Zdjęcia UFO nad kręgami

Czy tajemnica zbożowych piktogramów powoli wyjaśnia się na naszych oczach?
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Zdjęcia UFO nad kręgami

Post autor: azor »

[quote name='Pantanal' post='65852' date='05 luty 2010 - 21:48']Nie przesadzajmy. Pan Van der Breke chyba już dawno sfiksował, podobnie jak Nancy Talbot. Polecam obejrzeć na jej stronie jego kolejne "wzory" i piktogramy - nawet śniegowe. Są tak pokrzywione, że aż strach, ale jak widać ludziom można wmówić wiele. Chyba Van der Broeke uwierzył w swój dar![/quote]



Ja się tylko dziwię Nancy Talbot czyzby w USA nie miała co badać ? Nie twierdzę że nie mozna sfotografować czegoś co nie dostrzega nasze oko, ale zdjęcia tego Holendra są fatalne nie wspominam juz o tych śniegowych kręgach, które każdy moze sobie wygnieść.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Zdjęcia UFO nad kręgami

Post autor: azor »

[quote name='Pantanal' post='65917' date='06 luty 2010 - 23:15']Najgorsze nie jest może to, ale chęć przeforsowania tego na siłę. Tym bardziej jednak, że widać tu na oko, że coś jest nie tak. A nie da się być przecież trochę kontaktowcem, który robi trochę proste piktogramy. Jeśli pani Talbott nie zorientowała się do tej pory, że coś jest nie tak, to pewnie już się nie zorientuje.

A ja mam jeszcze jedną uwagę. Tyle dziesiątków piktogramów w Anglii - czemu nikt tego nie bada? Czemu nie ma żadnych analiz? Tylko zdjęcia i zachwytu oraz analizy pod względem zgodności piktogramu z kalendarzem księżycowym azteków. Coś tam chyba idzie w złą stronę. Czy zachodnie badania nad kręgami weszły już w aż tak zaawansowaną fazę rozkładu?[/quote]



Zdjęcia Pana Roberta pokazałem kiedyś z ciekawosci moim fotografą tak jak przypuszczałem wniosek był tylko jeden ;) Pantanal w Anglii owszem piktogramy sienadal pojawiają tyle że wiekszość to fałszerstwa może dlatego nieco to badaczy teg oteamtu zniecheciło tak było m.in. w Czechaach PZ pojawiały się masowo po kilku latach badcze zaprzestali ich badania. Nie wiem jak jest w Anglii ale dawniej przeprowadzono badanie gruntu, próbek kłosów itp Niestety same zdjęcia są potrzebne ale to tylko dokumentacja o wiązanie piktogramów z kalendarzem azteków itp., jest bezsensowane. Moim zdaniem Pan Jan Szymański przeprowadzał bardzo ciekawe analizy kręgów w Wylatowie szkoda że tak późno, szkda też, że w czasie kiedy w Wylatowie co rok pojawiały się piktogramy nie zaproszono grupy Kosmopoisk ktora m.in jest zainteresowana tym zjawiskiem i posiada duze zaplecze do badań. Nie wiem czy to właśnie nie oni odkryli w pewnym piktogramie pod Moskwą anomalie czasu w środku piktogramu ale takie ''efekty' pojawiały się też w Anglii.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Zdjęcia UFO nad kręgami

Post autor: azor »

[quote name='Pantanal' post='65943' date='07 luty 2010 - 18:34']Oj, to z anomalią czasu to chyba lekka przesada. Cały casus wylatowski wydaje się być tak samo ciekawą, jak i podejrzaną sprawą. Nie wiem do dziś, jak odnosić się do tego w całości. To znaczy - z pewnością mieliśmy tam do czynienia z czymś niezwykłym - ale czy zawsze? To jest pytanie. W końcu, gdy tyle osób czeka na powstanie piktogramu to "musi" się on pojawić (nie chcę używać tu mocnych słów czy stwierdzeń). Natomiast patrząc na postać pana Janusza Zagórskiego po latach zacząłem nabierać podejrzeń. Uważam jednak, że za zjawisko piktogramów odpowiadają ludzie - przynajmniej w części wynoszącej ok. 98%. Być może po prostu nie bada się wielu tych zjawisk, bowiem stały się czymś w rodzaju "polnej sztuki" - bez konotacji z UFO. Nie mniej jednak istnieje wiele ciekawych teorii, tylko przykładów brak...[/quote]



Wcale nie przesada proszę przeczytać opracowania z badań piktogramów grupy Kosmopoisk oraz z miejsc ''lądowań' 'UFO w rejonie Moskwy, Jarosławia, Woroneża. Sprawozdania na ten temat pisał slynny Feliks Sigel. Jestem pod wrażeniem badań jaki dawniej przeprowadzali naukowcy takich miejsc w byłym ZSRR a te anomalie czasu były faktem ale to były wcale nie duże róznice . Proponuję też zapoznać siez pracami w tym temacie Grażyna Fosar i jej męża swego czasu korespondowałem z nią i opisywała mi ich eksperymenty w kręgach z czasem. Wyniki nie są imponujące bo to zaledwie 1,5 -2 sekundy ale jednak są. Również Bronisław Rzepecki pisal o tym w ''czasie UFO'' wyniki prac miał od badaczy z Rosji. Tego typu badania moim zdanem powinny być kontynuowane (zresztą są) szkoda że tak mało o tym się obednie pisze. Nie wiem czy w 2002 roku w Wylatowie w dwóch kręgach nie przeprowadzano wstępnie tego typu eksperymentu ? Ale nie jestme pewny ?
Ostatnio zmieniony ndz lut 07, 2010 7:47 pm przez azor, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PIKTOGRAMY”