Niedoswiadczony z OOBE

Doświadczenia wyjścia z ciała, stany bliskie śmierci, sny...
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Niedoswiadczony z OOBE

Post autor: azor »

[quote name='Pantanal' post='65529' date='27 styczeń 2010 - 18:19']Nie są w rzeczywistości fizycznej, więc w jakiej? Prawda jest taka, że oni cały czas są w rzeczywistości fizycznej, tylko za wszelką cenę chcą udawać, że tak nie jest. Tłumaczenie, że w czasie OBE dochodzi do eksterioryzacji w inne wymiary to kwestia równie bajeczna jak opowieści pana Azora (Miazgi) o innych czasoprzestrzeniach, z których bierze się UFO. Monroe w swojej książce opisał nawet bardzo barwnie tego typu podróże do bardzo dziwnych rzeczywistości. Ciekawe jednak, czy nie zdawał sobie sprawy, że wiele osób popełni ten sam błąd co on i nie będzie w stanie odróżnić rzeczywistości od kreowanej w mózgu iluzji.[/quote]



Tak tak ''geniusz'' Pantanal zapewne wszystko umie wyjaśnic od UFO po OOBE tyle że tak naprawe naczytał się jedynie książeczek a brak mu osobistego doświadczenia, które zamknał w czterech ramach swojego materialistycznego świata i próbuje na silę wmawiać to innym, tak jakby tylko to on miał racje i każdy kto ma inny punkt myślenia wobec niego jest bajkarzem itp., itd to zwykle ignoranctwo dlatego Pantanal nigdy z ciebie nie będzie żaden pasjonat o badaczu nie wspomnę.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Niedoswiadczony z OOBE

Post autor: azor »

[quote name='Pantanal' post='65544' date='27 styczeń 2010 - 22:59']Proszę pana. Kieruje do pana kolejne proste pytania:

- Czy doświadczył pan sam zjawiska OBE?

- Czy uważa pan to za zjawisko paranormalne czy może sprawę do zbadania przez neurologię?

- Dlaczego sądzi pan, że jest to zjawisko niezwykłe? (proszę odpowiedzieć bez dotychczasowego: jest bo jest)

- Czemu ktoś kto doświadczył OBE, jak wynika z pana tekstu, jest kimś o "wyższej wiedzy"?

Czekam na odpowiedzi. Widocznie zabrnął pan za daleko w swoim dość prostym rozumowaniu. Proszę nie szukać tajemnic na siłę, bo we wszystkich kalkulacjach można się pogubić. Po prostu jeśli chce się wierzyć, to będzie się wierzyć. Nawet w to, że za oknem unosi się UFO, które pozostaje niewidoczne, bo wie, że ja wiem, że ono jest niewidoczne. Jak długo można się tak okłamywać?[/quote]



A po co ja mam sie wysilać skoro Pan jest takim ''geniuszem'' zreszta Pan w innych postach na moje nie odpowiedział więc ja też nie zamierzam tego Panu ulatwiać bo i dlaczego ? Proszę Pana należy być do wszystkiego co badamy sceptycznym bo taka jest zasada i cecha każdego badacza ale badacz jakikolwiek ktory żyje uprzedzeniami bo coś nie pasuje do jego świata książkowego nie jest badaniem i poszukiwaniem prawdy. Dokładnie tak Drogi Panie jak długo można sie tak okłamywac to dobre zapytanie dobre dla Pana i proszę sobie samemu na to odpowiedzieć.
ODPOWIEDZ

Wróć do „OOBE, LD, NDE, HIPNOZA”