z co można badać na miejscu gdzie był''kosmita'' oj można można i to spro...
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Bliskie spotkanie w Portoryko (2008)

Post autor: azor »

[quote name='Pantanal' post='64919' date='nie, 03 sty 2010 - 11:12']Pałeczkami i radiestezją? A może sprowadzając na miejsce jasnowidza?

Bez wyraźnych śladów nie jest się w stanie zrobić nic. No chyba, że jest się człowiekiem, który bada niewidzialne UFO tworząc teorie o przenikających się rzeczywistościach. Wtedy można wszystko...[/quote]



Nie ma Pan do końca racji śmieje się jak zawsze ze wszystkiego z radiestezji też ale badacze z Moskiewskiej Akademii Nauk własnie tego uzywali m.in w badanich śladów po UFO w latach 80/90 siątych pod Jarosławiem czy Moskwą. Proponuję poczytać tez raporty MUFON ! Nawet jak nie ma wzrokowych śladów nie znaczy że nie ma nic ? Jesli ma się dobry licznik geigera, magnetometr lub miernik pola elektromagetycznego możliwe staje sie wykrywanie nieznacznych anomalii ja akurat badałem w maju 2009 pojawenie sie ''istoty'' w Gliniku opisywalem to na moim blogu w raporce ale nie było żadnych znacznych anomalii kompas jedynie błędnie wskazywał północ to wszystko. I nie mam pojęcia czym mogła być obserwowana ciemna istota ?



Tak takim człowiekiem był czy się to Panu podoba czy nie nieżyjący juz Miłosław Wilk. Szkoda że nie wiecie o jego badanich piktogrmów w Wylatowie tak był tam tylko nie rozumiem dlaczego nie przekazał tego co tam odkrył. Mnie i pewne zwiazane ze mną zdarzenie w 2004 roku badał również mam cały wykres i co ciekawe facet powiedział takie rzeczy które tylko ja znałem to nie przypadek.
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Bliskie spotkanie w Portoryko (2008)

Post autor: UFOWORLDNEWS »

A pytanie bycie naukowcem a NAUKOWCEM to dla kogoś jest różnica?.Raczej dla niewielu.A kim taka persona według was jest czy nie człowiekiem który szuka alternatywy dla rzeczywistości.Nie twierdze, że to ktoś kto ugania się za nieznanym ale w dzisiejszym świecie nie brakuje lub nie brakowało naukowców zajmujących sie tematem UFO i tak niewiele z tego wyszło.A co jeśli jakiś autorytet nagle ogłosi, ze UFO to ET?Czy nadal będzie dla niektórych autorytetem czy już wariatem. ;)
Ostatnio zmieniony ndz sty 03, 2010 2:23 pm przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Bliskie spotkanie w Portoryko (2008)

Post autor: azor »

[quote name='Pantanal' post='64931' date='nie, 03 sty 2010 - 14:03']Prosze pana, dla kogoś, kto nie jest ekspertem i naukowcem pogoń za polami i ich wykrywanie może dać ciekawe rezultaty, natomiast w całościowym ujęciu jest to pomiar niekompetentny. Innymi słowy - zabawa. To jak łączenie skoków przeróżnych czynników z pojawianiem się duchów. Po drugie, sytuacja wygląda zupełnie inaczej w przypadku fizycznych śladów obecności UFO, natomiast podobnie jak w przypadku pańskiej teorii wszelka radiestezja nie ma podstaw, aby tworzyć energetyczne teorie z UFO. Trzeba uporać się najpierw z podstawowym problemem mówiący, że jeśli UFO jest tak nieuchwytne, to może po prostu za bardzo chcemy w nie wierzyć. Panu pod tym kątem zalecam sprawdzić swą teorię o alternatywnych rzeczywistościach. Ile z tego, co pan pisze i w co pan wierzy związane jest ze stanem rzeczy, jaki chce pan zastać i na siłę kreuje rzeczywistość, a na ile jest to obiektywne.[/quote]



Tak jest niekąpletne bo naukowcy nawet gdy będą wiedzli o ewentualnym ''przyziemieniu UFO'' nie pofatygują się aby przynajmniej dokonać wstępnych pomiarów na miejscu zdarzenia ? Pamięta Pan rok 1999 i pierwszy udokumentowany krąg a raczej kregi w zbozu w Pigży tuż pod obserwatorium naukowym poszukującym istnienia ET.



Przybyły z obserwatorium ''naukowiec' 'tlumaczył okolicznej ludności iz to wykonał helikopter a gdy ludzie powiedzeli mu że kłosy są ułożone w lewą srone stwierdził że helikopter musiał sie do góry nogami odwrócić. Kto t ujest fantastą ja, ludzie czy ten naukowiec ?



Ale przybyły w takie mijesce osoby jak ja badacze/amatorzy którzy mieli chęć i odwagę odpowiedzieć coś wiecej niz lądujący helikopter. Sprawa Pigży została opisana przez B.Rzepeckiego, Witkowskiego oraz Bzowskiego.



Jeszcze raz piszę Panu badacze z Moskiewskiej Akademii Nauk wykorzystywali do badan śladów widocznych i niewidocznych po obecności UFO radiestezji kazda metoda jeśli tylko przynosi oczekiwane efekty jest dobra nawet jesli nie mieści się to w naszych wyobrażeniach.



I jeszcze jedno ja nie ''wierzę' 'w alternatywne rzeczywistoście jak Pan mi tutaj pisze to nie kwestia wiary lecz wiedzy a skoro naukowcy o tym coraz szerzej piszą i mówią sprawa jest interesujaca i być moze kiedyś uda sie potwierdzić ja w doświadczenaich. Przekroczene prędkosci światła 300 000 km/s też było fikcją i barierą nie do przebicia dziś wiemy że to nie jest prawda. Nie negujmy wszystkiego lecz obserwujmy a czas pokaże swoje.
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE ZE ŚWIATA”