Planeta przejścia

Nowy świat, nowi ludzie, nowe myślenie. A może to tylko iluzja?
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Planeta przejścia

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='NieNawidzeSary' post='63422' date='czw, 12 lis 2009 - 17:18']Już dawno jest widoczna najlepiej była w lipcu na południowym-wschodzie nieba i to nie są żarty[/quote]



Mógłbyś podać jakieś konkrety? Źródła, linki, zdjęcia?
NieNawidzeSary
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: czw lis 12, 2009 4:15 pm
Kontakt:

Re: Planeta przejścia

Post autor: NieNawidzeSary »

http://www.forumowisko.pl/topic/82878-planeta-x-nibiru/



możesz sobie przeczytać co pisze na tym forum. Osobiście widziałem w lipcu coś dziwnego podobnego do gwiazdy polarnej lecz dużo większe i nie w tym miejscu nieba gdzie powinna sie ona znajdować nie twierdze ze to Nibiru ale jestem pewny że coś w tym jest ponieważ nigdy wcześniej teog nie było a pojawiło się wtedy kiedy owa "planeta" miała stawać się widoczna

Bardzo się tym interseuje i z moich obliczeń jest wielce prawdopodobne że włąsńie w tym miejscu gdzie w lipcu b.r. pojawiła się ta tajemnicza "gwiazda" mogła być Nibiru
hm0
Infranin
Posty: 225
Rejestracja: pn maja 19, 2008 6:30 am
Kontakt:

Re: Planeta przejścia

Post autor: hm0 »

Ho, ho, ho, mamy nowego Kopernika! ;) Podrzuć te swoje wyliczenia, to sprawdzimy czy się zgadzają z tymi od "Tycho" i "Galileusza"...:)
Awatar użytkownika
sasquatch
Homo Infranius
Posty: 430
Rejestracja: śr mar 07, 2007 11:30 am
Kontakt:

Re: Planeta przejścia

Post autor: sasquatch »

Przeczytałem cały temat na tym twoim forum i nie widzę nic co mogłoby przekonać wykształconego człowieka. Zdjęcia też nie przekonują, szczególnie pierwsze z nich wygląda jakby przedstawiało Merkurego który krąży niezwykle blisko Słońca.

Awatar użytkownika
azazel
Infrzak
Posty: 40
Rejestracja: ndz lis 22, 2009 10:58 am
Kontakt:

Re: Planeta przejścia

Post autor: azazel »

mamy rozumieć że ta planeta ma niechcący trafić w ziemię?
Awatar użytkownika
navajo88
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: pt sty 15, 2010 5:32 pm
Kontakt:

Re: Planeta przejścia

Post autor: navajo88 »

[quote name='Grzegorz Tarczyński' post='49344' date='17 luty 2009 - 17:14'][ external image ]Wedle dociekań naukowców, gdzieś na obrzeżach naszego układu słonecznego, czai się tajemnicza Planeta X. Z drugiej strony zwolennicy teorii spiskowych oraz hipotez Sitchina twierdzą, że zbliża się do nas tajemnicza Nibiru, znana już starożytnym mieszkańcom Bliskiego Wschodu.



CAŁOŚĆ[/quote]





Jak ja mawiam ,pożyjemy zobaczymy i sprubujemy OKI :rolleyes:
ODPOWIEDZ

Wróć do „NOWA ERA”